Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
pārdomas
2018. gada 8. novembrī 16:09
NA Jantarikam vajadzētu priecāties, ka beidzot kopā ar JKP un KPV LV varēs ieviest skolās un bērnudārzos mācības latviešu valodā, bet tas viltus patriots meklē iemeslus, lai JKP valdību uzmestu un kopā ar vecajiem varētu turpināt kalpot oligarhiem.
Jaunai Latvijas valdiibai!
2018. gada 8. novembrī 16:45
Cilveki balsoja par "Attistibai/PAR" jo domaja ka jauni un progresiivi, tacu patiesiba tie ir liberalisti. Kas ir Liberalisms - Liberalusms ir destruktivs pasiznicinasanas mehanisms kas slepjas zem progresivisma un demokratijas maskas. Liberalisma propogandas lielakais sponsors - oligarhs Dzordzs Soross ( dzimis Schwarz) Laundaris Soross veicina Rietumeropas musumnanizaciju t.i bojaeju tatad ir ari Latvijas ienaidnieks. Amerika jau to ir darubijusi https://www.nationalreview.com/the-morning-jolt/the-truth-about-george-soros-is-damning-enough/amp/ Un veel: http://fronte.lv/2017/09/dzordzs-soross-ieksejais-terorists/ Mes kristiesi savas gultas uz ielaam neizvelkam, un juus homoseksualjus netiesaajam, jo neesam pasi sev tiesneshi. Evolucijas teorija ir nepieraadita un kadel tos melus joprojam maca LV skolas!?
Sorosidus araa no Latvijas!
2018. gada 8. novembrī 17:06
Latvija darbojas Sorosa Fonds, vins ietekme valdibas un likumu izmainas negativa veidaa. Ne velti Ungarija un Izraela Sorosu oficiali atzinusas par Valsts ienaidnieku Trump cinas pret pasaa Amerikaa.
Linards
2018. gada 8. novembrī 19:32
bordāns šausmīgi nodzēries:(
sorosa aizstāvju apvienība "starperdovy"
2018. gada 8. novembrī 19:37
soross nekad nav sūkājis katram garāmgājejam kā rotšildmēsli lopiskie ! iebāziet sev mehanisko apelsīnu TUR !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi