Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
33 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
2018. gada 7. decembrī 07:04
Bondars sieva māksliniece,te pat kaķim jāsmejas,90 tajos bija parasta šļuška,vazājās pa Vecrīgu ķerdama biezos,kamēr šitais losis šo nopirka no skaistumkonkursa "jumta" Fogeles
Kārlis Kalējs
2018. gada 7. decembrī 07:20
Nez cik Dzintara Lielā šļuškai pirms viņa ir bijuši puļķētāji? Kauns prasīt savai šļuškai, vai ne :D
Elīna Konošonoka
2018. gada 7. decembrī 08:02
Kā tā?! Šajā situācijā ir tiesas spriedums, kas tiek pārsūdzēts, un tiek jau iekasēts sods, bet kādēļ situācijā, kur ir notriekts bērns, kurš ir palicis par invalīdu un tiesas spriedums arī tiek pārsūdzēts, lai gan sākotnēji vainīgajam ir piespriests sods - tur jāgaida jauns lēmums un tikmēr nekas bērna ģimenei netiek izmaksāts?!?!?
Valdis Kalnozols
2018. gada 7. decembrī 08:10
Ieraugam, ka minimālās algas celšana, līdz cilvēka cienīgai, izlīdzinot ar ES, kura motivē atgriezties iztikas meklējumos izklīdušos, ir vajadzīga visiem gan iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem, gan pensionāriem, gan Latvijai.
Valdis Kalnozols
2018. gada 7. decembrī 08:11
Celt minimālo algu ir vitāli nepieciešams gan Latvijai, gan uzņēmējiem. Kāpēc? Tāpēc, ka mēs tā noliekam uz līdzvērtīgas attīstības pamatiem gan Latvijas, gan Vācijas, gan Dānijas, gan Zviedrijas utt. uzņēmējus. Ja Latvijas uzņēmējam, klienti arī būs tikpat pirktspējīgi, kā Vācijas, Dānijas, Zviedrijas uzņēmējiem, tas dos iespēju labāk attīstīties un izaugt. Mēs esam vienā valstī ES, kur cenas veikalos ir aptuveni līdzīgas, nodokļu sistēma arī aptuveni līdzīga, tikai pirktspēja Latvijas uzņēmēju klientiem ir pa 2-3 x zemāka. Ja mums būtu sava nauda Lats, tad būtu grūtāk, bet mēs esam kopīgā valstī ES ar kopīgu naudu - eiro. Eiro kurs labi, ja pa 0,01% nosvārstīsies, kad celsim algu līdz cilvēk cienīgam līmenim.
Valdis Kalnozols
2018. gada 7. decembrī 08:11
Tad kad arī iedzīvotāju pirktspēja/alga, ne tikai cenas veikalos, būs kā Eiropas Savienībā ar kopīgo naudu eiro, tad arī tautsaimniecība un uzņēmējdarbība sāks uzplaukt. Reiz ieraugam šo elementāro sakarību!!!
ALIDA DJATLIKA
2018. gada 7. decembrī 08:15
Un lai vel tagat kurs pasaka, ka nav Dieva.
Valdis Kurmis
2018. gada 7. decembrī 08:41
Tu re kā....sūda cietējs....
Larisa Siliņa
2018. gada 7. decembrī 08:42
Un jūs tam ticiet,ka Bondars izdzīvo ar minimālo algu?Parastam mirstīgajam no minimālās vēl jāmaksā nodokļi.
Astrīda Upīte
2018. gada 7. decembrī 09:35
Bondar , turpini gaudot , cik dzīve grūta ..... Ko , lai saka cilvēki , kuriem nauda palika nozagta krājbankā !!! Lielākā daļa Latvijas cilvēku dzīvo zem tiem 430,-Bondar, turpini gaudot , NEVIENS tev neizteiks līdzjūtību.....
Cigars Cigarovics
2018. gada 7. decembrī 09:54
ļoti grūti kad nevar braukt luksusa auto un nopirkt jaunas luksusa zīmola drēbes. Ir tādi veikali kā Humana un otreizējais auto tirgus. Lielākā daļa iedzīvotāju brauc ar sabiedrisko transportu. Varbūt lai pārdod savu Jūrmalas nekustamo īpašumu. Par tādu naudu "parastam" cilvēkam visai dzīvei pietiktu dzīvei pat uz darbu neejot.
Uldis Ķimenieks
2018. gada 7. decembrī 10:21
Ja man būtu tāda pensija es gan nesūdzētos!
Kaspars Jelgavnieks
2018. gada 7. decembrī 10:45
nu re deputatu kungi jums jau visiem deretu minmal alga un tad varbut saksiet domat vai var ar jusu noteikto minimalo algu dzivot vai tikai eksistet.gruzam ntos miljonus brunosana kam jegas tapat nav.musu valdiba ir tikai pakalpini asv!vai ta nav?
Kaspars Jelgavnieks
2018. gada 7. decembrī 10:47
dzintR LIELAIS NEPARMET CILVEKAM KA VINAM VEIDOJAS GIMENE NEVAJAG RAKT SKELETUS CITA DREBJU SKAPI!TICI MAN ARI TEV TADU IR!KAUNIES!
armins argalis
2018. gada 7. decembrī 11:22
Ir tādi,kuri iztiek arī ar 100/mēnesī:''GMI-išņiki''un piem. 3 grupas invalīdi

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi