Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
97 komentāri
Sakārtot:
cipiņš
2018. gada 10. augustā 08:16
Baisi !!! Izturību, līdzjūtību vecākiem, radiniekiem !
Asd
2018. gada 10. augustā 08:25
Te arī lieliski parādās policijas nevēlēšanās veikt savu darbu. Tāpēc arī 99% atrasto līķu tiek norakstīti uz nevardarbīgu nāvi. Ja nav bijusi vardarbība, tātad lieta slēgta. Bet ir labi ka vecāki cīnās. Mentiem būs vēl jāpasvīst.
?
2018. gada 10. augustā 08:33
Nav laika šo skatīt. Jāmočī Liepiņa no kplv?
ko
2018. gada 10. augustā 08:34
Vispār jau lietiskos pierādījumus neiznīcina uzreiz pēc lēmuma pieņemšanas, jo lēmums stājas spēkā pēc zināma laika, kad lēmumu var pārsūdzēt un lietu atjaunot. Vai šajā gadījumā ir noticis citādi vai arī cietušie to ir pārpratuši, izlasot lēmumā, ka pierādījumi ir iznīcināmi ?
Vinnijs
2018. gada 10. augustā 08:43
Un pēc visa, tikai nesakiet, ka mūsu policijā nav korupcija. Šajā gadījumā iespējams, ka bija iejaukta kāda Ukrainas sekta. Vai policija šo virzienu vispār skatīja ???
Valdis Felsbergs
2018. gada 10. augustā 08:43
Diemžēl bezcerīgi: dabā (vai vismaz Latvijā) Holmss nepastāv, tikai Lestreids. :(
Esso
2018. gada 10. augustā 08:49
Visi latvijas menti pidarasi
Qwee
2018. gada 10. augustā 08:51
Visu slepkavoto meiteņu tēviem ir jāapvienojas! Jau kurā lietā šitā-to kuru draugs nosita un uz brīvām kājām, vienu,ko centrā pa logu izmeta un uz brīvām kājām! Diemžēl bez musulmaņu pieejas šai lietā nekas nebūs - sievietes dzīvībai nav vērtības šajā valstī
Te arī lieliski parādās bezsakara murgi no radiem
2018. gada 10. augustā 08:59
tostarp radinieki ir pārliecināti, ka meitene tikusi vajāta internetā un notikusi viņas datora uzlaušana. Jauniete esot saņēmusi draudus - pēc ukraiņu aktiera Marka Drobota fanu lapas apmeklējuma uz jaunietes viedierīcēm sākuši pienākt video ar vardarbīgu saturu un draudiem. Kāds arī uzlauzis viņas sociālo tīklu kontus un rakstījis negatīvus komentārus.
Mhm
2018. gada 10. augustā 09:06
Informaacija - daama bija galu dabuujusi sarijoties klonazepaamu un nosalstot mezhinjaa, izdraateeta nebija. Ja tuudaliem un vatnjiku pedaaljiem cipinjiem un vinnnjiem gribaas tur kaut kaadu maniaku piefantazeet ,tad tas ir bijis baigi shvakais maniaks - nav pat ne izdraateejis, un baigi krutais maniaks - piebarojis daamu ar klonazepaamu nu taisni uz ielas celjaa uz augstskolinju, ka ne chiku, ne grabu, un rezultaataa daama aizliiferee uz mezhinju augstskolas vietaa.
Donats
2018. gada 10. augustā 09:14
Visticamak policmenti bav velejusies strādāt ,nav izslegts ,ka paši iesaistiti šai noziegumā ,jebkura varianta ir notikusi noziedziga bezdarbiba un pierādijumu tiša iznicināšana .
Starp citu
2018. gada 10. augustā 09:40
Divas lietas - 1. policijai dereetu izchekot, a kaa ta tur tai daaminjai pa to augstskolu maaciibas gaaja. A to nav retums gadiijumu, ka pai-skolnieciite no videnes nonaakot augstkolinjaa, palaizh maaciibas pa veejam, peec tam riktiigi paarbaidaas no sesijas un tad nav taalu arii no taa, lai sariitos tabletes un ietu beernudaarziski mezhaa nomirt, vot tad gan vecaaki nesekmiigo meitinju zheelos, ka buus beigta. 2. slepkaviibas daudz daudz biezhaak kaa maniaki no malas, pastraadaa mironim paziistams cilveeks - radinieks, viirs, sieva, pieguleetaajs/a, pudeles braalis, biznespartneris utt. Kriminaalizmekleetaajiem tas ir labi zinaams. Taapeec tur vajag krietni pamatiigi paarbaudiit daaminjas teetinju. Pirmkaart, tas nav retums, ka teetinjiem ir gribulji uz pasha meitaam un pie reizes traka greizsirdiiba uz jebkaadiem meitas pieluudzeejiem un pat uz meitas fanoshanaam par aktieriiti pa gabalu (ka tik tas datora uzlauzeejs nebuus bijis pats teetinsh. Datoru uzlauzt caur internetu nav vis vienkaarshi. Datoru "uzlauzt", ja teetinsh shamo var dabuut rocinjaas un izdariit ar shamo, kas tik praataa ienaak - ir savukaart ljoti vienkaarshi. Klonazepaamu iebeert meitinjai riita kafijaa arii - maniakam ir sarezhgjiiti, bet teetinjam ir vienkaarshaak par vienkaarshu.) Otrkaart, nu tak liikjiiti mekleeja vesels bars, tai skaitaa lieliigo bezveestnieku puulis. Abet atrod liikjiiti mezhinjaa - tavu briinumu - tieshi teetinsh, nevis kaads cits no taa puulja. Taapeec, ka teetinsh zinaaja, kur mekleet, ne? Un kaa shis to zinaaja, ko?
Hmmm
2018. gada 10. augustā 09:49
Ar šo video viss šis ļembasts arī aizsākās: https://youtu.be/f75oJl6qsn0
> qwee
2018. gada 10. augustā 09:50
Piebildiisim tuudalu smerdelim qwee, ka islamaa, ko shis taa slavee, sievietes peec definiicijas ir otraas shkjiras radiijums. Drusku veertiigaaks par eezeljmaati, bet pavisam noteikti nav cilveeks. Un diezko islama pedinsh qwee kvieks, kad ciitiigaak izmekleejot izraadiisies, ka teetinsh tur meitu piebeidzis.
nekāda augstā
2018. gada 10. augustā 10:02
policijas darba kvalitāte te gan neparādās.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi