Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
112 komentāri
Sakārtot:
Esso
3. aprīlī 15:43
Idioti!
Baiba
3. aprīlī 15:54
Nopietni?Es tāpat no 7 laidīšu
gaidu skaidrojumu
3. aprīlī 15:55
Konkrēti izlemiet, kas atbildēs par 6-gadīgo bērnu drošību ārpus skolas laika, kamēr vecāki darbā, kā viens 6 -gadīgais pēc stundām lielpilsētā tiks uz mājām, jeb visu dienu līdz vecāku darba dienas beigām sēdēs uz skolas trepēm.... vai kāds no bērnu tiesību sargātājiem pamatoti nespēj iebilst "kungu" vēlmei piepildīt skolas uz bērnu drošības un veselības rēķina... ... un vēl ko saka tiesībsargs - no cik gadu vecuma bērns viens drīkst atrasties viens pats mājās, viens pats uz ielas un darboties virtuvē pie gāzes plīts, ja ministru kungi tā vēlas, lai veic eksperimentus ar saviem mazbērniem, bet reālā Latvijas situācijā kā dzīvo vairākums potenciālo skolēnu
hugo
3. aprīlī 15:58
Tas ir domāts , lai bērni ātrāk pabeigtu skolu un aizpildītu nepietiekamās darba vietas? Ja tā tad łoti nožēlojami....
>>gaidu skaidrojumu
3. aprīlī 16:03
Interesanti, un kā tad tas sešgadnieks tiks mājās, tad kad viņām būs 7, 8 gadi? Skolotāji vedis mājās? Ka tik muti pavirināt bezjēga.
!!!
3. aprīlī 16:04
Likuma pieņēmēji paši aizmirsuši savu bērnību? Vai nav gājuši skolā? kāpēc gaidīt līdz sešiem gadiem???..Staigāt iemācījās,runāt iemācījās,tas nekas,ja vēl pamperos "krāmē",gan jau skolotāja nomainīs pamperu...laižam no trīs ( 3 ) gadu vecuma,ātrāk varēs nodokļus maksāt!!!
a nepietiekamās
3. aprīlī 16:04
darba vietas ir NEVALIFICĒTAS, tad jau skolā nav jāiet. valdībā tāpat visas vietas aizņemtas
idioti
3. aprīlī 16:04
Kā jutīsies mans bērns kuram būs 8 gadi pirmajā klasē kopā ar 6 gadīgajiem. Tīri fiziski viņi at''skirsies augumā. Jo dāzi bērni sāks skola gaitas jau 5 gados. Gribu redžet cik garas būs pagarinātās stundas. Jo īrijā patiesi sāk agri mācīties, be ja vecāki nevar izņemt bērnu līdz 7, tad viņu skolas mašīna atved vispirms uz bērnudārzu, bet pēc tam uz mājām. Pat vecāko 10 gadīgo dēlu skola nogādā bērnudārzā, pēc tam mājās.
to idioti
3. aprīlī 16:06
Idiots esi tu, ja nesajēdz, ka neviens vecāks no 5 gadiem skolā nelaidīs.
Jeblonskis
3. aprīlī 16:07
BLYAD, IDIOTI! Jāsāk skola ir tad kad jau prot lasīt un kautko saprot. citi lasa no 4 gadu vecuma, citi 8 gadu vecumā knapi burto. Izskatās ka tie valdībnieki ir tie dauneļi kas lasīt iemācijas 10 gadu vecumā, ja vispār...
>idioti
3. aprīlī 16:07
tavs 8 gadīgais beigs skolu 20 gados, bet pārējie 12 gados būs jau beiguši. :D
Jeblonskim
3. aprīlī 16:08
Tad nevajag vairot idiotus, kuri 8 gados vēl lasīt neprot.
3. aprīlī 16:09
Šadurska un IZM slimība kopā ar tkpat simo Jėkabielas nama pulciņu rullē - pāri līķiem uz saulaino tāli...
As
3. aprīlī 16:10
Jo ātrāk,jo labāk. Liepājas gudriniece Pīgo., lai streso.
W
3. aprīlī 16:13
Rotšildu hazāru mafija nolemj iegūt pilnīgu kontroli pār visu publisko izglītības sistēmu, izveidojot Izglītības departamentu un izstrādājot globālistiskus un sociālistiskus mācību plānus, kas dibināti uz politkorektumu, dažādību un “perversija ir normāla lieta” mācībām.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi