Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
49 komentāri
Sakārtot:
Paurbaudiet pirms zinojiet
15. aprīlī 06:26
Līva vairs nav dzīva!!!
Sarkano zvaigzni
15. aprīlī 06:33
Godmaņmafija izlaupīja līdz pēdējam metāla gabalam,vai tad skūteris nevarēja turpināt ražot,kā to pēc tam iesāka darīt ķitaici
UH+HU
15. aprīlī 06:59
visas tas rupnicas vareja stradat, butu darba vietas, bet nee viss ir jaizarda
pensionārs
15. aprīlī 07:03
KUPRAVA,JĒKABPILS-MADONAS IELA.
WTF
15. aprīlī 07:06
Visa mistika tā ir jūsu jobanā privatizācija. Nu nesanāk no Latvieša saimnieks. Tikai izpildītājs. Nemāk lettiņš savādāk dzīvot tikai kalpot spējīgs
>:-)
15. aprīlī 07:10
Kapeikpisēji, žmogi , "privātīpašnieki , ne paši ko var, ne citiem ļaus :D Tā arī nosprāgs , savā pataloģiskajā alkatībā ! Kaut , tu , slīkdams , ūdeni prasītu !
Nīgrais
15. aprīlī 07:30
Ne nu tur kas bīstams vai mistisks. Ar galvu vajag domāt, pirms kaut kur lien iekšā. Kaut vai internetā digeru blogus vispirms palasīties. Lielajās bijušajās industriālajās pilsētās - Daugavpilī, Rēzeknē, Liepājā, Kuldīgā vēl daudz šādu interesantu objektu. Autors malacis, ka vismaz svaigu tēmu pasviedis. Pluss par humoru, mīnuss par pārlieko dramatizēšanu - vēl jāmācās rakstīt.
a
15. aprīlī 08:41
tad kapēc tās karikatūras joprojām nav uzspridiznātas? visās valstīs tā dara,pēc tam novāc gružus un zemi var izmnatot,lai būvētu kaut ko jaunu tajā vietā.
Anna
15. aprīlī 08:45
Paldies, ka atgādinājāt, ka Latvijā kādreiz bija industrija.
jucis
15. aprīlī 09:11
Skumjš stāsts par to, ko valdošā mafija ir izdarījusi ar mūsu zemi pēdējos gandrīz 30 gadus.
Aina
15. aprīlī 09:22
Strādāja un ražoja nekam nevajadzīgas lietas. Kad tās vairs nevienam nevajadzēja, nomira dabīgā nāvē.
Yop
15. aprīlī 09:35
Aina, tu tikai nedirs! Trauki nav vajadzīgi, stikla vai porcelāna? Godmaņa valdība visu tīšām izpostīja, lai parādītu Rietumiem, ka mēs esam tikai patērētāji, nevis ražotāji. Rietumu kompāniju saražotās otršķirīgās produkcijas pircēji par pirmās šķiras cenu. Mums nebūs jāstrādā, rietumi visu mums dos, būsim tilts no austrumiem uz rietumiem, tūrisma Meka, banku paradīze... Kur tas viss tagad ir?
Mammmaaaa
15. aprīlī 10:01
Vispar Liiva jau ir nojaukta.....
Niknais
15. aprīlī 10:10
Kas jauns popularised zilo vali
Latvietis
15. aprīlī 10:13
Godmaņa un citu līdzīgo mēslu dēļ Latvijā vairs neko neražo! :( Labi, ka ir karmas likums un Godmanis šajā līmenī vairs ilgi nenonāks. Viņam nāksies smagi maksāt un ciest!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi