Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Ribovskis
12. janvārī 17:59
Dzeltenās vestes Francijā tā nedomā.
hi hi 😜
12. janvārī 18:06
Un Briseles birokraati,kas izdod likumus lai apkarotu Eiropas naacijas,veel cer,ka kaads no apspiestajiem ies viñus aizstaaveet un par viñu izveidoto monstru karot????!
Vladimirs Pļūtins
12. janvārī 18:10
Vladimirs Putins: Es esmu daunis un izdzimtenis, esmu ļoti slikts, man patīk sūkāt ērzeļiem metamos, es esmu zoofils, arī nekrofilija man nav sveša, esmu nogalinājis tūkstošiem nevainīgu cilvēku,gadu desmitiem netieku galā ar lielāko ienaidnieku-latviešiem, tagad esmu nolēmis pakārties, jo noindēties es negribu.
Jūrmal- Janka
12. janvārī 18:12
Vai tad amīši mums arī noorganizēs dzelteno vestu protestus? Jeb pēc šitās vienprātības toč būs?
pūce
12. janvārī 18:21
Hi,hi,hi.Nu ja Latvijas,ka ietekmigas pasaules valsts, parvaldnieki ta saka,ta jau vareja ari kadu dalu Francujas militaro budzetu papildinat,lai tas ari butu divarpus proci.
Berns
12. janvārī 18:28
Jus neaptestie auni nesaprotiet es gribu est, ar the 12 eiro menesi pat maizei nesanak, Pat Leningrad blockades laika Berniem bija vairak maizes
f
12. janvārī 18:31
sprancijā ir 6 miljoni arābu, 2 ļimoni nēģeru un ļimons aziātu parazītu, un tie arī ir tie kas taisa grautiņus.
Arrest Soros! Liberalisms nogalina Eiropu!
12. janvārī 18:38
Attiecībā par drošību, sakiet paldies Liberāļiem un Velkomistus! Rietumeiropu bez kara okupē musulmāņi! Sorosīdi ārā no Latvijas valdības!
Francija
12. janvārī 18:56
ir Latvijas labākais draugs , izveidosim kopīgu armiju un iznīcināsi asiņaino ASV ! Urrā , tovarišči !
?
12. janvārī 21:41
kapec reklame neonacistu kolu ?
Veisemburgas princis no Balzaka "Māsīca Beta"
12. janvārī 22:23
maršals Grušī pie vaterlo cūkukūts nokavēja pusstundu, bet nelikvidējot rotšildizkārnījumeļus - Francija aizkavējusies par gadsimtu..
rotšildeļi-smirdoši, zaglīgi mēsli
12. janvārī 22:25
makronelim viņa vecā sievele esot bāzusi kaulaino dūri diŗsā..jā, žīdeļiem tas "garžo":)) atceros, redzeju Agdes ragā mersedesu Viano, kur kaut kāda veča apstrādaja jaunu petuhu, velak biedri no RSHA 4. nodaļas teica, ka tas bija makaronels:DDD
grostiņelis- smirdošs nacistu plukata
13. janvārī 00:35
zaglīgais nacistu mēsls grostiņelis, protams, var būt tik liels nacists, cik vēlas, un dirst cik vien smirdīgi grib, vai ne, nacistu plukata cenzoreli? P.S. Šis utainais portālelis normāli neiet uz Explorer un tagad arī uz Edge. Nekas, nacistu cūka, ir arī citas programmas!
grostiņelis- smirdošs nacistu plukata
13. janvārī 00:39
KRIEVU NACISTU MAUKA KUŅA JOBANAIS CIETUMA PIDORS GROSTIŅELIS TURPINA DEBILKVEKŠĶĒT UN DEBILSMIRDĒT, BET ŠEJIENES GALVENAIS KUŅAS DĒLS, ATKRITUMS CENZOREĻMĒSLS, NECEĻ NE AUSU - KRIEVU NACISTIEM TE NOTEIKUMI NAV RAKSTĪTI, VAI NE, MAUKA CENZORELI?
valkas primaks
13. janvārī 17:56
Latvija un Francija esot vienisprātis ,es domāju ka Eiropa ja nejēdz savas robežas no neapbruņotiem nēģeriem nosargāt tad ja Putins ar tankiem brauks kā Ukrainā tad pēc trīs dienām šie tanki pie Atlantijas okeāna būs kur Portugāle

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi