Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
46 komentāri
Sakārtot:
Jā, labi,
11. februārī 19:14
Bet, kad būs budžets?!
Gregs Millers
11. februārī 19:18
Kopā? Un Ramonas vīrs neiebilda?
Ibica
11. februārī 19:22
Караул устал.
viens likums viena taisniba
11. februārī 19:23
vai es ar ta varetu jauna darba vieta pec dažu mēnešu nestradasanas dabot atvaļinajumu?? viela pardomam,, man teica ka tris meneši parbaudes laiks,, un ar stradaju valsts iestadē:))
Logiski
11. februārī 19:23
Bljedj maukas piekusuši.
Tpu
11. februārī 19:24
Šie budžeta apspriešanā nepiedalīsies ?
viedais
11. februārī 19:24
Vai deputātiem ar ir 3 menešu parbaudes laiks??
plastelins
11. februārī 19:33
es par to lai deputatiem, ministriem, prezidentam ar butu 3 menešu parbaudes laiks, jo bieži solitais neiet kopa ar darbiem.. mani ja melotu un neatbilstu teiktajam atlaistu ar ko šie labaki..? ja piekriti spied patik un ierosinasim vakt parakstus mana balsi
o pis
11. februārī 19:35
no ka ta atputisies vel tak neko nau izdarijuši? iespejams tik latvija,, ja nekaunibas netrukst
vērotājs
11. februārī 19:35
Fabriks un Ramona kopīgi dosies atvaļinājumā? Bet kāpēc gan nē - kas, ministri nav cilvēki? Viņiem tak raksturīgas visas cilvēku vājības.
Kotletis
11. februārī 19:36
minimālo algu saņēmuši, uz zlačnajām vietām vanckāties
kaķa smiekli
11. februārī 19:36
pabriks+ petraviča=
ak nabadziņi
11. februārī 19:41
Pēc dažām nostrādātām nedēļām šiem jau atvaļinājums. Budžets utt. pie vienas vietas. Viņi taču zvērēja strādāt pēc labākās sirdsapziņas. Tikai izskatās, ka nav nekādas sirdsapziņas. Galvenais tikt pie siles un grābt, cik tik var. Piemaksas un atvieojumi tur bezjēgā, kompensācijas, un kas tik vēl ne. Tāpēc jau nekam citam nauda nepaliek.
Valdis Kalnozols
11. februārī 19:48
Latvijas tauta! Latviju skalda un valda! 13. Saeima ir sadalīta daudzās kašķīgās politiskās partijās. 13. Saeima ir sadalīta daudzās kašķīgās politiskās partijās. Izpildvaru pārņēmuši ārējo spēku emisāri, partiju kriminālvajāti sponsori. LR ministru prezidents ir zvērējis būt lojāls citai valstij. Veselības ministre apmācīta speciālā ārzemju politiskā skolā. Daudzi ministri diletanti, labi ja pēc gada sapratīs, kas notiek viņu pārraudzītās ministrijās. Vairāk kā puse no 13.Saeimas deputātiem tikai pēc gada sapratīs savas tiesības un pienākumus, Saeimas darba specifiku un lietu kārtību. Atmodas organizatoru radītā sistēma - izpildvaras sajaukšana ar politisko lēmējvaru, valsti novedusi pie 10 miljardu eiro valsts parāda, veicinājis, ka vairāk kā 370 000 iedzīvotāju ir pametuši dzimto zemi. Latvija izmirst un lēni tuvojas bankrotam. Valsts pārvaldes aparātu nevar vadīt cilvēki, kuram nav pieredze un zināšanas, kā organizēt, plānot, vadīt un kontrolēt daudzu cilvēku darbu. Vienīgi tautsaimniecības attīstība var nodrošināt valsts budžetā pietiekamu naudu visu valsts funkciju kvalitatīvai un taisnīgai veikšanai, un daudzu simtu tūkstošu Latvijas iedzīvotāju, iztikas meklējumos aizbraukušo, atgriešanos. Gadiem sabiedriskās organizācijas, kuras saistītas ar Latvijas tautsaimniecību pauž viedokli, ka galvenā valsts izpildvaras problēma ir, ilgtermiņa mērķu, stratēģija un rīcības plānu trūkums. Valstī un pašvaldībās nav tautsaimniecības attīstībā motivētas izpildvaras. Aicinu ZZS - zinošāko un pieredzējošāko Latvijas politisko spēku uzņemties atbildību un iniciatīvu sakārtot valsti. ZZS ir politiskais spēks, kurš valsti var pragmātiski izvest no politiskā haosa, kuru radījuši ārējie spēki, kuri Latvijas politisko vidi vēlas sašķeltu un viegli manipulējamu vadoties pēc principa - skaldi un valdi. Ārējiem spēkiem interesē tikai ģeopolitiska ietekme un ir vienaldzīga Latvijas labklājība. Neapšaubāmi ZZS darbā ir kļūdas, kuras noveda pie būtiskas pārstāvniecības samazināšanās 13.Saeimā.
Valdis Kalnozols
11. februārī 19:48
Aicinu “Nacionālo Apvienību”, “Reģionu Apvienību”, “Saskaņu” un citas Latvijas politiskās partijas pārtraukt nesaskaņas un vienoties par kopīgiem mērķiem Latvijas un tās tautas interesēs. Nodalīt lēmējvaru no izpildvaras veidojot Ministru kabinetu no pieredzējušiem, savu arodu zinošiem profesionāļiem. Mainīt valsts pārvaldes sistēmu uz valsts un iedzīvotāju labklājībā motivētu izpildvaru. Padarot Saeimas deputātus par patiesiem tautas priekšstāvjiem, kuri spēj aizstāvēt tautas intereses un nav bezspēcīga balsojamā mašīna, kurus esošās sistēmas uzturētāji cenšas vainot visās Latvijas nebūšanās. Dot Latvijai tautas vēlētu prezidentu! Kārlis Ulmanis un Latvijas tauta sakārtoja Latvijas tautsaimniecību un nodrošināja Latvijas labklājību. Arī mēs to paveiksim. Tikai kopīgs mūsu darbs, vienam otru atbalstot. cels mūsu valsts un mūsu pašu labklājību. Sākam šodien pasaulei dot piemēru, kādai jābūt saliedētai mērķtiecīgai sabiedrībai, kura saliedēti sasniedz mērķus. 12.Saeimas tautas priekšstāvis Valdis Kalnozols

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi