Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
220 komentāri
Sakārtot:
Volands profesors
10. janvārī 21:58
Ak šausmas,tāds labs cilvēks nospārdīts,Latvija valsts pilsonis.Jā kādā valodā tie nekrietnie apsargi runāja..
Juhans
10. janvārī 21:58
Nāve ir sieviete, bet draugi palīdzēja.
gunta
10. janvārī 21:59
lai kāds cilvēks būtu, vai gulošu būtu jaspārda?? Cietumu tiem nezvēriem!
Skeptikis
10. janvārī 22:00
Cerams, šie izdzimteņi nosprāgs cietumā. Labs rādītājs tirdzniecības centru līmenim. Ka tik lētāk.
angel
10. janvārī 22:01
Es ikdienā , nereti, iebraucot ostu teritorijā , tādus ''krutos'' satieku , kuriem liekas , ka viņi pilda specuzdevumu kādu. Kompleksaini indivīdi.
Zii
10. janvārī 22:02
Nevienam nav tiesības otram atņemt dzīvību, tikai Dievam. Es uzskatu, ka apsargus jāliek cietumā uz mūžu, lai padomā savu atlikušo dzīvi, cik bīstami viņi ir visai sabiedrībai
Baile
10. janvārī 22:03
Un ja nu cilvēkam palicis slikti? Viņu ar atspārdīs???
Janka
10. janvārī 22:04
Apsargs - kompleksains maza krāna īpašnieks
politkorekti
10. janvārī 22:04
Ta jums nav humana Krievijas policija ! te ir eirosavieniba,latvija un francija ir klasisks piemers ar cilvektiesibam,tapat ka asv muris uz Meksikas robezam.
TT
10. janvārī 22:05
Tas bija tikai laika jautājums, kad kam tādam bija jānotiek. Cik nav dzirdēts ka apsargi piekauj pretoties nespējigus cilvēkus, kuri kādu iemeslu pēc ir škērsojuši viņiem ceļu...
Kailā patiesība.
10. janvārī 22:07
Šādos brīžos esmu par islāmu, lai tos nobarotos buļļus tāpat nospārdītu līdz asinīm viņu pašu smadzeņu peļķē garu izdvest. Nekas nav pretīgaks kā oficiālās varas iestāžu spēku struktūru, policistu, apsargu, karavīru šādi darbi, kuri ir bieži dzirdami. Par to šos sagatavotos oficiālos varmākas un slepkavas vajadzētu sodīt 5 reiz stingrāk ka citus nesagatavotus civilos, kas ko tādu izdarījuši, bet parasti jau atmazgā tieši šos.
Vecenīte
10. janvārī 22:07
Ja jau pārkāpuši jebkuras robežas, tad kāpēc "ar brīvības atņemšanu nesaistīts līdzeklis"? Ķipa veči nositāt- nekas, staigājiet brīvi līdz tiesai, no škrobes nositat vēl kādu un tiesa jums iedos gadu nosacīti?
politkorekti
10. janvārī 22:07
uz apsargiem latvija ir liela konkurence,to liecina portals ss.com.ne visi ir gatavi sakt smagu ,bet godigu darba dzivi anglija un irija !
Māris K.
10. janvārī 22:08
Pasauciet visas apsarrgu kompānijas - izcilās tagad te, kurās maksā tās izcilās algas? Tas tā atsevišķi runājot no šī atgadījuma, jo lai tauta zin, kas ir tās kompānijas?
po latviski OIK
10. janvārī 22:10
filmas parasti visu apsardzes firmu vaditaji ir banditi !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi