Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
95 komentāri
Sakārtot:
Onslows
12. oktobrī 08:47
Kāpēc atkal nepareizi uzrakstīts vārds "Salašņa".
Egle
12. oktobrī 08:49
Dzintarelim jau laikam saskaņ paranojmurgi rādās pa naktīm, ceļas piesvīdis augšā un ar trīcošām rokām iedzer ūdeni no krāna :))
Olga
12. oktobrī 08:51
Dzintaram būtu veselīgi ieskatīties Nila Ušakova Facebook, tur ir publicēta Kaimiņa intervija mix news, kurā viņš saka, ka esot gatavs runāt ar Saskaņu, tikai ja viņi atsakās no divvalodības idejas. Un komentāros valdošais uzskats ir tāds, ka pofig atsakāmies, kad būsim pie varas tad arī vēlāk valodas jautājumu atrisināšot. Kaimiņš Saskaņu ievedīs valdībā.
cipiņš
12. oktobrī 08:51
HA , ha mazais , resnais, zaglis, kangars un nelietis pīkstēt sācis ! Apbižojies, ka tauta sapratusi, kādi NA ir mēsli, zagļi un melotāji un nebalsoja par tiem sūdiem !! R.Dzintariņ - tu esi tāds pats zaglis un mēsls ar savu partija , kā SC biedri, komunisti , čekisti !!
DZINTARUHAM
12. oktobrī 08:53
ej pirst naciku kaka tik zagt un melot māki . tava vieta pie cukam fermā
zzs un na
12. oktobrī 08:54
pie varas nelaist tie urodi daudzos gados ir zaguši līdz bankrotam valsts.
Buldogs
12. oktobrī 08:54
Krievi nāk ! Krievi nāk! Vau ,vau , vau ,vau ! Krrrrr! Krrrrrr!
Lieliski
12. oktobrī 08:55
Saskaņa glābs nabagmāju kur bēgļu % vairāk kā Sīrijā.
:(
12. oktobrī 08:55
Kāds te sāk brīnīties, ka KPV sāk runāt ar Saskaņu? Bet tas taču jau pirms vēlēšanām visiem bija zināms, ka aiz KPV stāv Šlesers! Šlesers Rīgā Saskaņu izveda kā varā, un tagad Saskaņa tur ir kā klints, tagad pienākusi kārta Latvijai, kur Šlesera uzdevums Saskaņu nolikt kā valdošo. Gobzems un Kaimiņš bija tikai vēlētāju pievilināšanai.
Raivīti
12. oktobrī 08:56
palaizi vēl oligarhiem un zzs komunagām kājas . Tu jau tik proti laizīties kur var kaut ko nozagt un pārdot.
Daina
12. oktobrī 08:57
Kā es tagad redzu lietas..Ir divi Galvenie gaiļi Bordāns un Kaimiņš kuri aktīvi riņķo ,ir Spitālīgais gailis Saskaņa,kurš stāv un Smīn un ir sīkgaiļi Zilpartijas un ZZS,mazie satelīti,kuri arī skraidelē apkārt un pa brīdim iespiedzas..NA savulaik Bordānu izlidināja ja kas.
Onslows
12. oktobrī 08:58
Es arī nobalsoju par SASKAŅU. Un tagad viņus ignorē. Nav labi.
Izdedzinātās zemes stratēģija?
12. oktobrī 08:58
Krievi nāca tāpēc bij jālikvidē latu , rūpniecību, tautu trimdā un pusjālikvidē Latvija, lai krieviem netiek?
Egle
12. oktobrī 09:00
NA valdībā jau gandrīz 30 gadus, vai nacionālā valsts Latvija nav skaista? Kur latvju meitas un dēli zied? Laid mūs tur laimē diet, tajā UK, vai nē, Īrijā, nu nē, Vācijā, Norvēģijā, nu nē takš, LATVIJĀāaaa .... :))
Nu
12. oktobrī 09:01
Jūrmalā jau Saskaņa ar Zzs ir koalīcijā un narkomānu Truksni uztur pie dzīvības. Rīgā arī būs tas pats Saskaņa+Zzs+KPLv un centīsies pārpirkt kādu pārbēdzēju no Attīstībai/PAR vai arī izveidos dīlu ar Pūci, piedāvājot siltu vietiņu viņam. Zagļi atkal būs pie varas, drūmi viss rādās.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi