Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Zii
2018. gada 14. jūnijā 07:48
Uhh. Cik labi ka pagaja 370 dienas, kad ex piedzima
He
2018. gada 14. jūnijā 08:57
Suunu ciema civillikums ir iekaveejies pagaatnee pa kaadiem gadinjiem 80 (shamais ir nospiests no ulmaniisha laiku civillikuma). Sen jau gjeneetiskaas analiizes ir viegli pieejamas, bet deputaateljiem ir impotence likumu sakaartot atbilstoshi muusdienu liimenim. Shie to negrib arii taadeelj, ka beerna paternitaates obligaati preciiza noteikshana ieliktu baigo zaagji visaam babeneem, kas miil maukoties pa kreisi.
vauva
2018. gada 14. jūnijā 09:39
Tā ir,kad kniebjas pa labi un kreisi visi un visas kam nav slinkums.
Werrtyu Sgfjgkhl
2018. gada 14. jūnijā 10:05
Šie ir uzskatāmi piemēri kādas sekas rada brīvā mīlestība, kuras pamatā ir tikai fiziskais sekss un sievietes bezatbildība. Feministe jau tādēļ cīnās pret laulību, kas it kā, ka sludināja komunisti, paverdzina sievieti. Bet to, ka katru seksuālo attiecību rezultātā var rasties jauna dzīvībiņa, daudzus neuztrauc. Jeb varbūt tādas situācijas, kad "guļ" ar vienu, otru unpēctam bērnam ir onkuļi vai tēvi Nr.1,2,3 u.t.t. ir mūsdienu sabiedrības dzīves norma. Laulība, kas bērniem dod zināmu drošību, apjēgu kas ir viņa tēvs, māte, sieviete-māte jau netiek godāta, jo tas prasa atbildību par radīto. Sievietes ar zobiem cīnās nez par kādām tiesībām, bet Daba/Dievs radījuši sievieti, kas ieņem bērnu seksa laikā, iznēsā šo ieņemto bērnu, laiž ppasaulē un tāpēc ir daudz bioloģiski saisītāka ar šo bērnu kā vīrietis. Tādēļ arī sieviete ir daudz atbildīgaka par seksa sekām. Un šajā ziņā jau nu viņa nevar būt vienlīdzīga ar vīrieti, kuram seksa sekas ir tikai bauda. Viņs var pacelt cepuri un aiziet, ja nejūt atbildību par savas rīcības sekām. Ta izlēmusi Daba/Dievs un cilveka vara nav to grozīt ka arī feminsites to vēlētos. Tikai sievietēm pēc sava ķermeņa negausīgas izmantošanas savam un vīrieša priekam nevajag gausties par neauglību un izdomāt likumus par surogātmātēm un olšūnu tirdzniecību.
Ah
2018. gada 14. jūnijā 10:16
Nu pirmajā gadījumā džeks pats vainīgs- 4 gadus dzīvo šķirti no sievas un neizšķir laulību oficiāli. Otrajā arī teiktu, ka džeks, jo dzīvo ar sievu un viņa sameklē sev mīļāko? nevaru teikt, ka viņš bija normāls vīrs, ja sieviete meklēja pastāvīgo mīļāko.
Līna
2018. gada 14. jūnijā 12:21
#svešubērnunav 😁
***
2018. gada 14. jūnijā 13:47
Par bērna rašanos atbild abi, nav ko visu vainu novelt uz sievieti, pats labprātīgi savu sēklu viņā sēja un zināja, ka no tās var rasties bērns, nav ko ākstīties, tad vnk neguliet ar tādām, kuras guļ ar visiem un pēc tam jāzīlē bērna tēvs. Varētu padomāt ka ar varu piespiesti gulēt un bērns no zila gaisa sievietei nokritis. Pašu sēkla vien ir, ko sēj to pļauj.
Lada
2018. gada 14. jūnijā 13:49
Vienreiz kāds pasaka, ka vīriešu tiesības attiecībā pret bērniem ir nepietiekami aizsargātas. Jā, sieviete var aizvest bērnu nezin kur un neuzprasīt tēvam atļauju, vismaz ES robežās. Sieviete var mainīt "onkuļus", cik vien uziet, un bērna īstajam tēvam nav teikšanas par vidi, kurā bērns uzaug. Un sieviete var ielikt bērnu internātskolā, bet tomēr neatdot īstajam tēvam. Un pie tā visa, no kurienes lai rastos vīriešu atbildība? Atbildība ir cieši saistīta ar tiesībām!
jau pieaudzis bērns
2018. gada 14. jūnijā 15:47
tētuki un mammuki - jūsu bērns nebūs mūžīgi bērns. Šā brīža uzturnaudas vai ko bērns tagad domā par ierakstu papīros - tas nav pats galvenais. Man arī divi tēvi - bioloģiskais=oficiālais un īstais, bet neoficiālais. Laulību neizšķīra līdz manai pilngadībai, bet pilngadīgos neadoptē. Tagad rūpējos par īsto tēvu, bet nekādu likumīgu saistību mums nav - nevaru par viņu atbildēt slimības vai kādā citā kritiskā gadījumā. Ko man atbildēt uz daktera jautājumu "kas tu viņam tāds esi?"
>Werrtyu Sgfjgkhl
2018. gada 14. jūnijā 16:24
Tev pilniiga taisniiba un tieshi taapeec ir ljoti pozitiivi, ka piemeeram, katoleenu bazniica saviem pederastiskajiem priesteriem seksu, preceeshanos un beernus ir uz stingraako aizliegusi. Lai kroplji nevairojas. Taapat vajadzeetu suuda luteriem un paarejiem krivoslaaviskajiem mironja uz krustinja pieluudzeejiem.
Piebilde
2018. gada 14. jūnijā 16:26
Zhurnaalistelji ir cilveeces atkritumi, kurus vajag shaut kaa trakus sunjus.
x
2018. gada 15. jūnijā 11:44
Šādu un līdzīgu likumu dēļ oficiāli sarakstīties arī zūd jēga.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi