Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
33 komentāri
Sakārtot:
Fiksais
2018. gada 8. aprīlī 21:23
Vēl līdz šim brīdim NAV VADLĪNIJU!!! Tas ir nonsens, jo vēl pēc jaunajām vadlīnijām būtu jāizstrādā metodika, metodiskie materiāli, mācību līdzekļi, kā arī tie jāaprobē vismaz vienu mācību gadu, uz kura bāzes jāveido pētījums, vai sasniegti uzstādītie mērki un rezultāti, tad jāveic korekcijas, ja nepieciešams jāveic vēl viens pārbaudes gads pēc kļudu labojuma. Šobrīd no tā visa nav nekā - ir tikai plāns.... Cik ilgi diletanti vadīs valsti?
Skolotājs
2018. gada 8. aprīlī 21:35
Kurš izmācīs pļūtāzi šadurski ?
Ro
2018. gada 8. aprīlī 21:39
Jau tagad bērnus no 5 gadiem gatavo skolai, bet māte un skolotāja to vēl nav pamanījusi... Ko var stulboties ?! Mainot bērnu mācīšanas sistēmu, pārejot vairāk uz modelēšanu, eksperimentiem, pētīšanu, un atvēlot tam pietiekoši daudz laika, lai nekas nav jāsasteidz, viss būs kā vajag.
kkk
2018. gada 8. aprīlī 21:59
Lai beidzot pirmsskola sāk mācīt bērnus. Ti tik dara kā iet ārā un tur sež un neko nedara. Skolotaji tikai gaida lai vecāki iemāca lasīt un rakstīt. Ko var kladzināt- nu, mīļās skolotajas, beidziet dzert kafijas un māciet!!!!!
Traki
2018. gada 8. aprīlī 22:27
Pie mums viss kā parasti, sadzīs tos bērnus skolas, kuras nav tam gatavas. Bērni mācīsies, vecāki atkal varēs algot aukles, kas ved no skolas uz mājām un palīdz bērniem pildīt mājasdarbus. Utt. Un talāk jau sistēma - priekšmetu privātskolotāji, brīvlaika - kur likt to mazo... Paldies Šadurski! Esi drošs , par Vienotību noteikti nobalsosim!
-
2018. gada 8. aprīlī 22:32
STRUNTS PAR BERNIEM..KA TIK PIKIS VELESANAM..UN MILJONI OFSOROS..REZULTATS - TAK 0..PIE JEBKURAM ..REFORMAM.!!
!!!
2018. gada 8. aprīlī 22:58
Nesaprotu kada tam ir jega!Vel nekas nav sakartots,ne berni,ne skolotaji nav sagatavoti nekam,katastrofa
***
2018. gada 8. aprīlī 23:06
Jo atrak pabeigs skolu,jo atrak dabus darbu un maksas nodoklus,es isti nesaprotu to jegu pa vienu gadu visu paatrinat!
:)
2018. gada 8. aprīlī 23:10
Un kā to darīja 90o gadu sākumā? Es atceros, ka skolā sāku iet 6 gados. Un nekas traks nav noticis. Šitā visa ir tikai čīkstēšana no mātēm, kuras nespēj pieņemt, ka viņu bērns aug. Viņas labprāt nelaistu bērnu vispār no rokām ārā līdz nav sasniedzis 18 gadu vecumu.
skolotāja
2018. gada 8. aprīlī 23:34
Atvaļinājuma laikā kursus NEapmeklēšu. Nevienu stundu.
ārprāts.
2018. gada 8. aprīlī 23:56
UK mani trīs mazbērni skolojas tā.Lielais 8 gadi nezinu kura klase,vidējais nepilni pieci- tūlīt beigs 1 klasi,jaunākais -3 gadi rudenī ies vienu gadu dārziņā,pēc gada skolā.Neesmu dzirdējusi no vecākiem,ka iet grūti ar skološanos.Ceturkšņa beigās nes mājas gan kausus,apbalvojumus. Ak,aizmirsu piebilst,ka visi trīs iet UK skolā,bet mājās runā latviešu valodā.
jā,jā
2018. gada 9. aprīlī 00:04
jāsāk ar skolotājiem.Piedodiet,bet ja jūs būsiet no likvidētām lauku skolām,jūs nedrīkstiet mācīt bērnus.Laukos jūs visas esat ļoti paviršas,jums vienalga ko bērni zin. Man iespēja salīdzināt bērnus,kas nāk pilsētā 7 klasē no lauku skolas un pilsētas bērnus.Ar ļoti retiem izņēmumiem no laukiem nāk gudri,apdāvināti bērni.un bērni jau nav vainīgi,ja skolotājs pat 4 bērnu klasi nevar pienācīgi sagatavot.
:D
2018. gada 9. aprīlī 00:08
Sasmējos, no pusotra gada var attīstīt sadarbību. Nu jā, Šadurskis&co raksta jaunu attīstības psiholoģiju.
saule
2018. gada 9. aprīlī 00:34
Jaunais saturs un pieeja ir super, bet nu reformas ieviešana ir katastrofa. Izskatās, ka skolotāji bērnudārzos nezina, kas viņiem īsti būs jādara septembrī. Un tas nav normāli. Pa kuru laiku tad iemācīsies? Klāt vēl nāk visas neskaidrības ar 6-gadniekiem. Vārdu sakot, normāls haoss gaidāms. Stulbākais, ka manam bērnam nāksies tam visam iet cauri, bet es neko ietekmēt nevaru. 10 000 parakstu pret 6-gadnieku sūtīšanu skolā valdībai neko nenozīmē.
Bubu
2018. gada 9. aprīlī 00:51
Kartejo reizi ministrs labu ideju vienkarsi salaiz deli. Vispar jautajums kamdel tada steiga? Vai nav ar ko citu paeksperimentet?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi