Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
30 komentāri
Sakārtot:
Lemperks
10. augustā 18:37
Pashi balsojāt par ZZS, tad tagad turat muti.
Lielais jautājums
10. augustā 18:42
Ak nabaga bez vainas vainīgie skolotāji! Nožēlojama attieksme no valdības puses. Nebalsošu vairs ne par vienu vara partiju.
Es nesaprotu,
10. augustā 18:58
kas tās par piemaksām? Algām bija jābūt , nevis piemaksām. Šadurskim viss nav kārtībā. Kurā vēl profesijā ir šādas piemaksas, kā un kas tās aprēķina-tas nav nopietni. Tad atceleit visas prasības un kontroles dienesta funkcijas. prasības, cik zinu -visiem skolotājiem ir vienādas.
JJ
10. augustā 19:20
Es par Kaimiņu, citādi esam dziļā purvā!
Edgars
10. augustā 19:21
Šī valdība ZZS , NA , V mums visu dzīvi ir izveidojusi par vienu šantāžu , OIK , maksas medicīna , dārgās tiesu nidevas un bezgalīgie termiņi , māja -- kuģis , tiesa var nolemt kā ienāk prātā , pretēji likumam - neko nevar izdarīt !
> > j j
10. augustā 19:25
Bez aktieriem un sportistiem ir arī vērtīgākas jaunas -- citas partijas , kurās kandidē cilvēki ar ekonomistu un tautasimnieku izglītību un pieredzi -- daudz labāki par ko balsot !
Ojārs
10. augustā 19:27
Ja gribat pārmaiņas nebalsojiet par esošajām varas partijām ! Viņas neko nemainīs -- tā līdz pilnīgam sabrukumam !
xxx
10. augustā 19:31
KĀPĒC , KĀ PRIORITĀTE NAV KATRA SKOLĒNA CEĻŠ LĪDZ TUVĀKAI SKOLAI? VAI ATKAL KĀDS PIRMKLASNIEKS ,KURAM LĪDZ SKOLAI 4.KM UN CEĻŠ VED CAURI MEŽAM JĀMĒRO VIENAM, JO PAGASTAM JASAVADĀ TIE KAS DZĪVOS 10 UN VAIRĀK KILOMETRUS,UN VECĀKIEM DARBS UZ CITU PUSI UN LAIKS NEKĀDI NEIET KOPĀ?
Juris
10. augustā 19:37
Mums taču vajag helikopterus un dzelzceļa elektrifikāciju, kur nekas tāpat nenotiek. Valdošie vēl grib pagrābt ko var, jo viņu ēra beidzas. Kopā šie projekti izmaksās tuvu miljardam, jo vēl jau vajadzēs papildus summas. Uz iedzīvotājiem viņiem nospļauties. Veselība un izglītība pagaidīs.
..
10. augustā 19:42
NU KO UCUKI..SUDZESUIET PERSONIGI SO MELI TIESA?? JA AMTPERSONA JAU DIVAS REIZES MELO..TAD ZINIET = TAS IR NOZIEGUMS, ATKAL DZIEDASIET UN DANCOSIET -VAI BEIDZOT IZISIET AR VALDIBAS DEMISIJAS PIEPRASISANU? UN KOPA AR MEDIKIEM , UGUNSDZESEJIEM - JEBKURULV IEDZIVOTAJU..MUMS JAU AR VINU MELIEM UN PIRMSVELESANU MELIEM -VAR VISU VALSTI IZBRUGET! ARODBIEDRIBAS JUMS NEKUR NEDER- IZSMIEKLS..TA NAV JUSU INTRESU AIZSTAVESANA! JUS VAR AIZSTAVET TIKAI ADVOKATS, NEVARIET SAMEST?UN KOPIGU IESNIEGUMU LV UN ES TIESAM??
..
10. augustā 20:00
KA SAPROTU..ALGAS JUMS DIVAS? TRIS REIZES - JAU SAMAZINATAS?? UZ KDA PAMATA??= TAD JAU ..NODARIJUMS... ..VELK UZ APLAUPISANU DIENAS LAIKA..TRIS ? CETRUS GADUS PEC KARTAS?
Vēlēšanas izlems
10. augustā 20:01
, kas būs tālāk.
Bens
10. augustā 20:02
Tā iet ja katrā sādžā pa novadam un uz katram neRīgas skolniekam bezmaz vai pa privātskolai.
Jā, kabinetā sēdošais Ben,
10. augustā 20:09
Tev tik Rīgā dzīvē. Un kas tos laukus līdz tam novedis? Protams, visu klapējam ciet un uz pilsētu ostīt smakas un citas privilēģijas.
Bens
10. augustā 20:16
Kapēc tikai Rīgā. Re ku Bauskā- pilsētā ir videnes, ap pilseetu pamatskolas vai sākumskolas. Peec saakumskolas kad sākās advancētākie prieks i mat tehniskaa baaze lielaaka etc. Lai liidz 6 klasei mateni un lateni maacaas kur grib a pec tam lai dodas tur kur vairaak var iedot un sanjemt. Zinaasjanas es domaaju.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi