Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
39 komentāri
Sakārtot:
Ja ja
12. februārī 07:36
Axyjelji mizalji nevar krogā alinju nopirkt? Man nebija stipendija bet naktīs un pēc mācībām strādāju celtniecībā. Nauda bija daudz un pietika visam.
Juhans
12. februārī 07:41
Ejiet strādāt pa vakariem vai ņemiet kredītus.
Vecāki arī vēlas👫
12. februārī 07:44
Bērnu pabalsts 11eir jau 25gadus,bet NATO lūžņos miljardus notriec! Vnk tautai tiek melots,ka "nav naudas"... Nauda tiek notrallināta un izšķērdēta..
LV pensionārs
12. februārī 07:46
Valdība mūs apzog..
Anne
12. februārī 07:46
Zinu studenta dzīvi ...Jo nu jau ķīmiju drīz būs izstudējis mana vīrieša dēls no mirušās sievas....Viņš visu laiku paralēli studijām strādāja .Turklāt labus darbus .Gudrs puika ,savieno visu...Bet to var tāds spīdeklis kā viņš..Ar smadzenēm...Viņš arī vidusskolu beidza ar izcilību,kaut patstāvīgi kavēja,mājasdarbus nepildīja .Tai pašā laikā bija skolas spožākais pārstāvis fizikas,ķīmijas,matemātikas olimpiādēs .Viņš stāstīja,ka dunduki,kam nav smadzenes nevar savienot studijas ar darbu un atbirst kā pupas..Un tiem vajag lielu stipendiju. ..
Nē NĒ Nē tautas ienaidniekiem Saskaņas nacikiem!
12. februārī 07:51
Zaglīgā kremļa dirslaižu partija tik zog un melo,sen bija laiks tos naciķus triekt prom ar visiem rejošiem Putinpidrillu trolļiem kuri rej uz mūsu vareno NATO armiju.
hahaha
12. februārī 07:52
stipendiju maksā tikai kam atzīme sir izcilas, nevienā programmā stipendiju nesaņem vairāk kā 2 cilvēki, nav reāli viņ vispār dabūt! KO te muld???
>:-)
12. februārī 07:53
Lai nauda netiktu bezjēgā notriekta, varbūt labāk, vienkārši, šos ēdināt, 3 X dienā ?
druvis
12. februārī 07:58
Kur tad maksā tās stipendijas , manā kursā saņem tikai 1 cilvēks, kuram izcilas atzīmes , un maznodrošinātā status , pārējie neko, nu nebrīnos , ka uz papīra visi saņem....
Juhana sieva
12. februārī 07:58
Studijas izmaksā ļoti dārgi, jo katrs kursa darbs maksā, nemaz nerunajot par diplomdarbu.
Oi,ņemogu
12. februārī 08:03
Gribēt nav kaitīgi,kaitīgi ir nedabūt. Latvijas universitātes reitings pasaulē ir 743.vieta . Kurš tur vispār mācās,ja jau grib tur mācīties,tad tikai par savu naudu,nekādu stipendiju.
Nu blē
12. februārī 08:05
Bija tur tāds pasniedzējs Buks -Vaivods ,vai kaut kā tā ,miljonārs,mainīja sievas katru gadu,tur arī aizgāja tās stipendijas,beigās aiz dzeršanas nomira.
>Vecāki arī vēlas
12. februārī 08:08
Nu redz, beidzot tauta arī sāk saprast valdības politiku un mērķus . Apsveicu!
A
12. februārī 08:13
Tai Širinai dzīvokli centrā, personīgo pavāru, naudu kursa un diplomdarbu pirkšanai un superjaudas vibratoru arī nevajag no budžeta gadījumā? Augstākā izglītība jau nav primāra lieta kā jumts virs galvas, kārtīgs ēdiens un zāles, kas citiem trūkst. Varbūt, ja grib naudu, lai tā Širina iet strādāt kā visi citi šai valstī. Tā vien izskatās, ka augstskolas mūsdienās ir pārtapušas par uzpūtīgu nepateicīgu parazītu ražotnēm, un ar zemu zinību līmeni.
EZ
12. februārī 08:16
Kādreiz stipendija bija 8 Ls, protams, ka visi paralēli studijām strādāja un nekāda krituma izglītībā nebija. Tā jau ir augstākās izglītības viena no pazīmēm - ka cilvēks spēj sevi disciplinēt un saņemties, lai nokārtotu sesijas un uzrakstītu gala darbus. Tāpēc labāk sākt strādāt savā jomā pēc pirmā kursa, lai arī alga mazāka nekā, piemēram, kafejnīcā par oficiantu, jo tad, kad jau studijas pabeigtas, arī darbā ir zināma izaugsme un nav jāsāk viss no nulles. Saku no personīgās pieredzes.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi