Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Vai tad
2018. gada 11. jūnijā 17:26
tieshaam nevar atrast kandidaatu no vieteejiem ZA viedajiem praatiem un jaalgo par lielu samaksu aarzemnieks?
Ko
2018. gada 11. jūnijā 17:38
Vai ta nevareja pasaukt Amerikanus paliga? Sie atlido 8 stundas no Amerikas ar labu tehniku un nodzestu.
viens
2018. gada 11. jūnijā 17:46
Ja minētie speciālisti ir ar aukstu kvalitāti, tad jau viņu IQ arī ir pietiekami augsts, lai iemācītos 4 gados valsts valodu. Ja tas tā nav noticis, tad ir apšaubāma šī augstā profesionālā kvalitāte.
Indra
2018. gada 11. jūnijā 18:34
Rasnačam drīz nebūs darbs. Labi prot valodu - būs labs rektors!
Kārlis
2018. gada 11. jūnijā 18:35
Viens Kamēr rakstīsi par "aukstu" kvalitāti, tikmēr nenāc ar ieteikumiem par rektoriem.
nesaprotu, ko tā Vienotība mocās -
2018. gada 11. jūnijā 18:37
Melu Keniju Latvija ir zaudējusi, un to var salīdzināt tikai ar nokavētu iekāpšanu Noāsa šķirstā. Atlicis vēl 25 gadu rektorējušais Pāzlovs, kas latviski iemācīties nav spējis. Ut dēsint virēs, tamen est laudanda voluntās! To nu jālaiž pāri jūŗai mazā laiviņā. Pašā Vienotībā ir brīnišķīgi, visiem kritērijiem atbilstoši deputāti, kuri varētu ieņemt rektora vietu.
FKK
2018. gada 11. jūnijā 18:52
Par Melu Keniju pavisam nav žēl. Rīgas Juridiskā augstskola pēdējā laikā ir nākusi ar dažādiem apšaubāmiem politiskiem paziņojumiem, pilnībā un tīši ignorējot pasaulē pieņemtās akadēmiskās normas. Tas liek apšaubīt šīs augstskolas patieso līmeni, jo sevi cienoša augstskola nesāks pielāgot savus atzinumus izdabājot politiskai konjunktūrai. Viens piemērs bija pilnīgi nesaistīts ar valodu.
badžoo
2018. gada 11. jūnijā 20:59
Amatam der pat kandidāti kuri vispār latviski ne bum-bum. Mūsu valsts valodu jomā ir ļoti specifiska un pie tā vainīga pati sabiedrība.
Nu
2018. gada 11. jūnijā 21:07
Daži gandrīz vispār latviski nerunā. Un neko, strādā.
ku
2018. gada 11. jūnijā 22:12
Varbūt amatam der cilvēki,kuri lieto alkoholu arī ikdienā,bet runā perfekti latviski. Un krievu lamuvārdiem.
butte
2018. gada 12. jūnijā 00:06
Problēma jau te ir ar rektora pienākumiem. Ja tā ir persona, ka iluzori un fiktīvi atbild par visu, kas notiek karalistē un par jebko atskaitās personiski desmitiem iestāžu un kontrolējošo inspekciju - tad arī izcilas valodas zināšanas neglābs. Deputātiņi varētu pakasīt pakausi un padomāt, kaut pavisam nedaudz padomāt- vai tā var organizēt kvalitatīvu augstāko izglītību. Bet te filama trūkst- ir ZZS.... un vēl daļa no Neo-Venotības, arī līdzskrējēji. Cita lieta, ja par saimnieciskiem jautājumiem atbild amatpersonas administrācijā un rektoram ir reprezentatīva loma kā harizmātiskai personībai.... bet kur tad paliks politielikteņi, arī trekni apmaksātas padomes un rektoru padomnieki, konsultani un cita kaligra apstāvetāji Tā nu gan nevar un nebūs, kamēr ZZS valdība pie ruļļiem Te taču sagrūs puse no lauku skolām uzreiz un citas nenovilks līdz Ziemassvētkiem Vai te valodas jāzina? Ja nu vienīgi īpāšas komunikācijas prasmes kā jau lopu fermā pēc Orvela tradicionalā Solvitas garā un būtībā
Rektors
2018. gada 12. jūnijā 02:30
Augstskolas pasniedzējs, manuparāt, drīkst nemācēt valsts valodu vien tādā gadījumā, ja viņš māca attiecīgo svešvalodu.
Kallis
2018. gada 12. jūnijā 11:00
Ir būtiska atšķirība starp nerunā vispār un nerunā izcili. Es nerunāju izcili vāciski, bet izveidoju Hamburgas lidostai izcilu personālvadības modeli. Un tieši tāpēc, ka nerunāju izcili, es izmantoju īsus terminus un bildes. Un visiem tas bija saprotami. Komunikācijas efekts ir ĪSVĀRDĪBĀ nevis LIEKVĀRDĪBĀ.
Kallis
2018. gada 12. jūnijā 11:04
Tomēr saprotams, ja rektors nespēj apgūt minimālu, bet pietiekošu līmeni valodā, kurā runā vairums no studentiem, tātad nav pietiekoši ADVENCĒTS.
education levels
2018. gada 12. jūnijā 16:23
Kārtējais Nacionāļu sviests - augstskolas kurās mācības notiek tikai angļu valodā, augstskolas pēc kuru beigšanas visi absolveni tiek izķetri labi atalgotos darbos. Šādas augstskolas var vadīt tikai ārvasltīs dzīvojoši, vislabāk dzimuši, mācijušies, karjeru veidojoši cilvēki. Būtībā vajadzētu vēl 3 tādas skolas un pārejās var klapēt ciet.Izmēst izglītības slalli no padomijas paliekām.Jo patriotiskā garā ražo nekam nevajadzīgus konkurēt nespējigus cilvēkus.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi