Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
39 komentāri
Sakārtot:
Aija Avotiņa
11. februārī 20:45
Tas plāns ir opozīcijas izrādīšanās ,jo ir taču skaidrs ,ka nekādu Nilu nevar gāzt..
Latvijas Nacionālā Nedrošība
11. februārī 20:48
Kāda jēga viņš vai ne-viņš. Ir jādomā par ko citu, pie varas ir zagļi, jo 1990 gadā komunisti visu LV prihvatizēja un “Saskaņā ar ANO statistiku procentuālā izteiksmē Latvija ir valsts, kas ir pazaudējusi visvairāk iedzīvotāju pasaulē – 18,4% kopš 2000. gada. Tas atbilst ārkārtas situācijai, jeb “force majeure.” Dabiskā pieauguma jeb dzimstības/mirstības bilance ir bijusi negatīva visus 28 gadus kopš 1991. gada. Katru gadu nomirst vidēji par nu jau 7000 (!) cilvēku vairāk nekā piedzimst. Kopš 2000. gada skolēnu skaits Latvijas skolās samazinājies par 41%! Kopumā situācija diemžēl, kā nesen atzina demogrāfijas lietu speciālists Pēteris Zvidriņš, ir vērtējama “smagāka nekā kara zaudējumi”.”
Tata Timurovna
11. februārī 20:49
Principā ir dažas ziņas uz kurām turās portāli....Ušakova mūžīgā gāšana, Kiviča un Skulmes jautrie piedzīvojumi un KPV dalīšanās .
diemžēl
11. februārī 20:55
jāatzīst,ka opozīcija māžojas.Jāsaprot taču,ka tā banda turēsies kopā līdz pēdējam,jo visiem ir bailes,nāves bailes zaudēt vietu pie zelta siles.
11. februārī 21:01
Labāk ušakovs ar S pie varas nekā NA, V, ZZS un JKP zagļu bandas! Visu Latviju jau izlaupījuši kopš neatkarības laikiem un izpārdevuši! S vismaz kaut ko dara un dara arī letiņu labā, bet NA, ZZS, V un JKP- tik iztīra visu sev un saviem oligarhiem par labu! Nu akut avi Latviajs ceļiu stāvoklis nerunājot par pārejo! S Rīgā atjaunoja Latvišu Ziemeļblāzmu, Spīķerus, Lucavsalu sakārtoja u.c.! Labāk S pie varas Rīga un Latvijā nekā lielzagļi kuri tik iztīra visu!
Yankees go home
11. februārī 21:07
Ušakovs NAciķiem kārtējo reizi purnu tualetē pasmērēja .... : )) ... malacis. Tā turpināt.
Noyb
11. februārī 21:09
Bet ko nozime "nevajag provocet" un "attieksme" tema? Persona nevienu neprovoce sakot patiesibu un tumso patiesibu(tas nav meli un baltie meli) un budams dala no 'i' testiem. Kuri tika izprovoceti? Igauni? Lietuviesi? Citi? Kautkadi nesaprotami umniki(sahmatisti, dambretisti utt) vai kas? Kam nepatik ka viss ir ka vajag pec sistemas(tikai persona visus sapnus neatceras bet zin ka vairaki testeja uz JC|1|M tematiku) un pat iespejas uzlabojas? Dazreiz nav skaidrs vai persona ar ierobezojumiem vai citi bez ierobezojumiem skaitas "ipasi stulbi" vai "parak gudri"..tas ka persona nesaprot un nav spectelefona nenozime ka nodevejs(sitas ir maciba$ vai kas?) un ka viss beidzies..sistas vel turpinas fona..un ja izradisies ka adopcija tad jau var ari testos roceni neturet parak daudz..ir noticis parpratums. Nav jamekle grekazis ja vien tiesi to grib..sektanti.
Bet
11. februārī 21:13
ilgi jau tie prieki nebūs. Gan jau džeki čokā sāks runāt.
Спиздиллиада Путятишна
11. februārī 21:19
Viņš tak ar rokām, kājām,nagiem un zobiem turas pie tā krēsla un turēsies līdz pat aproču uzlikšanai. Cilvēks ar eiropeisku audzināšanu jau sen atpakaļ būtu pats atkāpies, bet ne jau šis. Viņš tikai grib izskatīties kulturāls, īstenībā tur no iedzimtas un ieaudzinātas kultūras ir дырка от бублика.
Antiņš
11. februārī 21:25
Ko tur nožēlot, ja nav zadzis! Lai valdošā koalīcija nožēlo, ka visu iznīcinām, kas tika uzcelts vēl no Cara tētiņa laikiem, nerunājot jau par Padomijas laiku.
kamēr
11. februārī 21:37
vienaldzīgie latvieši tizlojas un kašķējas , bet kivičveidīgie maukojas, tikmēr piektā kolonna vienotā maršā pārņem visu Latviju. Un atpakaļ atgūt nespēsim...to rāda nasha riga piemērs.
Gāzt vai negāzt
11. februārī 21:44
Aija Avotiņa Šodien 20:45 Tas plāns ir opozīcijas izrādīšanās ,jo ir taču skaidrs ,ka nekādu Nilu nevar gāzt.. ============================================ KNAB , prokuratūra , tiesa. Ja vainīgs , tad ar gāšanu būs par maz. Dzīvosim redzēsim , tikai tagad no malas skatoties, ir redzams , ka tajā Nila saimniecībā ir ļooooti liels bardaks un korupcija. Cik liela ir Nila atbildība, to drīz redzēsim, vismaz es tā domāju.Apskaut omīti un pateikt viņai , ka neko sliktu neesmu izdarījis, ir viens. Otrs , to pierādīt tiesībsargiem.
ivo
11. februārī 21:51
no kura laika laika mesli kaut ko nozelo
Rusdebils fuck off
11. februārī 22:03
Grostiņdauniskais rusnacistu debilkvekšķis kārtējo reizi rusdebili un rusnacistiski appļūtījās nahuj.
spriidiic
11. februārī 22:09
Nevar izbalsot , jo tai saskaņai ir balsu vairākums. Cimdars varētu pastāstīt , kā skaita balsis un saskaņa atkal uzvar. Brīžiem šaubos , kurš kremļa sešinieks nodarījis Latvijai lielākus zaudējumus - godmanis vs cimdars

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi