Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
35 komentāri
Sakārtot:
precīzi
7. decembrī 13:51
pateikts!!!Bet nu jau vairs nespīd govzemim !!!!!!!!!!!!
patriots
7. decembrī 13:55
No kura cauruma tas vecais kolaborants un mafijas aizstāvis Skudra ir izlīdis? Vai tik ne no atejas bedres, smird pamatīgi!
Tata Timurovna
7. decembrī 13:57
Ezītis miglā...Visi lielie ģēniji bija šizofrēniķi...
latviete
7. decembrī 14:01
Nu, svoloči visi politiķi! Atļāva saplosīt Gobzemu visiem, neaizstāvēja neviens, un te- vēl viss darbs vējā! Uzreiz nevarēja pateikt, ka neies kopā kurš ar kuru! Riebjas!
Kowelenzer
7. decembrī 14:01
Ojārs Skudra ir viens gudrs vīrs, visu loģiski apklārē. Un tā tas ir. Bet, ir skaidrs, ka no Gobzema spēlītēm zaudē Latvija. Un tās partijas, kuras izgāza Bordāna, visnotaļ pārdomāto un saprātīgo valdības veidošanas mēģinājumu, tagad varēs kost pirkstos. Bordāns gāja uz pieņemamu kompromisu, malā atstājot tikai ZZS un Saskaņu. Būtu stipra valdība. Bet tagad, vells viņ zin, kā būs.
Tata Timurovna
7. decembrī 14:04
Kad būs ...Izlasi rakstu..Ja.Raimis akceptē ,Gobis var iebraukt tikai ar Saskaņas un vēl dažām balsīm...Paliek baisi...
Nekuriene
7. decembrī 14:05
Ne tikai pielaide, bet arī ārsta sledzienu.
nu
7. decembrī 14:06
Gobzems jau nu riktīgs šizofrēniķis. Viens pret visiem, kurš tad to valdību apstiprinās. Tak nedomā ar galvu, tik ļoti raujas pie varas, ka saprāts pazudis.
:)
7. decembrī 14:16
Kāpēc ne, lai rīkojas atbilstoši savai pārliecībai. Kļūs vēl populārāks.
B
7. decembrī 14:19
Plāns 'š' aiziet pa skuju taku
feisbukā
7. decembrī 14:22
jau gobzems aizstāvas,ka nav nekā kopīga ar šleseru!Pa kuru laiku viņš stràdā,ja nepārtraukti komunicē caur feisbuku????????????
Kowelenzer
7. decembrī 14:27
Tas, ka Bordānam ZZS un Saskaņa nepiekrita, tas bija loģiski- Bordāns viņiem neko nepiedāvāja. Bet, ar kuru vietu domāja NA, AP un JV? Tām partijām Bordāna piedāvātais valdības modelis, bija labākais risinājums! Un, Gobzema teiktais par to, ka viņš atbalstīja Bordānu, bija gatavs strādāt viņa valdībā, bija tīrā liekulība. Gobzems ļoti rāvās par premjeru, viņš ir viltīgs un slīpēts zellis, viņa plānos ietilpa izgāzt Bordāna piedāvājumu un tad pašam tikt par premjeru. Pirmais viņam izdevās, ar otro gan aplauzās...un par Kaimiņu- Kaimiņš ir muļķis, stipri par vēlu saprata to, ka Gobzems KPV velk uz grunti, sūdus vāra:) par vēlu, Kaimiņ, par vēlu saprati...
df
7. decembrī 14:33
Gobzems malacis. Žēl, ka vecie jaunie PAR/JV,NA ir tādi riebekļi. Starp citu - Gobzems ļoti precīzi par Saeimas deputātiem pateica - 3000 eiro alga par neko ,strādā vai nestrādā...malacis . Par neprofesionāļu valdību - super doma. Tikai tad visi pārējie mūsu riebekļi tiek atstumti no siles. UN TO NU GAN NEVAR PIEĻAUT, VAI NE ?
Varoņpastala
7. decembrī 14:42
Debīlāka radījuma pasaulē par pastalu nav....
Kowelenzer
7. decembrī 14:45
df, tu esi tik stulbs, ka pat izlasīt tekstu neproti...kur nu vēl saprast. Gobzems vāvuļo par bezparteisku PROFESIONĀĻU valdību, ne, kā tu saprati- NEprofesionāļu. Eh, pamuļķi...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi