Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
34 komentāri
Sakārtot:
Edīte Pispastala
2018. gada 9. novembrī 18:35
S ūdi ir tur ,ka aiziet paaudzes ,kuras bija gatavas strādāt par grašiem..Visas problēmas atstātas jaunajai valdībai.
Komjaunatnes prožektors
2018. gada 9. novembrī 19:04
Es domāju, ka prom iet ne jau tāpēc, ka maz maksā, bet gan tāpēc, ka citur maksā vairāk. Valsts nekad nevarēs maksāt vairāk par privāto.
med ,darbinieks
2018. gada 9. novembrī 19:28
Algas vajadzigas visiem med darb,ARI MAZAKAJIEM ,visiem jaiet uz streiku ,vai jaiet prom no darba !
med ,darbinieks m,paligs !
2018. gada 9. novembrī 19:32
Vai slimnicas stradajosiem ka piem ,masu paligu algas ir normalas MINIMALAS ,driz visas aizies,vares nakt no ielas un stradat bez nekadam zinasam !Uz to mes ejam!!!
es
2018. gada 9. novembrī 19:34
Pareizi ,,lai nak pasi pastrada par tadu algu !
cik ir alga
2018. gada 9. novembrī 19:39
ātrās palīdzības mediķiem, konkrēti?? Runā apkārt, bet nekad nenosauc skaitļus!
sunc
2018. gada 9. novembrī 19:58
Vai tikai nav veikta vēl nesastādītās valdības veikli noorganizētā presēšana? Šantāža?
p
2018. gada 9. novembrī 20:00
Nez uz kurieni kādām darba vietām tie .. mediķi aizskrējuši un taisās skriet? Uz privātklīnīkām? Privātātrajiem?
Nja,,
2018. gada 9. novembrī 20:08
Mūsdienu mediķi, tikai nauda, tikai nauda. Nesakoet, ka nevar izdzīvot, cilvēki ar mazāku algu dzīvo normāli.
Remarx
2018. gada 9. novembrī 20:21
Vai tikai nav veikta vēl nesastādītās valdības veikli noorganizētā presēšana? Šantāža?..... Pamēģini pastrādāt kaut kur lauku rajonos kur līdz viensētai pa ziemu būs jābrien pa netīrītu ceļu līdz sirdzējam un tad ar nestuvēm atpakaļ. Cik esmu dzirdējis tad māsiņas sēdināšot pie auto stūrēšanas. Es pats nāku no dziļajiem laukiem un tagad esmu pilsētā, man vieglāk pašam aiziet uz slimnīcu nekā saukt ātros, jo slimnīca man 3min gājiena attālumā, bet vēl pāris gadu atpakaļ līdz manīm ātrie atbrauca ne ātrāk kā 50 minūtes pēc izsaukuma pa labu ceļu, minūtes 15 drebinājās pa bedrēm.
Profundum
2018. gada 9. novembrī 20:22
NMPD ārstu darbs ir tieši pielīdzināms militāro mediķu darbam kara apstākļos. Izsaukumi ir dažādi, dažkārt izsaukums pat uz dzīvokli, kurā 145 kg sieviete izkrītot no gultas lauzusi atslēgas kaulu ir problēma - kā no piektā stāva viņu pa šaurām kāpnēm vecā mājā nogādāt līdz mašīnai, kā iecelt tajā? Tas ir vēl dzīvokļi, bet strādāt ar savos izkārnījumos un urīnā sēdošu cilvēku, kurš mirst uz autobusa sēdekļa galapunktā? NMPD ārsti nestrādā siltā klīnikā, higiēniskos apstākļos, tīrā apģērbā, kā M.d. House, tiem jāizņem no avarējušas automašīnas cilvēks, kura lauztie kauli izņemšanas laikā var nodarīt letālus iekšējo audu bojājumus. Ir taču vēl arī agresīvie pacienti - apreibinātie, psihopāti - ārstiem elektrošoka ierīces nav paredzētas. Jā, šie ārsti iegūst unikālu pieredzi "uz asinīm", bet pieredzes gūšana nevar būt vienīgā motivācija darbam šādos apstākļos. Samazinot brigādē darbinieku skaitu - likvidējot autovadītāju, varēka sniegt ārstam arī zināmā mērā aizsardzību un cita veida palīdzību, kā arī darba maiņu grafika izmaiņas, vismaz nedubultojot atalgojumu, nepārskatot brigāžu cilvēkresursus un noslogojumu, "aizplūšanas" process netiks netiks apturēts.
Jasamazina birokratiskais
2018. gada 9. novembrī 21:03
Aparats visa valsti, sakot ar valdibu un deputatiem un ar vinjiem saistitie terinji janovirza medikju un skolotaju atalgojumiem. Kabineta slipetaji nesniedz nekadu pienesumu ne ekonomikai ne sabiedribai.
beerdrinkers
2018. gada 9. novembrī 21:06
Brauksiet uz Īriju sēņot? Varbūt nevajag dirst?
Batons
2018. gada 9. novembrī 22:21
Vispar jau mediki un skolotaji nav vienigas profesijas kam vajag bet dzird gan parsvara tikai par viniem.
пастал🐷пятачокс
2018. gada 9. novembrī 22:35
pissdrinker, tev jau nav izglitibas un liktens liek turkiem pucēt klozetpodus :))) ārsti visur ir vajadzigi, tev to gastarbeiter nezināt ir kauns

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi