Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
23 komentāri
Sakārtot:
cipiņš
12. oktobrī 08:19
VALSTS KONTROLEI : Idioti, tak ķeraties vienreiz klāt - Latvijas politmafijas noziedzniekiem : Zzs, Sc, Na, Vemjotības bandai, tie izdzimteņi 20 gadu laikā, zogot pie varas, ir pilnīgi izzaguši un sagrāvuši izglītības nozari un medicīnas nozari !!!
Patiesībā
12. oktobrī 08:21
izglītību aizlaida grāvī vienotības un zzs mirlas.
KĀ IZGLĪTĪBAS MINISTRS VAR BŪT
12. oktobrī 08:23
pedins , ko , tur visa ministrija ir šausmās dzērājs un pedins.
lops
12. oktobrī 08:29
Virsraksts būtu precizējams, tajā norādot, ka nesaprotamā pedagogu atlīdzība sistēma ir tieši pašvaldībās!
Skolotāja
12. oktobrī 09:00
Vajag beidzot noteikt vienādus darba samaksas noteikumus visā valstī. Tagad apmaksa par tādu pašu darbu atšķiras kā diena pret nakti pat skolās, kas atrodas blakus viena otrai. Vai skolotājs, kurš strādā divās dažādās valsts skolās ,var saņemt par tādu pašu darbu divas atšķirīgas darba samaksas?Par piemaksām vispār nerunāsim. Par virsstundu apmaksu savā garajā darba mūžā vispār neesmu dzirdējusi.
midzets
12. oktobrī 09:10
Skolotaji taa jau par daudz sanem. izglitaba latvija ir zemaa limeni. par ko lai viniem maksatu?- par bernu pieskatisanu kamēr vecaki darba??
to midzets
12. oktobrī 09:48
Viņas grib algu par to, ka vienam iedala 10, bet tam, kurš nav pa gaumei iedala 3 vai 4. Un par to, ka bērni paši visu stundu prezentē mācību vielu, par to , ka paši lasa un apgūst vielu no mācību grāmatām un darba burtnīcām. Un par to, ka vasarā 3 mēnešu garumā baudot dzīvi viņām par maz maksā, tieši tā pat kā pārējos brīvlaikus, kad viņas sēž laimīgas mājās viņām ir grūti jo nemaksā vairākus tulkstošus par to.
ha ha ha
12. oktobrī 09:48
5 bērnu klašu skolotājiem, latvijas novados, tika paaugstinātas algas, tagad uz rokas pat 700 eiro.
Latvietis.
12. oktobrī 09:52
Kur pazuda Ogres.nov Taurupes pamayskola t.sk. Meņeles filiāle padsmit skolotaji uz 9 běrniem.
midzets
12. oktobrī 09:59
Berns nak majas no skolas ar tuksu burtinicu un md ir uzdots izlasit teoriju gramata un pasam izpildit uzdevumus. Berni skola vnk pavada laiku un man majas viss jamaca?! Varbut vienkarsi paaugstinam algas visiem vecakiem un ieguvums bus lielaks
ha ha
12. oktobrī 10:15
tas tāpēc,ka izglītība un medicīna nav stingrā valsts kontrolē,bet ir nodota pašvaldībām,tā tas nedrīkstēja būt.
Tukšs gājiens
12. oktobrī 10:27
Tas, kas patlaban notiek skolās, ir vienkārši totāla visatļautība! Var jau smieties par padomju laikiem, bet zināšanas pēc skolas beigšanas bija labākas. Šodien skolnieks nāk majās pēc 7 stundu sēdēšanas skolā , t.i. no 8.30- 15.30. Šajā laikā tiek rakstīti kontroldarbi, bet netiek izskaidrota jaunā viela praktiski nevienā priekšmetā. Mājās darbs vēl vismaz 3 stundām, jo skolā uzdeva izlasīt vienā mācībā 30 lappuses, citā iemācīties 10 likumus, citā dzejoli, citā uzrakstīt 4 mājasdarbus, atrisināt 5 matemātikas uzdevumus u.t.t. Kāda te var būt kvalitāte? Vienīgi sabojāts mugurkauls, staipot smagās somas , slikta veselība un sliktas zināšanas. Par ko maksāt tās lielās algas???
skolotāja
12. oktobrī 10:38
Es tā gaidu to brīdi, kad ļaunā priekā varēšu berzēt rokas! Par ko? Par to, ka pēc 10 gadiem vecākiem savus bērnus nāksies mācīt pašiem vai par to nāksies maksāt pamatīgas summas privātskolotājiem. Par visu to, kas noticis pēc krīzes izglītības sistēmā, par dažādo mistisko samaksu, par sabiedrību, kas uzskata, ka skolotājs ir zemāks par apkopēju, par nicīgo attieksmi. Tagad par ārstiem vismaz aprāvušies, kad reāli nav kas vairs ārstē. Gaidu šo stundu skolās....
midzets
12. oktobrī 10:47
Skolotaji pasi ir panakusi sadu sabiedribas attieksmi. Apkopeji vismaz izdara savu dabu atskiriba no lielakas dalas skolotaju!
ja
12. oktobrī 10:50
Cik tev gadu, midzet?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi