Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
beerdrinkers
22. septembrī 22:32
"gāzmaska ar gaisa cauruli, kas novadīta uz āru". Kas tā tāda? Gaazmaskai ir filtrs. Jeb domāts ūdenslīdēju ekipējums ar šlauku virspusē, kurā tiek padots skābeklis?
Vitto
22. septembrī 22:39
Tas noticis 60-to gadu saakumaa,kad teevs ar paliigiem rakusi aku.Divi rakusi,ap vidu strikus apseejusi,bet augsaa divi vakteejusi.Raceeji uzrakusies uudenim,tas saacis teceet un raceejiem slikti palicis,viiri aatri raavusi uz augsu un saukts netaalu dziivojoss feldseris.Teevs teica,ka naakusi metaana gaaze.Taads nu staasts.
Viks Tiktāliks
22. septembrī 22:41
Nu par tiem asinsķermenīšiem docents, šķiet, ir kaut ko samuldējies. Nav tādas ietekmes CO2 un, pat ja būtu, asins krāsa no tā nekādi nemainītos. Būs ar CO sajaucis un arī tādā gadījumā sarkanā krāsa ir karboksihemoglobīna dēļ, nevis dēļ bojā gājušiem leikocītiem. Starp citu, CO2 nav īsti uzskatāma par indīgu gāzi, par smacējošu gan.
janiss perkons
22. septembrī 23:55
par šādiem gadījumiem pagājušā gadsimta sākumā, vēl stāstija mana vecamāte. pagajuši simts gadi un ko mēs redzam - darba drošība? нет, неслышали...
Aivars
23. septembrī 00:24
Berniba redzeju ka veci laida leja dzila akaa...vinam bija roka degosa svece un vina malina bija visu laiku-degosa
Kurmis
23. septembrī 01:02
>jo CO2 atstāj acīmredzamas pēdas uz mirušā cilvēka ādas - tā iekrāsojas sarkana, jo indīgā gāze baltos asinsķermenīšus leikocītus iznīcina, asinsritē atstājot vien sarkanos eritrocītus. --------------------------------- Pizdec. Nu laikam jau RTU docents tur ir bijis sho plaanpraatiibu autors, jo zhurnaljuugas, protams, ir debiili peec definiicijas, bet taadus murgus uz savu galvu sadomaat shie tomeer nespeetu.
Ivars Magone
23. septembrī 09:07
Gāzmaska ar garu cauruli ir ugunsdzēsējiem. Pie lielas gāžū koncetrācijas nekāds filtrs nelīdzēs. Svece ir drošs un vienkārš līdzeklis. Vēl var pievienot putekļu sūcējam garu cauruli, lai dzen akā iekšā svaigu gaisu.
Dace Meldere
23. septembrī 11:33
Pamācoši. Jāsauc daiveri ar ekipējumu. Senos laikos rokot aku dedzinaja sveci, kad tā dzisa, tad bija jalien arā, jo gāzes,kuras cilvēkam nāvējošas. Traģiski, ja nav ūdens. Senos laikos gājām tūrismā un tad bija daudz māju, kur deva bērzsulas, vai pienu padzerties, jo nebija ūdens. Un tā kā šogad, kad pat lielie grāvji sausi....liepām zaļas lapas jau čokurā-sauss.
Raimonds Meikša
23. septembrī 19:46
https://www.sperdirect.com/oxygen-pen-279-prd1.htm https://www.sperdirect.com/indoor-air-quality-meter-278-prd1.htm?pSearchQueryId=1413770

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi