Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
54 komentāri
Sakārtot:
...
14. martā 13:49
ko, samiizies....
P.Olitologs
14. martā 14:03
Ierindas biedri, kuri ir savu partiju premjera amata kandidāti, ar īpašu privātās dzīves neauzskaramību plātīties daudz nevar. Un tur jau piedalījās arī daži ministri, daži deputāti, un viņi jau tur nesprieda, kurai vecenei brīvduenās iespraudīs un cik šnabja izlaks. Sprieda arī pat par Valsts prezidenta amata kandidātiem
Pa prnu
14. martā 14:05
Iestades vai pareizaksakot prokrieviskaa 4.maija MAFIJA??
kokunesis
14. martā 14:07
!šitie purni ir pārkāpuši it vissu, viņu vieta īstenībā ir kamerā un bez logiem un tiesībām uz tikšanos, izņemot macītāju grēku izsūdzēšanai!
Vairapulksteņzagle
14. martā 14:07
Plebejiem nav jāzin kas tiek runāts tur pie siles.
Čangals
14. martā 14:09
Kur var bezjēdzīgi imitēt darbu. Varētu domāt ka tagad kaut kas notiek īpaši citādi. Toreiz tie bija saeimā ievēlētu partiju līderi kas apsprieda turpmākās darbības. Leksiku nav jāņem vērā. Tagad to pašu oficiāli sauc par koalīcijas padomi. Visu lielo politiku veido pie pusdienu galda un nav te ko tēlot šausmas un pārsteigumu. Jeb kāds ir apvainojies ka nav pieaicināts?
cipiņš
14. martā 14:10
Plešer, tu esi noziedznieks un šizofrēniķis, tava vieta sen slēgta tipa cietumā uz mūžu !!!
Hillary 4 Prison! Obama birth certificate fake
14. martā 14:14
Kadel kasjauns.lv neraksta par to, ka musulmaana Baraka Huseina Obamas dzimsanas aplieciba ir viltojums tas ir pieradits oficiali!!! Un Hillary Clinton Putinam uranu pardeva, skat. " Uranium One " deal! Ungarija un Izraela Sorosu oficiali atzinusas par Valsts ienaidnieku, ko Latvija bremzee!? LIBERALISMS ir destruktivs pasiznicinasanas mehanisms, kas slepjas zem demokratijas maskas! Ar LIMERALISMU laundaris Soross veicina Rietumeropas musumnanizaciju t.i bojaeju, Rietumeiropajau ir kritusi! Soross ir ari Latvijas valdibaa, ka ari darbojas caur nevalstiskam organizacijaam, "Delna" "Papardes zieds" utt. Kur skatas SAR un Drosibas Policija!?
valdis
14. martā 14:17
Apspriest kā labāk valsti izzagt nav sodāma rīcība,bet sarunas atzīt par autentiskām ir valsts noslēpums.
Skumji
14. martā 14:17
Greizo spoguļu karaļvalsts...
Jā!
14. martā 14:20
Tās nebij privātās sarunas. Tie ir tautas ievēlēti pārstāvji. Tākā tautai ir visas tiesības. Un tiešām nav ko tēlot aizvainotos. Arī mājās bērnu klātbūtnē ir pieklājības normas. CitādI nav ko līst politikā ja neprot uzvesties!!!!!!
aha
14. martā 14:22
arī noziedznieku vārdu publicēšana aizskar viņu privāto dzīvi!
> Jā!
14. martā 14:24
bet gadiem augšu varas cūkas ar oligarhiem izzog valsti un tauta to labi redz un maksā par to, bet kāpēc tauta pacieš un klusē ??????????????????????????????????????
Es
14. martā 14:47
Jautājumu var sagrozīt kā grib, vai kā vajag. Kas gan ir valsts un tauta, salīdzinājumā pret saujiņu neliešu.
Grinch
14. martā 14:55
Patiesībā šo indivīdu darbības ir jāklasificē kā valsts nodevība! Un ar tādu pantu arī jāsoda! Nevis atkal jāmuļļājas un jāaizstāv. Riebjas. AB banku būtībā nolinčoja- tad pierādījumus nevajadzēja! Un nekāda nevainības prezumcija pat prātā nebija... Pretekļu bars!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi