Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Daiga Rutka
6. februārī 08:00
Es izlasīju visu pušu paskaidrojumus un tā arī nesapratu kapēc nebija informācijas lai saliktu 2+2. Vot ar savu datu aizsardzību esam nonākuši
Dana Heringa
6. februārī 08:05
Liekas, ka rakstu rakstījis sākumskolnieks.
Ilga Andrejmeita
6. februārī 09:40
Slimnīca mirušos pacientus pati ieliek privātajos morgos ???? :-) un privātie morgi tur mirušos bez jebkādas uzskaites un atskaitēm ??? Un slimnīca pat nezina, ka cilvēks ir morgā, kur paši viņu ir nogādājuši ? policija no slimnīcas nesaņem ziņas par šo faktu ??? Nu BĀC !!! Tagad skaidrs, kapēc Laventus utml. ilgstoši nevar atrast. Atliek ieiet morgā, privātajā, un tu esi pasaulei zudis :-)
Sarmite Barvika
6. februārī 10:05
Tā ir, mana mamma nomira Jūrmalas slimnīcā un slimnīca tulīt pat viņu aizveda uz Slokas morgu, mūs, protams, informēja.
ALIDA DJATLIKA
6. februārī 10:51
Tas viss tiesam ir briesmigi, bet vainigo, ka vienmer nav. Bet soreiz es kartejo reizi esmu sausmas par kaut ko citu. Varbut daudziem tas liksies jocigi un mani uzskatis jocigi- lai, man no ta nekas. Bet lieta tada, ja es dzirdu, vai izlasu vardus- mirstigas atliekas, likis, mironis, nelaikis- tada sajuta, ka tas nomirusais ieprieks nemaz nav bijis cilveks, bet es pat nezinu kas. Vai tiesam NOMIRUSU CILVEKU ir ta jaapsauka ar tik pretigiem vardiem? Piemeram, angli saka- nomiris cilveks, cita apzimejuma nav, bet vai latviesi ari nevaretu pariet tikai uz siem diviem vardiem?
Daina Jansone
6. februārī 14:02
Vispirms vajadzētu padomāt pašiem ģimenes locekļiem par savām savstarpējām attiecībām,kā māte var nezināt pati un nelikties ne e zinis par sava dēla prombūtni tik ilgu laiku,laikam jau dēls tā arī jutās,ka nav nevienam vajadzīgs,muļķīgi tagad meklēt vainīgo,kā ir iznācis tā kā ir.
Inese Gulbe(ex.Ropina)
6. februārī 17:21
Jaunciema kapos nav PIENACIGAS apbedisanas?
Inga Gaile
6. februārī 17:23
Es līdzīgu situāciju piedzīvoju pirms aptuveni 27 gadiem.Pazuda mans tēvs.Atradu viņu jau apbedītu pie bezpajumtniekiem.Arī mans tēvs mira slimnīcā,dokumenti bija līdzi....Viņš,lai it kā aiztaupītu man kreņķus par apbedīšanu,bija slimnīcā pateicis,ka piederīgo nav.Sākumā izjutu dusmas pret tēvu,tad pamazām tās norima.Bet šo gadījumu aizmirst nevarēšu nekad.
Inese Snikere
6. februārī 19:38
Viņš bija pie samaņas īsu brīdi,bet paspēja pateikt, ka nav radinieku un ir bezpajumtnieks ? Ogo, ticība 100%. Dod dievs veselību Vējonim un nākamai valdībai un nākamajai IeM ministrijai un Veselības ministrijai utt. Mīlu valdību.
Egle Egle
6. februārī 23:12
Baigi skumjš stāsts, žēl cilvēku :(
Līga Līdziņa
7. februārī 00:12
Es domaju , ka viss ir savadak. Domaju dels gribeja pasargat mati no pardzivojumiem un no lielas naudas izdosanas, zinot apstaklus ka dzivo mate, tada ir viriesu logika, bet jautajums ir par to , ka , ja uz ielas savac atra palidziba, radiem nav jazino? es uzskatu , ka radiem butu jazin un jazino un pec tam , lai skatas ka talak . Tam varbut janotiek caur policiju , ja slimnica nezin ir radi vai nav, nevar klausities slimu cilveku un to , ko vins saka, ka nav radu.
Lelde Lelde
7. februārī 09:36
Pieljauju iespeju, ja tiktu atrasti radinieki, gan jau ka cilveks izdzivotu. Parasti piederigie dara visu iespejamo, lai saglabatu dzivibu, bet ta ka netika radi mekleti, diemzhel jaarste nav!!! Pase tachu bija kabatas un bezsamanja esot, to atrada. Es milu sho valsti!!!
Inara Ubele
7. februārī 09:59
stradinju slimniica, taa ir diagnoze.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi