Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
Padomiskais atpalikušais dzelzceļš
10. augustā 18:26
Iedzīvotāji var atgriezt biļeti stacijas tualetē.
a?
10. augustā 18:26
"bez lielām vēja brāzmām"? Kur viņi dzīvo? Jūrmalas pusē šodien ir vājprātīgs vējš jau kopš rīta!
Un?
10. augustā 18:41
Arī drīkst pieprasīt kompensācijas, piemēram ja braucāt ar taksi, pasazieru vilciens to apmaksās. Ja atsakās, meklējiet informāciju EU patērētāju tiesību aktos. Te linkus nevar ielikt diemzhēl.
W
10. augustā 18:44
Staļina un brežņeva laiku vilcieni, iestiguši korupcijas shēmās?
Lielanna
10. augustā 18:48
Saulainā dienā bez vēja brāzmām? Laikam viņi ir ārpus Latvijas - šodien tādas brāzmas ik pēc brīža, ka likās, ka logus ar visiem rāmjiem iznesīs.
Ha!
10. augustā 18:49
Ieliekat vismaz 1 bildi ar to koku, lai ticamāk...
mm to Ha
10. augustā 19:01
Vispār jā. Vai tiešām bija grūti nobildēt??? Dzeltenās preses mājaslapas ekonomē uz degvielu, ka negrib uz turieni kādu aizsūtīt? Tas jau tepat blakus pavisam.
Večiem jau 30-50, bet vel nenobrieduši.
10. augustā 19:16
Tas vel tā, bet kad sāks cīnīties ar tiem dzērājiem, teļiem, kuriem jau pāri 30. Vasarā sadzeras un reibumā kāp vagonā un sāk skaļi runāt ar pasažieriem un uzbāzties. Redz, reibumā jau viņiem liekas, ka visi grib dzirdēt viņu viedokli un viņi sāk uzbāzties un jo lielāks reibums, jo stiprāk viņš tic tam, ka tu ļoti vēlies ar viņu komunicēt, tāpēc viņi tik droši nāk klāt, liek roku tev gar plecu un sāk muldēt. Lai vilciena vagonā noalgo kādu apsardzes darbinieku vai pašvaldības policiju, kas reāli atradīsies vagonos visu dienu, jo tas ir reāli nepieciešams. Ko ta pasažieris darīs? Teiks liec man mieru un tas teļš vel agresīvs paliks.
Владимир Путин
10. augustā 19:45
Владимир Путин: Япония, Латвия и Украина это американские проститутки которые унизили нас, и поэтому мы нападём на них, будем трахать и убивать детей, мужчин, пенсионеров, инвалидов и конечно же женщин чтобы они знали что такое великая и ужасная Россия и потом я буду великим правителем мира чтобы зло восторжествовало )) вот кстати мой профиль https://www.facebook.com/vitalik.kapilov ))
Haha
10. augustā 20:57
Un? Šodien 18:41 Arī drīkst pieprasīt kompensācijas, piemēram ja braucāt ar taksi, pasazieru vilciens to apmaksās. Ja atsakās, meklējiet informāciju EU patērētāju tiesību aktos. Te linkus nevar ielikt diemzhēl. ---------------- Fig tev apmaksaas un ES aktos nekaa taada nav, kaa tu fantazeejies. Par piepilseetas vilcienu kaveeshanos vispaar ir uzspljaut un izriiveet ar kaaju, biljetiites cenu atpakalj vari dabuut, bet neko vairaak.
jop
10. augustā 20:58
nu butu tak kapusi ara un pa visiem to koku nocelusi no sliedem tad nu gan sausmas ko daritu braucot cauri taigai kur 1000km apkartne neviena paliga laikam gaiditu kad atlidos pec 3 dienam
Koks
10. augustā 20:59
koki laba lieta pa katru novakto kocinu paris 10 tukt otkats
Taisnība
10. augustā 21:45
Vilcienā mašinistam vajag līdz dot zāģi piesaista brīvprātīgos novāc koku un brauc tālāk.A te sadalījuši vienu uzņēmumu un nu prasīs atbildību viens no otra.
xxx
11. augustā 03:04
TAS - Večiem jau 30-50, bet vel nenobrieduši Nopērc mašīnu un nečīksti!
prasītājiem
11. augustā 05:41
Ak ta' prasīs gan? Un ko ta' prasīs? Lai uz sliedēm dažkārt stiprā vējā nekristu koki, jāmaina likumi un jāizcērt daudzi kvadrātkilometri meža. Ļaunas mēles melš, ka krītoši koki vakar esot apskādējuši arī auto ...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi