Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Sivēntiņš
11. februārī 14:16
Priekš kam tad tas darba vadītājs maksu saņem.
Juhans
11. februārī 15:04
Izglītība mūsdienās var palikt vēl dārgāka.
fenix
11. februārī 15:57
To pašu varu teikt par pašām augstskolām, kuras tikai plēš naudu, bet zināšanas nedod!Cik bija reižu, ka pasniedzējs pat neatnāca uz lekciju! Bet vienalga ir jāmaksā. No sākuma mainiet attieksmi pret to, kādā veidā pasniedzat. A nevis tā, ka reāli tikai maksā par diplomu. Vispār kam vajadzīgi tie bakalaura, maģistra darbi? Labāk ir viens eksāmens un viss.
cūka
11. februārī 15:59
Tie ar nopirktajiem diplomiem un darbiem pēc tam ir pirmie, kas ar putām uz lūpām ar kļūdām pilnā tekstā kliedz, ka mūsu izglītība nekam neder.
spriidiic
11. februārī 20:10
Bij. rektors teksto greizi - studijas darbs ir darba autora īpašums , to var iznomāt anlīzei un pārdot tāpat kā gleznu , dziesmas ierakstu vai grāmatas . Nopirkto darbu pircējs nedrīkst lietot savu studijas darba vietā , tas ir aizliegts.
Rakstu darbus
11. februārī 22:09
Nesmīdiniet, Latvijas normatīvie akti neparedz ne administratīvos, ne kriminālsodus par kursa darbu pārdošanu. Ar savu intelektuālo īpašumu varam darīt, ko vien vēlamies. Kamēr būs pieprasījums, un tas ir lielāks nekā piedāvājums, mēs rakstīsim, jo mums tas ir peļņas avots. Man ir pašnodarbinātā statuss, daudziem rakstītājiem ir, un mēs pilnīgi legāli veicam saimniecisko darbību. Plaģiātus nepārdodam, intelektuālā īpašuma zādzību arī mums nepiešūt. Kratat savus studentus, kas sveša cilvēka rakstītu darbu uzdod par savu.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi