Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Valmieras puse
11. oktobrī 18:57
Dace ir vienīgā,ko vēlos redzēt valdībā.
Rīdzinieki
11. oktobrī 19:05
Viņa ir sorosiete, un atbalsta homoseksuālisma reklāmu. Ļoti ceram viņu vairs neredzēt, bet par ministru kādu patiešām inteliģentu un saimniecisku cilvēku.
Antiņš
11. oktobrī 19:06
Kā tur bija ar to prezidenta pils lampu? Vai ta nebija lielais atveltnītis(atkats) sabojājis skrūvi, ka lampa nokrita?
labvakar
11. oktobrī 19:17
garām
Janka
11. oktobrī 19:26
Нет дорогая!
ja kas...
11. oktobrī 19:26
Diez vai mūsu politiķus tādi sīkumi, kā kultūra, īpaši interesē. Gan jau viņu šoferiem arī ir dēli...
REPLACE
11. oktobrī 19:31
Tieši šis būtu iemesls viņu mainīt, jo viņa atbalsta LV iznīcināšanu ar homoseksuāļu un deģenerātu propagandu. Kultūras ministrija finansē VKKF un SATORI - kas ir viens no lielākajiem globohomo propagandētājiem par valsts naudu - 220,000 EUR gadā tiek maksāts par debīlu (((moderno mākslu))) + geju un praida normalizāciju. Satori (Acendum) pārvalda Jura Pūces (A/Par) sieva Zaiga Pūce. Ascendum arī saņēmuši ziedojumus no azartspēļu biznesiem, būvniecības un Amerika..
cubus
11. oktobrī 19:39
Ļoti ceru, ka jaunajai valdībai pietiks drosmes stāties pretī pašreizējai "kultūristu mafijai" un izbeigt amorālos maksājumus par radošām dīkstāvēm, mūža stipendijas papildus pensijai, utt. no visas tautas kabatas.
Sirmbārdis
11. oktobrī 20:30
Nekādā gadījumā, kultūras ļaudis lai sūkā Kariņa ledu!
Jauna kuļtura
11. oktobrī 20:31
Tikai Golobevu! Ura! Ura! Urāāā!
11. oktobrī 21:05
Nekādā gadījumā, šo par ministri, barosies visi NA
Margarēta
11. oktobrī 21:05
Melbārdi jau nu grūti saukt par kultūras ministri. Drīzāk pašdarbības ministre. Kultūra ir turēta uz diētas, kamēr dāsni barota pašdarbība visdažādākajās un reizēm visžēlīgākajās tās izpausmēs.
Margarēta
11. oktobrī 21:10
Tagad, kad 100gades pekstiņi un šķērdēšana būs pagājusi, ļoti vajadzētu kādu par kultūru atbildīgu politiķi vai augstu ierēdni apvienotā kultūras un izglītības ministrijā, kas veidotu profesionālas, augstvērtīgas kultūras redzējumu un mērķtiecīgi virzītu līdzekļus mūsdienīgai, eksportējamai, baudāmai profesionālajai kultūrai. Nevis izšķaidītu visādos kampējprojektos aļa skolas soma, kur vietējās pagasta bābas ar savu ansambli vai adītāju pulciņu ātri pielāgojas naudas "apguvei", jo līdzekļi ir, bet kvalitātes kritēriju iesaistei projektā nav. Viena skola vai pašvaldība bērnus par skolas somas projekta naudu vedīs uz operu vai teātri, citā pagastveča sieva ar draudzenēm normaurēs pāris tautas dziesmas vietējā kultūrasnamā.
Piekrītu
11. oktobrī 21:28
Jāpārskata finansēšana : Kultūras ministrijas štats uz pusi mazāks, valsts finansēto kultūras iestāžu ir par daudz, mūža stipendijas ir amorālas
Yes
12. oktobrī 11:26
Melnbārde ir pieņemama gan nacionāļiem, jo gādā par finansējumu tautiskiem kultūras projektiem, gan kā sorosiste viņa ir pieņemama arī Vienotības liberāļiem - lai vairāk naudas saņemtu savējie un idejiskie atbalstītāji. Citām partijām kultūra neinteresē, tātad M. ir labākais kompromisa variants.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi