Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
74 komentāri
Sakārtot:
Ah
11. janvārī 07:15
Nu šitam krānam nav ne kauna ne goda. Jāstrādā vēl tikai daži mēneši, pēc tam pilnīga haļava uz pingvīnu rēķina un vēl, tieši tagad, viņam atvaļinājumu savajadzējis.
Pierobeža
11. janvārī 07:21
Veinis, laikam Romvaldis.
mjā
11. janvārī 07:21
Valsts galvenais klauns jūtas izpildījis savu pienākumu un izdarījis lielu darbu. Otrs klauns pa to laiku izmisīgi centīsies izveidot savu valdības parodiju.
dgdg
11. janvārī 07:23
No viņa taču nekas nav atkarīgs . Vispār priekš kam tāds amats Parādē noiet rokas greizi vicinot?
oma
11. janvārī 07:28
Vai to valdību veidos līdz lieldienām, ja?
pensionārs
11. janvārī 07:29
latvija;neintresē-totāls, m,Mc<iframe width="1093" height="614" src="https://www.youtube.com/embed/18kSroMufnk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>sADONAS ķen
Vecenīte
11. janvārī 07:29
Valdības nav, valsts grimst, tautā valda revolucionāras vēsmas, bet prezidents atvaļinājumā. Nu jā. Nikolajs Romānovs darīja tāpat...
demokratrizors
11. janvārī 07:30
vai tad Krievja nekad netiks demokratizēta un turpinās totalitāro fašistiskās Putin huntas režīmu līdz ta skremļa vepris atstieps kājas,ja oma?
P.Olitologs
11. janvārī 07:31
Par šī visu apņirgtā Veiņa ievēlēšanu par prezidentu ir atbildīgi ZZS šļuras un SC elektorāc. Īpaši jau pirmie, kas n- tos gadus balsoja par skaisto nosaukumu - Zaļie un vēl arī zemnieki. Dabūja Bērziņu, tagad arī Veini. Ko sēsi, to pļausi.
Pensionars
11. janvārī 07:34
A ko ! Nevar !!!!!!
Pensionars
11. janvārī 07:34
A ko ! Nevar !!!!!!
SW
11. janvārī 07:43
Respekt. Pēc atvaļināšanās no darba valstej nebūs jāmaksā kompensācija par neizmantoto atvaļinājumu.
Stilīgais
11. janvārī 07:50
Vaaaaaaiii, cik mīļi.... A drīkst nopublicēt skaitļus, cik valstij izmaksā Vājoņa atvaļinājumu tūrītes pa ārvalstīm???? Nu ne jau viņš apmaksā kom naudas, viesnīcas un avio biļetes savai svītai, nav jau arī skaidrs, vai viņš pats sev un savai donnai peižai apmaksā ceļojumu..... kuba nav brauciens uz poliju...
Freids
11. janvārī 07:51
Jauki , tagad varēs visu nogrūst uz Mūrnieci....tas frukts riebjas arvien vairāk !
pilsonis
11. janvārī 07:53
Šis prezidents noteikti ieies valsts vēsturē kā visvājākais, neinteliģentākais un visvairāk tautai ļaunumu nodarījušais prezidents, jo redzms, ka viņš ir Brigmaņgrupējuma ampelmanis, ko politmafija rausta aiz diedziņa kā lupatu lelli. Un tā viņš jau tautā nodēvēts par ''prezi Vājoni''. Kaut ko līdzīgu var teikt arī par premjeru, jo arī to ir iebīdījuši krēslā visnekrietnākie politiķi, kuru princips ir - zodz pats, ļauj citiem un dalies.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi