Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
27 komentāri
Sakārtot:
Zoya
3. maijā 17:06
Skolotājs ar ekspertīzi citā jomā... Njā, žurnālisti...
Vinnijs
3. maijā 17:12
Viņš izskatās pēc geja !!!
80. gadu studente
3. maijā 17:40
Mums pat sestdienās bija lekcijas, nerunājot jau par sīki izstrādātiem tematiskajiem plāniem un pēc prasībām uzrakstītiem stundu konspektiem.Te švirksts-gads un skolotājs !
Nav labāki.
3. maijā 18:07
Reāli jau laba izglītība un vēlāk liela alga jau neko principiāli nemaina. Turīgie dzīvo tieši tādas pašas dzīves kā trūcīgie, TIEŠI TĀDAS PAŠAS. Vienīgā atšķirība kvantitātē, kāds var vairāk nopirkt kāds mazāk, viss. Bet domas, sajūtas, velmes, cerības, ambīcijas pamatu pamatos neatšķiras. Pat uzvedība ārpus darba, mājas apstākļos palielam vienāda, ļoti līdzīgas sarunas ar sievām un bērniem u.t.t Tas ka kādam ir dārgs uzvalks ar spīdīgām kurpēm un gaumīgu šlipsi un biezs maks, nekādā maģiskā veidā viņa dzīvi nemaina, mainās TIKAI kvantitāte, nekas vairāk.
Eva
3. maijā 18:11
Mums skolā strādā vairāki jaunizcepti pedagogi ar 72h kursiem😅😂. Kā var pedagoģiju apgūt tik īsā laika periodā? Savus bērnus es tādiem neuzticētu!!!
Selekts
3. maijā 18:42
"Nivelieris".
X $
3. maijā 20:05
Nevienu profesiju nevar normāli apgūt 72 stundās! Tur nekas nesanāks, jo profesijas apgūsana nav tas pats kas uzskricelēt zīmējumu primitīvā līmenī no sērijas žvīks, žvāks un gatavs.
pujene
3. maijā 20:47
Kāpēc atkal vulgārais "šis te"?
.
3. maijā 21:19
...ne visus var nosaukt par skolotājiem, kuri mācījušies 4 vai 5 gadus, tie, kuri strādājuši tos pašus 4 vai 5 gadus. Bet te, dažas stundas un gatavs! Atvainojiet, bet tas tiešām ir izsmiekls un pazemojums pedagoga profesijai kā tādai.
Welly
4. maijā 12:35
Runā eksperts, kurš kā direktors Ogres 1.vsk ir nulle.
Sams
4. maijā 14:35
Mums strāda skolotāji pēc papīra nevis pēc aicinajuma. Un tadiem formaliem skolotajiem māci cik gadus gribi būs tikai "0" nevis skolotajs.
skolotāja 40gadus to sams
4. maijā 16:14
Tāpat kā ne visas zivis var saukt par samiem
Čangals
4. maijā 18:25
Tad jau arī būs no darba biržas īsie skolotāju kursi. Es tos kursus saucu par fiksajiem deju kursiem, neatkarīgi no amata. Galvenais ir lielāku mācību stipendiju, tomēr skolotājs.
Pliekšāns
4. maijā 19:49
...un 500eur algai...
Klāra
5. maijā 01:14
Žēl, ka skolās pieņem strādāt nupat studēt sākušas skolotājas. Iet klasē īsti nezinot un nesaprotot par bērnu izglītošanu un audzināšanu. Tikai milzīgas ambīcijas..

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi