Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
32 komentāri
Sakārtot:
Aha
2018. gada 8. novembrī 14:41
Pretgripas vakcīna ir tas pats, kas bakstīt ar pirksti debesīs, cerībā, ka trāpīsi laimes zvaigznei. Laikam neviens nepotējas, un vakcīnas ražotāji jāatbalsta, šoreiz valstij :)
Parodija ne valsts
2018. gada 8. novembrī 14:48
Stulbums. Kad vienreiz ble bērnu pabalstu cels ?? 11eir mēn jau 25gadus,tas ir izsmiekls. NATO izmet miljardiem naudas,bet bērniem kapeikas. Vnk pretīga valsts attieksme.
DW
2018. gada 8. novembrī 14:51
Manis pēc man vēl var piemaksāt. Es vienalga neietu potēties.
ome
2018. gada 8. novembrī 14:52
Īstā labdarība tieši grūtniecēm un bērniem.... Kas grib ar sevi eksperimentēt un ar savu vēl nedzimušo bērnu, var. Pabalstus būtu palielinājuši.
Tauta
2018. gada 8. novembrī 15:06
Tagad piebāzīs bērnus un grūtnieces pilnus ar alumīniju, lai tikai lielās farmācijas firmas nopelnītu? Tad kāpēc ES aizliedza amalgāma plombes tieši bērniem un grūtniecēm? Dēļ dzīvsudraba un alumīnija, kas indē organismu. Bet vakcīnās arī ir smagie metāli, nemaz nerunājot par citām indēm. Ir jāstiprina imuniāte nevis jāpiesārņo organisms ar vakcīnām.
vakcīnu bizness
2018. gada 8. novembrī 15:07
Kādēļ tik mazam tikko dzimušam bērniņam jau bliež iekšā visādus slimību vīrusus? Kas tie par mūžīgajiem eksperimentiem ar cilvēku veselību un dzīvībām? Tad mēs brīnāmies, ka vēžu un visādu audzēju skaits katru gadu aug katastrofālā augumā. Mammas, domājiet ar galvu, ko darāt, neriskējiet ar savu mazulīšu veselību.
kreacionists
2018. gada 8. novembrī 15:13
Kas atrodas vakcīnās ? Dzīvi vai novājināti vīrusi (slimību izraisītāji). Standarta ķimikālijas (spēcīgas indes) – piem., formaldehīds, formalīns, etildzīvsudrabs jeb tiomersāls, alumīnija fosfāts vai alumīnija hidroksīds, kas ar nolūku tiek pievienoti vakcīnām kā konservanti. Dzīvnieku audi – piem., cūku, vistu, aitu, pērtiķu (cilvēka organismam nepieņemami proteīni) vai cilvēku audi (no abortētiem bērniņiem).Ļoti jutīga pret visām dzīvsudraba formām ir bērnu nervu sistēma: pastiprināta uzbudināmība, pastiprināts kautrīgums vai baiļu sajūta, galvas sāpes, redzes un dzirdes traucējumi, atmiņas problēmas – tādas ir biežāk novērotās sekas smadzeņu darbības traucējumu dēļ. Uz etildzīvsudrabu tiek norādīts kā uz cēloni arī citām attīstības problēmām - novēlotai runas attīstībai un uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindromam. Vakcīnas ir dažādu deģeneratīvo un auto-imūno saslimšanu cēlonis pat daudzus gadus pēc potēšanas. Eksistē pētījumi, kas norāda uz cēloņsakarībām ne tikai starp vakcināciju un UDS/UDHS un autismu, bet arī disleksiju, mentāliem traucējumiem, alerģijām, astmu, diabētu, vēzi, Alceimera slimību, Parkinsona slimību, reimatoīdo artrītu, paralīzi, izkaisīto sklerozi u.c., tai skaitā AIDS. Vakcīnas izmaina arī mūsu ģenētisko materiālu. Tas viss plaši dokumentētas medicīniskos pētījumos.
1984
2018. gada 8. novembrī 15:17
Bezjēdzīgas potes. Cilvēkam ir dabīga imūnsistēma, kura tiek chakarēta ar šādiem kokteiļiem. Taisiet sev ģenētiskās analīzes, asins saderības, pētiet citus radnieciski nesaderīgus faktorus, atmetat smēķēšanu, nelietojat alkoholu, un samaziniet stresu. Būs Jums veseli bērni!!!
Mirdzas tаnte
2018. gada 8. novembrī 15:19
Un pēc tas vakcīnas dzims berni kropliśi ar patalogijam.
kreacionists
2018. gada 8. novembrī 15:22
Dievs, radot cilvēku, iestrādāja DNS molekulā blakus orgāniem - sirdij, ausīm, smadzenēm, arī imūnisistēmu. Vakcīnas ir inde un iznīcina bērna imūnisistēmu, jo baktērijas bieži ir stiprākas par dabisko imūnsistēmu un šo vakcīnu dēļ daudzi kļūst par autistiem un vakcīnu blakusparādībās kā sekas minēta arī nāve - oficiāli.
to Parodija ne valsts
2018. gada 8. novembrī 15:22
Varbūt nevajag bērnus ražot, ja nevari uzturēt un tie 11 eur tik svarīgi izdzīvošanai?
to kreacionists
2018. gada 8. novembrī 15:24
Ne vella tā nebija. Dievs saķepināja cilvi no māla pikuča, nevis stādīja DNS. Ej tak ārstēties!
kreacionists
2018. gada 8. novembrī 15:27
Dievs izveidojā cilvēku no zemes ķīmiskajiem elementiem un par tādiem arī miesa kļūst pēc savas nāves (ērta vieta tārpiem), taču dzīvību iedvesa un to apstiprina bioģenēzes likums, kas saka, ka dzīvību varēja radīt tikai Dzīvība jeb dzīva personība jeb Kungs Jēzus Kristus!
to Egle
2018. gada 8. novembrī 15:28
kārtēja geju diskriminācija
to kreacionists
2018. gada 8. novembrī 15:30
un Jaunava Marija bija robots - minoritāte

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi