Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
63 komentāri
Sakārtot:
Brīvību Ansim Ataolam Bērziņam
2018. gada 7. jūnijā 07:57
Atkal polulists ierunājās. Ko tu esi paveicis 4gados???? Visi jūs tur vienādi,sc,zzs,nac un zilie Par. Boikots rudenī!
>:-)
2018. gada 7. jūnijā 07:59
Komunists komunistu pa gabalu pazīst . Saostijušies , brāļi , ko piebilst ?
Nopērciet apskatieties
2018. gada 7. jūnijā 08:00
Zzs iet līdzi visur kur naudu nahaļavu var nokāst. Saskaņa negrib lai latvijā valsts valoda ir latvieśu grib krievu ar lai paliek izglītības sistēmā. Zzs redz ka krievi aktīvāki un viņiem ir nauda un balsis tad cer kopoties ar saskaņu un noraut balsis lai tiktu pie siles. Valstī vēl jo projăm ir divvalodība krievu, latviešu. Pat mācību grāmatās ğeogrāfijas atlantā jaunajā tā ir rakstīts latviešu un krievu izdod zvaigzne abc
zilskābe
2018. gada 7. jūnijā 08:06
Sen jau teicu,ka zzs ir prokrieviska!dūklavs,reizniece un augulis tikās slepus ar krievijas uzņēmējiem konservu cehā!Ceru,ka atcerieties šo gadījumu!:)
Dzo
2018. gada 7. jūnijā 08:12
Kada starpiba Vienotiba dzied lidzi amerikai
kas Šadurskim ko teatrāli brīnīties
2018. gada 7. jūnijā 08:13
ZZS spice pamazām trenējas strādāt ar krievu biedriem nevis slēptā koalīcijā, slepus aizklāti balsojot pēc norunas, bet gan atklāti balstot biedrus viņu ceļā uz Kremlim padevīgu koalīciju un. Liekas, ka lauku lumpeni ne pēc kā tik ļoti neilgojas, kā pēc Krievijas zābaka, ka balso par "zemniekiem".
Onslows
2018. gada 7. jūnijā 08:14
Abi skatās uz Kremli, un bāž savās kabatās cik var! Gandrīz kā dvīņi!
tantuks
2018. gada 7. jūnijā 08:30
Jā, nu Šadurskim gan nevajadzētu brīnīties: visi taču turpat vien - kopā , vienā koalīcijā - burzās... Tas būtu smieklīgi, ja nebūtu traģiski: Šadurskim - kā kaķēnam - actiņas atvērušās. Beidzot! Kaut nu līdz rudenim, kad jauno Saeimu vēlēs, kad jaunas koalīcijas un opozīcijas bīdīs, actiņas atvērtos vēl kādiem tautas kalpiem!
Un
2018. gada 7. jūnijā 08:33
Pēc reitingiem tiek prognozēts, ka nākamo valdību veidos SC un Zzs, Putins var priecāties. Krievu skolas būs un 4.maija vietā svinamo dienu sarakstā būs 9.maijs un varbūt pat pieņemsim lēmumu kā Krimā pievienoties Krievijai, jo līgums ar Putina partiju jau Saskaņā bija.
O jee...
2018. gada 7. jūnijā 08:35
Stulbs rakstelis! Potē ideju, ka Saskaņā tikai idioti, ar kuriem nedrīkst domāt līdzīgi pat par to, kur Saule lēks. Būtu labāk Kardašjanas pakaļu ielikuši šajā vietā, nevis Šadurska degunu!
Un vēl jau
2018. gada 7. jūnijā 08:36
Tie, kuri pārmet Vienotībai draudzību ar amerikāņiem ir aizmirsuši, ka amerikāņi ir mūsu sabiedrotie un kā paši pie viņiem skrējām bēgot no krieviem, paši gribējām lai NATO mūs sargā, bet tagad nez kāpēc balsojam par krieviem??? Nē tikai saskaņā arī Zzs ir prokrieviska partija.
Agris Silenieks
2018. gada 7. jūnijā 08:47
Nekas tur "dīvains"nav..ZZS ar smagos noziegumos apsūdzēto prieksgalā ir visciešākais SC stratēģiskais partneris. ZZS faktiskais, īstenais saimnieks Lembergs ir kvēls 9. maija svinētājs un NATO nīdējs. Visos svarīgākajos balsojumos, kas bija Lembergam nozīmīgi, SC ir balsojis kopā ar ZZS. Tandēms ZZS un SC ir Latvijai nāvējošs. Bet kāpēc Āboltiņas apteksnim Šadurskim nešķita dīvaini, kad viņa partija vienotība gāza bezlemberga valdību un sauca tautas padzīto valsts nozadzēju un viņa kabataspartiju ZZS valdībā. Prezidents Zatlers ar Rīkojumu Nr2 , pateicoties visas tautas atbalstam referendumā, patrieca Lemberga ZZS no valdības, bet Vienotība ar visādiem "šadurskiem" uzspļāva tautas gribai un nometa ZZS(lasi Lembergam) varu pie kājām. Fakti, ne vis nometa, bet uzdāvināja uz paplātas varu. Un tagad Šadurskim pēkšņi kļūst dīvaini..īstenībā arī Šadurskis ar Vienotību dziedāja līdzi SC, kad kopā ar ZZS un SC nobalsoja kopīgi par tagadējo Latvijas prezidentu - kauna traipu, Lemberga sulaini Vējoni. šadurskis pirms ievēlēšanas visu laiku sabiedriskajā telpā skandināja, ka Vienotība balsos par ZZS Vējoni un, kad viņam vaicāja īsi pirms Vējoņa apstiprināšanas, par ko tad viņš(Vienotība) balsos, šis liekulis izvairīgi atbildēja .."par Latviju.." Es uzreiz te tulkošu..Par Lemberga Latviju Jūs, Šadurski un Vienotība, nobalsojāt..Jūs nodrošinājāt tandēmam ZZs - SC totālu varu valstī, kas pēc vēlēšanām no de facto pārtaps par de jure..Vai tas Jums nešķiet "dīvaini"..?
DzoN
2018. gada 7. jūnijā 08:49
Nevajg runat visu varda NATO sakara
Un vēl jau
2018. gada 7. jūnijā 08:55
Latvija ir visvairāk no Krievijas atkarīgā Baltijas valsts un tieši tāpēc arī vissliktāk dzīvojam.
Muh
2018. gada 7. jūnijā 09:21
Tieši Vienotība ar saviem liberāļiem un personiski Šadurskis ar savam reformām ir ļoti daudz darījuši, lai palīdzētu Saskaņai gūt panākumus.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi