Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
kolonistu nesaskaņas
2018. gada 16. aprīlī 15:05
Ziepniekkalns?Viss skaidrs...
xxx
2018. gada 16. aprīlī 16:11
uz ko deram,ka runa iet par smirdiigiem krievu degjeneraatiem? taa teikt-ushakova elektoraatu.
hm
2018. gada 16. aprīlī 17:30
tagad zināsiet, ka no viesošanās jādodas mājās laikus...
es
2018. gada 16. aprīlī 17:44
Jo pietiek, ka pagājušajā laikā ir izpildīta pagānu griba, kad esat dzīvojuši baudās, kārībās, vīna skurbumā, dzīrēs un nosodāmā elku kalpībā. Par to viņi brīnās, ka jūs nepeldat līdzi tanī pašā posta dzīves straumē, un zaimo jūs. /Pētera vēstule/ G. Freibergs-Brīvkalnieks (1854-1904) bija atturības kustības aizsācējs, kurš presē pirmais zinātniski pamatoja atturības ideju un polemizēja ar mērenas alkohola lietošanas aizstāvjiem. Viņš raksta: „Alkohols jaunākajos laikos nostādīts no ievērojamākām medicīnas autoritātēm vienā rindā ar opiju, morfiju un hloroformu. Ja nu kāds gribētu aizstāvēt mērenu alkohola baudīšanu, tad tas ar tādām pašām tiesībām varētu aizstāvēt opija, morfija un hloroforma baudīšanu...Visi pierādījumi un izmēģinājumi, kādi ar alkoholiskiem dzērieniem izdarīti, mums rāda, ka arī mērena alkohola baudīšana cilvēcei ļoti kaitīga...Dzeršanas ieraža ir un paliek tas galvenais dzeršanas iemesls. Ja dzeršanas ieraša nepastāvētu, ja neviens cilvēks neiedzertu neviena piliena alkohola, tad nedz no mērenas nedz no pārmērīgas alkohola baudīšanas nebūtu ne runas. Atturībnieku princips ir tamdēļ lietai ķerties tūliņ pie pašas saknes, t.i, apkarot mēreno alkohola baudīšanu, no kuras ceļas pārmērīga.”
kreacionists
2018. gada 16. aprīlī 17:44
"Kādēļ cīņa ar alkoholu ir tik gļēva un nevarīga? Ja noliegšot šnabi, brūvēšot kandžu, saka vieni. Ak, kungi, noliekiet tak tos kandžas brūverus uz viena sola ar vismagākiem noziedzniekiem - kādi viņi jau arī ir - noliekat viņu zem sabiedrības boikota un aizslēdziet krogus droši, un tad redzēsim, vai LATVIJA celsies vai viņa grims? Man liekas, ka viņa celsies!.... Ar alkoholu mēs ejam uz bezdibeni....kas pabalsta alkohola uzplaukumu, pabalsta tauats bojāiešanu" /Anna Brigadere/
es
2018. gada 16. aprīlī 17:44
Cik BEZATBILDĪGA un NEVARĪGA un Tuvredzīga latviešu tauta un sabiedrība, "elite", Veselības ministrija, Profilakses Centrs - ļaujot saviem bērniem (mazbērniem), pusaudžiem un jauniešiem iet garām alkoholam (narkotikai, indei, nelaimju cēlonim) pārtikas veikalos, kur alkohols plauktos nolikts PIRMAJĀS un redzamākās vietās.
kreacionists
2018. gada 16. aprīlī 17:45
Apsīšu Jēkabs (1858-1929), latviešu reālistiskā stāsta nodibinātājs, nopietns Bībeles studētājs, savā mūžā nekad nav lietojis reibinātājus dzērienus.Par alkohola lietošanu ir rakstījis: «Dzer! dzer! Tad tiksi no bagāta par nabagu, no godīga par negodīgu, no uzcītīga par sliņķi un lupatu, no kārtīga par blandoni, no mierīga par ķildoni, no tikla par netikli, no gudra par muļķi un plānprātiņu, no godīga, sabiedrības locekļa par cietumnieku un noziedznieku, no dievbijīga par zaimotāju un smējēju! Redzi, tas ir brīnuma dzēriens, kas cilvēku spēj tā pārvērst!
Richy
2018. gada 16. aprīlī 18:47
Kas bija tipiska Ziepniekkalna krieva miilas glaasts

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi