Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Es
11. februārī 19:52
Esmu satriekts. Tad jau daudzām krimināllietām nevarēs piemērot noilgumu, tad jau nevarēs sazagto norakstīt radiniekiem, tad jau nevarēs vairs tiesu procesa laikā apprecēties, radīt bērnus, tos izaudzināt, izskolot. Es raudu...
zeks
11. februārī 19:57
Kāpēc jāsteidzas? Lietas vajag izmeklēt kārtīgi, tiesnešiem arī nav ko steigt.
Latvian National Insecurity
11. februārī 20:14
Cik absurdi, kad uz izmiršanas sliekšņa ir dzīvnieki, tad tiek tērēti miljardi, lai tos saglabātu, cilvēki (vesela tauta), taču ir nesalīdzināmi svarīgāki! “Saskaņā ar ANO statistiku procentuālā izteiksmē Latvija ir valsts, kas ir pazaudējusi visvairāk iedzīvotāju pasaulē – 18,4% kopš 2000. gada. Tas atbilst ārkārtas situācijai, jeb “force majeure.” Dabiskā pieauguma jeb dzimstības/mirstības bilance ir bijusi negatīva visus 28 gadus kopš 1991. gada. Katru gadu nomirst vidēji par nu jau 7000 (!) cilvēku vairāk nekā piedzimst. Kopš 2000. gada skolēnu skaits Latvijas skolās samazinājies par 41%! Kopumā situācija diemžēl, kā nesen atzina demogrāfijas lietu speciālists Pēteris Zvidriņš, ir vērtējama “smagāka nekā kara zaudējumi”.”
Antiņš
11. februārī 21:16
Izdomās, kurš ir sliktais, pasūtīs psihologa ekspertīzi, kurš noteiks vai šī persona varētu izdarīt noziegumu un balstoties uz ekspertīzes slēdzienu fiksi notiesās?
circenis
11. februārī 21:20
vai Vaškevicu?
vērotājs
11. februārī 22:11
Nu, paātrinājums varbūt arī būs lietās par 20 eiro kukuli policistam, bet pret tiem noziedzniekiem, kuri bīdīja OIK un citas miljonos mērāmas shēmas - droši vien paliks spēkā līdzšinējā taktika - vai nu lieta tiks slēgta tamdēļ, ka apsūdzētais savu vainu noliedz, vai arī noilguma dēļ. Iespējams, ka šajā sakarībā seimisti pieņems likumu, ka ''atsevišķos gadījumos'' noilgums iestājas, piem., pēc diviem gadiem.
Gk
11. februārī 22:26
Karin vari būt drošs, mikelsons šodien sasmējās un ne vins viens. Pārāk lielus makurunus tautai uz ausīm karini.
s
11. februārī 22:37
Pareiz. Sākumā jāizvētē ZZS darbības sekas. Bijušās Vienotības darbību. Un jāsāk ar OIK afēru!!!
s
11. februārī 22:38
Nu gan šis ākst' lej ūdeni....
Reinis
11. februārī 23:29
Vai Lembergu? Būtu jau laiks.....
xcvbnmn
12. februārī 08:30
Pag, ar to tak jau darās kaut kādi kantori. Tur tak pašiem ir darbs jāorganizē, lai veikli notiek. Tagad visur, kur šķiet par lēnu, ieradīsies koalīcija un strādās pie paātrināšanas? Murgs.
Juhans
12. februārī 10:55
Kurš sakārtotu Ventspili, ja Aivars sēdētu cietumā?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi