Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
156 komentāri
Sakārtot:
???
15. maijā 06:03
Cik zinu, daudzas zina, uz kurieni dodas, kāda savstarpējā attieksme un kultūra Indijā, un atgriežas apmierinātas un laimīgas. Pēdējā laikā raksta par aitiņām un psiholoģiski traumētām?
Pizdec
15. maijā 06:13
Ahujets.nahhuj visus ap stenderi...bet ja nopietni-pizdec
Tu ienīsti Latviju ?
15. maijā 06:15
Ar vazaņķiem tā mēdz gadīties , tu esi smiltis vējā .....
Big bang theory
15. maijā 06:16
Cik zinu un cik stāsta :) aizšauj uz turieni un tad zināsi. Es biju,šoks bija un veselības problēmas pēc tam arī. Filozofiski raugoties uz to protams dzīve mainijās uz labo,bet vai tur Indija pie vainas?!? Ceru ,ka tās masas līdz mums nenonāks
es
15. maijā 06:28
es ir krieva vazanka , es klīst pa Latviju , es klīst pa Indij
Esso
15. maijā 06:29
Nu gan jau gribēja asākas izjūtas pati,...zinu vienu gadijumu,kad Indijas centrā sievieti ievelk mašīnā un aizved,popicija neko nedara...raksta autorei vienkārši veicās un tikai
!!!
15. maijā 06:34
Nu kur var būt tik naivas būtnes? Salasās ceļotāju grāmatas un sasapņojās par sazin kādu pasāku. Nu nav neviena austrumu valsts pasaka. Tā ir cita pasaule, cita kultūra. Un braukt vēl vienai. Prātiņ, nāc mājās!
Natta
15. maijā 06:40
Ļoti interesants raksts,paldies! Vēlreiz pārliecinājos,ka Indija nav mana sapņu zeme,kur doties ceļojumā
Johans
15. maijā 06:41
Jo vairāk lasu un jo vairāk skatos bildes par Indiju, jo mazāk gribas turp aizbraukt. Novēlu arī Facebook grupas Latvieši ceļo adminiem nākt beidzot pie prāta, kamēr vēl nekas slikts nav gadījies.
...
15. maijā 06:42
Paldies personai,kas padaliijaas ar pieredzi! Indijas miileetaajiem septinjreiz paardomaat, vai ir veerts uz turieni dziities!
Apsargs
15. maijā 06:59
Tā sazāļošana nav nekas neparasts arī mūsu krogos. Var pat teikt - parasta dzertuves ikdiena. Dīvaini, ka par to neviens vēl nav traci cēlis. Meitenēm laikam vienalga kas un kā viņas drāž, vismaz tām, kas apmeklē naktsklubus.
murr
15. maijā 07:11
es rītā dodos uz indiju. īsos šortiņos
...
15. maijā 07:12
Nu ir skaidrs, kas notika ar Līgu Skromani! :(
Guntars
15. maijā 07:13
Pus pasauli jau esmu apceļojis... Visas tās eksotiskās valstis galu galā tik tiešām ir uzburts teātris, balagāns un miskastes ar tarakānveidīgām 'cilvēku' māsām.
ezis
15. maijā 07:16
Kas iekšā, to arī apkārt redz un piesaista :)

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi