Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
MadarFakars
2018. gada 12. septembrī 06:40
Atkal,kapēc šeit nevar komentet???Troļļa vadītāju par šādu rīcību izrubīt.Es tā izdarītu.pohuij viss
Яalfs
2018. gada 12. septembrī 06:46
Mēs dzīvojam sabiedrībā, kur pica atbrauc ātrāk nekā ātrā palīdzība.
Dzintars Lielais
2018. gada 12. septembrī 06:55
Poliči gan "ātri"atbrauca ,ņemot vērā ,ka iecirknis atrodas 1 kilometra attālumā
Loks Latvijas asais
2018. gada 12. septembrī 07:40
Un ... vainīgo jau nebūs, jo tā IR RĪGAS SATIKSME.
Onslows
2018. gada 12. septembrī 07:53
Vai tad Bobuļām ar plakātiem nevajadzētu slavināt Rīgas Satiksmi, tāpat kā slavināja Ušakovu par 54 vienībām?
Kurmis
2018. gada 12. septembrī 07:54
Cerams, ka kopsh slavenaa gadiijuma kad zem trolejbusa paliida steidziigaa maaminja ar ar siici, RS ir uzstaadiijusi videoregjistratorus visos transportliidzekljos. Tad siikajam pidaram un shaa suudziigajai maaminjai ablomiisies - buus skaidri redzams, ka shaas siikais pidars pats bijis vainiigs.
Evita Baradovska
2018. gada 12. septembrī 07:54
RS ir jāmaina šis necilvēcīgais noteikums- vispirms informēt dispečeri, dispečers informē NP. Jūs ko, ar cilvēku dzīvībām spēlītes spēlējat? Vēl garāku palīdzības sniegšanas ķēdi nespējat izdomāt? Cilvēka dzīvību izšķir minūtes, kuras jūs ar saviem noteikumiem tiem atņemat.
ALIDA DJATLIKA
2018. gada 12. septembrī 08:14
Lai puikam izdodas saglabat kaju un lai viss ir labi. Trolejbusa vaditaju tiesat un notiesat, jo tas jau ir par traku. Un si raksta raksta rakstitajam vajadzetu atcereties, 11 gadus jauns, bet ne 11 gadus vecs.
Sandris Berziņš
2018. gada 12. septembrī 08:49
Nu lai taču Rīgas Satiksme iebāž savas instrukcijas vienā vietā, te jārīkojas pēc ceļu satiksmes noteikumiem, pirmais ir ieslēgt avārijas gaismas un izlikt avārijas zīmi, un neder kāds no šiem viens un pēc tam jāzvana ,,ātrajiem,,.
Harijs R.
2018. gada 12. septembrī 10:22
Sen bija jānomaina tās kl-maksainās vadītājas
Валд Фэлсберг
2018. gada 12. septembrī 10:28
Evitai Baradovskai. Noteikums vispirms informēt dispečeri ir ļoti pareizs! Cilvēki pēc avārijas ir šokā, bieži visai nesakarīgi, nesaprot, ko vispirms glābt vai kam vispirms zvanīt. Bet RS iedresē vadītājiem vienu kanālu: zvanīt dispečeram. Un pēc tam jau dispečers vēsā prātā zvana visiem, kam jāzvana, bet šokētais vadītājs atbilstoši savai sajēgai un iespējām var uz vietas darīt vai nedarīt visu pārējo. Pirmajai sarunai ar dispečeru vajadzētu aizņemt ne vairāk kā minūti, kas noteikti ir tā vērts, lai pēc tam ir profesionāls cilvēks, kas seko visam procesam.
Dorothea Carpenter
2018. gada 12. septembrī 11:25
Katru stundu es viegli samazinosies no 192 līdz 258 eiro, tikai veicot vienkāršu darbu no mājām. Pagājušajā mēnesī no šī darba es pabeidzu 32 847 eiro. Pārsteidzošs ir pārsteidzošs un viegli izdarāms darbs un regulāri ienākumi no tā. Es iesaku jums šo darbu pilnībā pievienoties nepilnu darba laiku un nopelnīt vairāk nekā pilna laika ienākumi pēc šīs vietnes apmeklējiet šeit.==➤ w­w­w.W­e­b­j­o­b­3­3­.­C­O­M­
Rolands Kviesis
2018. gada 12. septembrī 12:04
1.Dispečeriem zvana lai tie vienmer būtu 1.notikuma vietā . 2. RS nekad un nekur nebūs vainìga..kaut vsi vaditajs pie sarkanās uzbrauc kādam vai braucot spēlītes spēlē..
Susī
2018. gada 12. septembrī 13:16
Tik žēl zēna.., jauns, visa dzīve vēl priekšā. Lūdzu Dieviņu, lai izdodas kāju saglabāt un atveseļoties. Bet vecākiem jāmāca bērniem šķērsot ielas, arī gājēju pārejas. Pār gājēju pāreju drīkst iet pāri tikai tad, ja redzi, ka auto sāk apstāties. Vienalga vai pāreja regulējama vai nē. Var autovadītājs nepamanīt gājēju, jo saule acīs iespīd, vai kādi citi nelabvēlīgi apstākļi. Protams, jābrauc uzmanīgi, bet dzīve ir dzīve. Autovadītājs samaksās sodu, bet jācieš būs gājējam. Ļoti daudzi bērni metas pāri pārejai, arī ar velosipēdiem, pēkšņi, neskatoties ne pa labi, ne pa kreisi. Viņi nesaprot, ka auto , vēl jo vairāk trolejbuss, nespēj momentā apstāties. Pašai nācies strauji bremzēt un pa milimetru izvairīties no bērna notriekšanas. Goda vārds gribējās to sīko noķert un sadot pa muti. Sīkais, protams, ķiķinot aizskrēja. Ja puika rāpies pāri margām, nu tad vispār nav ko teikt. Vecāki -MĀCIET BĒRNIEM ŠĶĒRSOT GĀJĒJU PĀREJAS!!! Nedodiet ārpus mājas austiņas, ko sabāž ausīs un neko neredz un nedzird. Sargājiet sevi, savus mīļos, un Dieviņš jūs sargās. Veselību zēnam!
Artūrs Pikselis
2018. gada 12. septembrī 14:56
Necienījamā Dorothea Carpenter, lai tev vieglas smiltis zem tramvaja riteņiem par tavu bezcilvēcīgo spamošanu!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi