Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
Juhans
11. februārī 18:40
Ja dēmokrātiju var nopirkt par naudu, tad tā ir ļoti lēta cena.
?
11. februārī 18:41
Un ko tad tās partijas mums piedāva? Amoralo jākli parādnieku (NA), prātu izkūkojušo Gobzemu KPV, debīlo Kiviču gribēja par kultūras ministru KPV, stulbo Petraviču par labklājības ministri, utt. Stulbeņu bars, kas raujas pie barotnes. Un tādus vēl uzturēt pa nodokļi maksātāju naudu! Attopieties! Laikam būs jādodas uz ES, jo šito bardaku vairs nav irspējams izturēt.
vēlētājs
11. februārī 18:44
Kā pretvalstisku partiju vajag aizliegt Ždanokas partiju. Valsts tak nevar finansēt partiju, kura iestājas pret valsts valodu. Tas būtu nonsens.
Konrads
11. februārī 18:48
Ja gribi būt partijnieks maksā biedra naudu un uzturi savu partiju, kāpēc tas būtu jādara par nodokļu maksātāju naudu?
Nopūta
11. februārī 18:50
Naudas izniekošana un 2% barjera ir arī nožēlojami. Partijai jāsākas visnaz no 8% barjeras, lai nesadrumstalo vēlētāju valsis, un jo nazāk partiju , jo labāk, valsts budžetu nav ko izniekot. Citādi dzīro pa nodokļu maksātāju naudu arī caurkritušie parādnieki un viņķeļi.
Jes
11. februārī 18:56
Tā stulbā lauku bodniece Ramona teica, ka saeimā viņai iesākti darbi jāpabeidz. Pēc nedaudz nostrādātām dienām viņa vispār neko nesajēdz, nekas tur nav iesākts. Tagad viņa ies atvaļinājumā. Pēc likuma atvaļinājums pienākas tikai pēc 6 nostrādātiem mēnešiem. Viens likums visiem??? Ha! Tikai ne Latvijā, diemžēl.
Pensionars
11. februārī 18:59
Un tulit pat no sa gada 1.janvari 2019.g. pensiju 1200.e par nostradatiem 42.g. kas par vajpratu ,kapec mums butu jadzivo tadu dzivi ,domat katru dienu ka iz dz i v o t............!!!!!! Cik var ......!!!!!
Vairaaksoliishana
11. februārī 18:59
Kluushu par biedru....gaidu piedaavaajumus no1-9 eiro!!! Vai tas nav NONSENSS!
666
11. februārī 19:09
Re kur aiziet skolotāju algu pielikums,pensiju pielikums! Pat PSKP finansēja no biedru naudām, mums jāfinansē bezdeļniki... Par ko latviešiem tāds sods uzlikts. Pie siles paši sevi pilnībā varēja finansēt no savām partijas biedru naudām
tēvzemietis
11. februārī 19:19
Es arī gribu ēst!
zeks
11. februārī 19:22
Es rīt dibināšu partiju. Pieteicieties, visiem uzreiz samaksāšu 10 eiro.
Antiņš
11. februārī 19:29
Aiz katra deputāta stāvot, kāds "naudas mais", kas viņu finansē, ar nolūku, kad ievēlēs, tad atpelnīs ar uzviju. Priekš kam vēl valstij jāfinansē?
RiebeklīC
11. februārī 19:36
Tāpat darba grupa rosina piešķirt divus eiro par katru balsi, ko šīs partijas saņēmušas vēlēšanās... .....vienīgais variants kā taupīt Valsts naudu ir neiet uz vēlēšanām ....:))))
NĒ!
11. februārī 19:43
Partiju finansēšanas likumu nevar un nedrīkst veidot ieinteresētās puses, tad tā ir korupcija. Bez tam - 200 cilvēku nav nekāda partija, tas ir iegribu klubiņš. Partija varētu būt sākot ar vismaz 2000 cilvēkiem, tad tā vismaz kaut ko varētu pārstāvēt. Vadoties no šādiem kritērijiem arī būtu jāveido partiju finansēšanas normatīvais dokuments. Pie tam partiju sponsorēšana tad būtu aizliedzama, ja jau finansē no budžeta, tas ir arī no manas pensionāra naudas. .
Guntis Veiskats
11. februārī 20:11
Vajadzētu ieviest sistēmu, kā senatnē kāds valdnieks esot apmaksājis sava ārsta darbu: kad vesels, tad maksājis, kad slims, tad nekā! Tāpat politiķiem: kad valstī lietas kļūst labākas, tad maksāt, - bet, kamēr bardaks, tad lai iet dāvanas prasīt. Vai meklē darbu.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi