Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
īpaši stulbs
7. decembrī 17:58
Izskatās pēc līdz kliņķim nodzīvojušies peredatiem.
Ainis
7. decembrī 18:11
Vai tiešām gados vecais pensionārs - CSDD priekšnieks neko labāku nespēj izdomāt? Un šī reklāma maksās simtiem tūkstošu eiro? Man kauns par tik prastu reklāmu.
***
7. decembrī 19:02
esmu sašutusi , ka šāda satura reklāmu rāda pa vidu rīta multenītei ! Bērni pārbijušies izskrēja no istabas.
Decoy
7. decembrī 19:48
Persona svarigu infu privati nekad nav stucijis..publisko infu visu laiku visos sturos apspriez jo citadak nebutu par ko runat. Nebija infai birka "slepeni".
!
7. decembrī 20:08
Un vini esot staigajusi pa ielam un gajusi klat soferiem cik dzirdeju vakar. Arprats! Tur pat nevajag but vecitim. Ari cilveks brieduma gados var aiziet ar sirdi ja tads no rita pienak pie masinas!! Ir parspilets ar so "reklamu"!!!
moda
7. decembrī 20:21
Vai Vai! Ka nu visi nobijusies un parbijusies,i lieli i mazi! Zombiji nak!!!! Sen jau vajadzeja kaut ko darit! Lai tas berns nobistas,nekas nenotiks,bet kad ar degunu telefona no kadas kraujas nolidos,tad i nobities nepaspes! Viss jums vienmer slikti - ir tadas akcijas - slikti! Nav - atkal slikti!
Lv
7. decembrī 22:19
Nu tik bailīgi palikuši te daži, atcerieties to ka jums vairs neesot, mums šeit būs vieglāk, Latvija plaukst ar jūsu žulti tik un tā!
spriidiic
7. decembrī 23:32
Tagad šoferi ir saņēmuši šo ,,aizrādījumu,, . Nākošā akcija - šoferi , tāpat krāsoti , aizšķērso pār ceļu ejošiem , pēkšņi gandrīz uzbrauc , ar mobilo aizņemtiem gājējiem.
Man patīk
8. decembrī 10:49
Forša reklāma, bērniem patika!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi