Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
36 komentāri
Sakārtot:
Vinnijs
12. februārī 08:40
Bordān, vai tev kauna nav dzīvot uz valsts budžeta un neko nedarīt ??? Vai nu sāc vienreiz stādāt, vai brauc uz savu tēvzemi Gruziju.
hmm
12. februārī 08:48
Bordān, lai atvadītos no Martinsona sievas, kura parazitē Tieslietu ministrijā, auditu nevajag. Sāc ar šo, un nekavējoties.
zumm
12. februārī 08:52
ministriju reformet to samazinot.
Olga
12. februārī 08:55
Nez kāpēc atkal jautājumi sākās ar tekstu par algām...un tikai tad par kvalifikāciju. Kāpēc netiek pieminēti advokāti un notāri, zemesgrāmata, administratori, šķīrējtiesas, dzimtsaraksti un bāriņtiesas?Tur viss kārtībā?!Ko vēl varētu nogrūst uz pašvaldībām...Salīdziniet sākumā Rīgas un, piemēram Latgales juristu algas...
to Olga
12. februārī 09:00
... Salīdziniet sākumā Rīgas un, piemēram Latgales juristu algas ... kas tur ko salīdzināt …. tiesnesis Ludzā saņem tikpat cik tiesnesis Rīgā, lai gan darba slodze ir piecas reizes mazāka.
Kailā nepatiesība.
12. februārī 09:04
Kad beidzot atcels tas resnā Ķuža ieperinātās izdienas pensijas šim kontingentam? Tad jau visiem jābūt tādas, arī privātā sektorā
Kailā nepatiesība.
12. februārī 09:08
Lai arī Bordans sevi sakompromiteja manas acīs kā pilnīgs muļķītis ar spītīgo ņemšanos ap Čalovski, tomēr jāsaka, ka pašreizējā kotlesnieku saveleta valdība viņa partija ir vienīgā, kas tur nav tikai, lai grābtu sev.
Mežavecis
12. februārī 09:19
Tātad tās vēstules ārzemju vēstniecīb bij lai dabūtu tos ārzemju auditus!!
Oklahoms
12. februārī 09:21
mazais ar Napoleona sindromu-- taisi, taisi reformas, tikai bikses nepietaisi...
gabaliņš
12. februārī 09:23
Cik viegli ,jebkurā jomā ,ir noķert kukuļņēmējus. ...ebaģ jūs visus šlipsainos mērgļus,Dzimtenes izputinātājus. Visa vertikāle smird.Katru dienu jāskatās,kā jūs imitējat darbību,kā valsts zaudē jebkādu cilvēcības seju,kā padlaiku simtkāja labākās piz...īšanas tradīcijas ,tik dziļi iesakņojušās.
Bordāns
12. februārī 09:27
Vinnij, vai tev kauna nav dzīvot uz valsts budžeta un neko nedarīt ??? Vai nu sāc vienreiz stādāt, vai brauc uz savu tēvzemi Krieviju .
cipiņš > Vinnijam
12. februārī 09:56
Bordāns tikai tikko sācis strādās, bet visus 18 gadus - savās zagļu rokās Tieslietu sistēmu turēja - Na mērkaķi , un tie maittas baisi sagrāva , izzaga un korumpēja visu , absolūti visu !!! Tāpēc šajā Valstī cilvēks, kurš nozog desu - tam piespriež 3 gadus cietumā, bet Valsts miljonu budžeta izzadzēji, slepkavas, mahinatori, afēristi,k pedofīli braukā lepnos autoņos, skaitās, sabiedrìbā godājami un vēl čangalprezis tiem Goda ordeņus sprauž pie pupiem !! Debīlisms absolūts !!!
Bet Cīpočkin , te jau 100 reizes ir teikts,
12. februārī 10:00
ja Vējonim nav nekāda sakara ar čangali. Madona ir Vidzemē , nevis Latgalē. Atmiņa jau pazuda ? Jā, un kādas tev ir pretenzijas Latgalei un latgaliešiem ?
Bet Cīpočkin, aiz ko tu pats vēl neesi tieslietu
12. februārī 10:01
ministrs un neizdzenā tos mērkaķus ?
Cīpočkins
12. februārī 10:02
un tie maittas LKP nomenklatūras hapugas baisi sagrāva , izzaga un korumpēja visu , absolūti visu !!!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi