Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Rekrūtis
2018. gada 7. decembrī 10:00
Ķuzim jāsāk konkurēt ar Maximām, Minirimi, LIDL un citiem lielveikaliem par atlikušajiem potenciālajiem darbiniekiem!
otto
2018. gada 7. decembrī 10:22
noveeroshanas videokameras un radari paliek ar vien vairaak, taa kaa driiz nebuus darba speka truukums
Juhans
2018. gada 7. decembrī 10:59
Pilnīgi piekrītu, ka tr.ūkst gan darba, gan spēka.
nodzēries prātiņš
2018. gada 7. decembrī 11:32
Jēga no musura kas neko nedara! Iesniegumus pieņemt var arī Maxsimas kasiere un atbildi pierakstīt ka lieta izbeigta!
problēma ir
2018. gada 7. decembrī 12:00
lielais policistu skaits valstī.
kur problēma?
2018. gada 7. decembrī 12:16
Monetizēt budžeta līdzekļus taču pirms tam varēja, policija var mierīgi veikt apsardzes pakalpojumus, tad arī būs kas strādā - pie tam policijai šajā ziņā ir priekšrocības. Negrib maksāt un viss. Ķuzim pensijā laiks, policijā vajag tehnokrātu.
Tuftigs
2018. gada 7. decembrī 12:31
Ķuzisa tusēšanās ar Kaukāza mafiju ir problēma. Valsts policijas šefi - krimināli noziedznieki?
tik nevajag liet
2018. gada 7. decembrī 13:14
Nevis darbaspēka problēma, bet adekvātaa atalgojuma problēma. Arī valsts iestādēs- IEM, aizsardzībā - maksā smieklīgu naudu, no kuras ietur nodokļus, radot nākošo sociāli neaizsargāto slāni, bet viss pārējais ''piemaksas'', no kurām neko neatvelk. Faktiski ne ar ko neatšķiras no aplokšņu algām, tikai likumīgas. Viss tiek darīts, lai cilvēkus parastos ( homine vulgaris) turētu pastāvīgā stresā par rītdienas iztiku gluži kā lupus vulgaris (vilks parastais) un svietu darba attiecību mucā kā žurkas, lai audzētu žurkgraužus. Privātā sektorā vispār vāks- gribu maksāju, negribu - nemaksāju.....
neiebraucu
2018. gada 7. decembrī 13:18
Tā doma ir ka katrs 10 valstī būs policists? Ķers un laidīs vaļā Girsus, ķers un laidīs vaļā? Tā ir tāda jaunā spēlīte?
Mjaaa
2018. gada 7. decembrī 13:42
Kulturas jomas / industrijas parstavji gan nezelojas par algu mazumu vai kadru trukumu... janjem piemers.. :)
Valdis Kalnozols
2018. gada 7. decembrī 15:25
Ieraugam, ka minimālās algas celšana, līdz cilvēka cienīgai, izlīdzinot ar ES, kura motivē atgriezties iztikas meklējumos izklīdušos, ir vajadzīga visiem gan iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem, gan pensionāriem, gan Latvijai.
rommels
2018. gada 8. decembrī 04:44
kādreiz iestājos pašvaldības policijā!pieņēma tikai pēc mēneša!kaukas ar papīriem nebija kārtībā!93!pieņēma kupcis!vajadzēja 2min sparingu!mardaboika!atvairi un sit!kaukur pirmajās10sek.dabuju ar papēdi pažokli!div minūt izturēju!tipa cīņa ar karatistu!veči bija ta uz45gadi!tie divās minūtes asiņoja!es pēc tam runāju ar cilvēkiem!kupcis nojūdzies!degunu es viņam uzplēsu, netīšām basketbolu spēlējot!gribēju pārmukt uz valsts policiju!nederot!manā biogrāfijā ir ap piecdesmit darbavietu !strādāju no 12gadiem!kā iesāku ar lāpstu pat diploms ir!parasti katram ir savs liktenis!tu vari kaut kreklu ieraut vienā vietā,a biezāks nekļūsi!tagat pa minimālo iztieku!a īstenībā nestrādāju!a parādus adevu,sāku maksāt alimentus,moš nomiršu!ieb valdību pakārs!nē nu fokuss ir tāds,ja nemaksāju par savu,tagat jāmaksā par svešu!īsts latvietis i ar piecīti mēnesī izdzīvos i pasmiesies par tiem,kas pelna tūkstošus!tie toč neizdzīvos!nesīsim katrs savu krustu!DIEVS veidoja!JEZUS KRISTUS darija,nesa krustu!tātad visiem jānes!valdības pedarasti lai saņem savu!es stiepšu savu!nato un brisele mūs nogalina!mūs apzaga valdība,tagat izdabājam visiem pidarastiem!valdība mūs pārdeva verdzībā kolonistiem,turpinājumā imperiālistiem,tagat demokrātiem,klusajiem slepkavām,kas spēlē ar karu!valstu iznīcināšanu!nez vai vācija sūtīs kuģus uz azovas jūru,ta ta būs pasaules priekšā-kā kara turpinājums!vašintona to tik gaida! jā,mēs toreiz cīnījāmies par karogu,par valodu!a mūs tāpat piedirsa,mani nosūtija nomirt!vienkārši tagat valdībā ir situācija,ka jaunos nelaidīs pie varas,vecie vairs nevarēs apzagt tautu!es pabalstu drīz nebūs,būsim ukrainas situācijā!alga pacēlās!nevar man pacelt algu!samazinājās no augusta!bija313,kļuva 278!iesim un lūgsim DIEVU,viņa bērnu JĒZU KRISTU!visus SVĒTOS-lai mūsu kangariem pieliek moku sodu par tautas kāšanu ausī,un par saltiem meliem par krieviju!a kapēc latvija nevarēja funkcionēt viena!nevarēja!valdībām vajadzēja izzagt un atļaut citiem,izvērst pakļaušanos!tā i kad vienas kļūdas dēļ,valsts pārgāja vasaļu rokās!tagat tauta maksās gadsimtiem!gadsimtu toč!pecāk visi kapos! valdība dod ieganstu apkāst tautu tiem,uz ko tauta strādā!a viena daļa ir bijušie deputāti,kas apkāš tautu!lai rij manas asinis,gan izies bokam!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi