Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
41 komentārs
Sakārtot:
Egle
18. novembrī 08:02
Hahahahaha, es nodomāju, ka tas Tukuma piemineklis vēl ir apklāts, jo izskatās pēc sakrāmētām kartona kastēm, kurām plēve pa virsu. Hahaha , bet tie pieminkļi, atvainojos, izksatās nožēlojami, gribēju kaut ko labu pateikt, ja redzētu, bet tik tizli, truli, apātiski, neizteiksmīgi, nožēlojami.
1
18. novembrī 08:04
А как вы 100 лет насчитали?:))))))))))) Время "оккупации" СССР не считайте:)))
Esmu šokā!
18. novembrī 08:04
Pārējās vietās vai tad nesvin?! Visa Latvija nav Preiļi un Jūrmala. Bēdīgi.
Alla
18. novembrī 08:10
No 2011. gada 3. janvāra Latvija ir iedalīta 110 novados un 9 republikas pilsētās... Diemžēl virsraksts neatspoguļo saturu!
Pirmkursniece
18. novembrī 08:19
Šī nepilnvērtīgā informācija atkal liek aizdomāties par problēmu, ko esmu novērojusi. Un tā ir - cilvēku, kuriem ir augstākā izglītība, nespēja uzrakstīt teikumus bez kļūdām! Piemēram, pirmsskolas izglītības darbinieku paziņojumi, kas izlikti vecāku informēšanai par dažādiem notikumiem... Ārprāts!!! Ja vienā teikumā var atrast 3 kļūdas, tad ko lai domā?! Nereti sarunbiedri minēja arī žurnālistu garadarbus... Laikam šis ir viens no piemēriem. Pat saturs neatbilst virsrakstam. Paliek arvien trakāk.
Kubus
18. novembrī 08:51
Tie kubi tik jauki izskatās. Kā reiz vienu rītu braucu prom un nodomāju, nu žēl, ka jau ārā no attāluma neieraudzīju, tik mīļi izskatās, būtu piegājusi tuvāk, tagad tikai bildes skatoties priecāšos. Skaisti.
zeķe no Liepājas....
18. novembrī 09:12
Liepājā vēl nekā neredzu!- nekas nav sevišķi izpuškots, lai butu svetku sajutas....
zzs na vienotības zirnekļi
18. novembrī 09:33
no jaunā gada jums visiem būs lieli šoki ₩ jauni lieli nodokļi , jauni OIK . lieli elektrības rēķini un gāzes rēķini , .lielas cenas veikalos , un daudzi citi lieli pārsteigumi ..............................
!!!
18. novembrī 09:53
https://m.youtube.com/watch?v=coeH02wg4lE
Fakts
18. novembrī 09:59
Savulaik Ļeņina 100.dzdienu sagaidīja ar darba uzvarām,tagad VALSTS svētkus ar nevienam nevajadzigiem, bezgaumīgiem "mākslas" veidojumiem.Sviets.
Lv#Rīga
18. novembrī 10:00
Negatīvie komentētāji , tiešam ir vienreiz jasaka : aizverat tak pākstis savas . Ir Latvijai 100 un pa šiem simts gadiem Latvieši daudzkam ir gājuši cauri , pirmajam pasaules karam kurā sakāva bermondiešus un pierādija , ka maza nācija , nav vāja nācija. Pašiem simts gadiem Latvijas vārds ir izskanejis pasaulē , ražojās fotoaparātus , vāciešiem pat kara lidmašīnas ražoja Vefiņš , mašīnas ražojām . Protams nāca pāri okupācija PSRS , kura centās iznīcināt Latviešu , deportēja uz Sibīriju, aizliedza jebkādu latviskumu izpaust . Centās salaust Latviešus, bet viņiem tas nesanāca , jo daudzos cilvēkos joprojām sēdeja sapnis par brīvu valsti . Un 91 pirmajā gadā bija luzuma punkts , Baltijas ceļš , Krievijā sāk gāzt PSRS , vēl Krievu armija centās ko mainīt , bet bija par vēlu , sapnis par padomju pasauli bija zudis . Un beidzot Latvija bija brīva , cilvēki bija brīvi . 91.gadā tiek lēnām atjaunota Latvija . 2004.gadā iestājamies ES , 2014 .gadā mūsu latiņu diemžēl maina pret Eiro . Viss kas ir jasaprot , ka Latvijai ir simts un jasaprot kam mūsu tauta ir gājusi , lai sagaidītu 100 gadus , kā brīva valsts . Un kaut uz brīdi spējat aizmirst politiskās problēmas ?
Varoņpastala
18. novembrī 10:02
100 nabadzības gadi!
Lv#Rīga>>>varoņpastala
18. novembrī 10:04
Jau nomiri badā ? Braucot ar BMW un dzīvojot dzīvikolī un katru mēnesi ieperkoties veikalā pari 50 eiro ? Nomiri badā? 😂
Bet dārgumieņ,
18. novembrī 10:10
Fakts ******* Savulaik Ļeņina 100.dzdienu sagaidīja ar darba uzvarām, ======================================================================== kāds Latvijai sakars ar kaut kādu tur tavu Lōninu ?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. novembrī 10:11
PRĀTĪGĀK BŪTU , egli , IGNORĒT . NELIKT +/- !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi