Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
11. oktobrī 22:35
Nav kur steigties,labāk lēnāk,bet kārtīgi padomāt,kā sorosītus AttīstībaiPar atstāt opozīcijā.👈😁
to 22.35
11. oktobrī 22:38
kas Sorosam vainas? sasniedz viņa līmeni un tad komentē. ne viens vien ieguvis augstăko izglītību, pateicoties fondiem. jā, viņam ir ietekme, bet par savu naudu pirkta.
Par saskarsmi ar SC
11. oktobrī 22:43
Vēl jau vajag ar SC atrast saskares punktus. Noteikti ar SC to būs daudz vairāk nekā AP... Ej nu tiec skaidrībā,kuri piemērotāki koalīcijai,SC vai debīliķi? Abus arī varētu atstāt opozīcijā,ja negrib kalpot sabiedrības interesēm
vairāk gāzi!
11. oktobrī 22:48
pirmais komentārs ir pretrunā ar sevi. tam vajadzēja būt šādam: "Nav kur steigties, labāk lēnāk, bet kārtīgi padomāt" un viss
?
11. oktobrī 22:50
ko šajā tikšanās reizē atrodas parādnieks?
Hičkoks
11. oktobrī 23:25
Apļi..Ir šausmene Aplis un beigās visus iesūks rudā Āboltiņa ..
ragana
12. oktobrī 02:54
sāk līst ārā ambīcijas. kaut kā ātri par tautu aizmirsās. bet nu pēc nopludinātās Gobzema sarunas, tas jau arī bija saprotams un gaidāms.
Diemžēl
12. oktobrī 06:41
Attīstībai/Par jau parāda savu īsto seju, viņiem nav vajadzīga KPV LV un JKP, kas neļaus viņiem turpināt iesāktās rebes ar oligarhiem.
100%
12. oktobrī 06:57
Lielākais ļaunums Latvijai ir Attīstībai/Par, viņus sponsorēja Berķis un viņi ir homoseksuālisma rupori Latvijā.
reimons vaijonis
12. oktobrī 07:06
Šajā bariņā, neko neizveidos, visiem ir vienāds balsu skaits, bet tai pat laikā, visi grib būt bossi. žurkulēns Bordāns, Govjzems, tagad jau Fabriks un gan jau vēl Kariņš cer..... Tagad viens otram rāds muskulīšus, ka ir lieli un vareni, visi viens ar otru tiekas, bet tolks no tā...... Kamēr čuvaks Vējonis, nenosauks kādu konkrētu uzvārdu, kuram un ap kuru jāveido valdību, tikmēr LIELIE politiķi turpinās cirku....
Olga
12. oktobrī 07:40
Te nu redzama Par īstā seja un tāpat arī KPLv. Kā uzzināja, ka JKP nesadarbosies ar Zzs, tā sākās intrigas. Tagad Par neesot laika tikties ar JKP, jo jātiekas ar Zzs. Nemaz nebrīnīšos, ja Pūce veidos bloku ar Zzs. Tas būtu īsti viņu stilā.
Par vērtībām
12. oktobrī 07:53
Ap ir jāatstāj opozīcijā ar ZZS. Lai nesmirdinās Sorosa liberāļi.
rutina.
12. oktobrī 08:15
Gan bus viss labi. Kas leni nak, tas labi nak.
nepatīkams tips
12. oktobrī 08:34
Pabriks pats ir viens sarežģīts jautājums.Viņš tikai domā un runā par Kaimiņa un Zakatistova kriminālvajāšanu.Laikam baidās ,ka paša ,,varoņdarbi" nāks gaismā.
Olga
12. oktobrī 08:38
Palasiet Ušakova Facebook, tur tauta tiek gatavota tam, ka Saskaņa atsakās no idejas par divvalodību un Kaimiņš ar viņiem veido koalīciju.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi