Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
28 komentāri
Sakārtot:
Stop homofahizmu
14. martā 07:31
Šie taču vistīrakie Stambulisti. Tie paši vēži,tik citā maisā.Vienotība2. kurš būs tas idio*,kas balsos par Vienotību???
Demokrāts
14. martā 07:32
Izklausās jau labi,cilvēkiem būtu izvēle starp JKP un šo spēku,atkarībā no savas vērtību skalas.Tikai ne par bijušajiem valdošajiem.
valdis
14. martā 07:39
Pūce un Pavļuts savulaik kā divi zobrati labi sadarbojās OIK atļauju tirgošanā.Tad kaut kā no abiem nedzirdēja,ka tā ir noziedzīga shēma un nav saskaņota ar ES.
Santa
14. martā 08:02
Tak Bondars jau pakāsa vēlēšanas apvienojoties ar Pūci pēc vēlēšanām apvienību pameta. Šis ir tikai neveikls mēģinājums nozagt balsis JKP Bordāna partijai. Nebalsojiet par Pūci!
Rezēda
14. martā 08:04
Var vienīgi cerēt, ka tautai nebūs galīgākā amnēzija! Gan Pūce, gan Pavļuts bijuši vadošos amatos. Pat ļoti tuvu bijuši OIK skandālam...Tagad runā par attīrīšanos??? :)DDDD Vēlētājus uzskata par glupiem. Ceru, ka ne tik glups vēlētājs izrādīsies!
Ha- ha
14. martā 08:09
Nemūžam par stambulistiem! Liberālais Eiropas spārns jau tā ir sačakarējis visu Eiropu- geju citadele, nekordinēta bēgļu invāzija... Negribu Latviju redzēt tikpat piecūkotu! Ne par tādu valsti mans opis stāvēja barikādēs!
Nebalsošu par zilajiem
14. martā 08:22
Pūce jau gāja homiķu gājienā! Spriežiet paši kas tā par partiju!
Savādais
14. martā 08:25
Kabatas partijas vienojas, lai kļūtu par Pūces-Jaunupa un vēl kādu tur džeku, balto apkaklīšu, biznesa projektu piesegiem. Lai šitie iet malku cirst! Stulbums būtu, ja kādi no malas par viņiem balsotu! Kāpēc Pūce aiztinās no valsts sekretāra amata???
Vēl
14. martā 08:29
Pūce vienmēr slienājies gar silēm. Tukšmuldētājs ar izcilību. Jābūt garīgi atpalikušiem, aprobežotiem, lai nesaprastu pūčveidīgo patiesās intereses!
Nav par ko balsot
14. martā 08:57
Reāli nav par ko balsot! Vieni čekisti,otri naciķi,trešie zilie,NATO ES kangari. Nav partijas,kas aizstāvētu tautas intereses. Boikots. Mana balss paliks pie manis!
minoritāšu solidaritāte
14. martā 09:14
Jā,homoseksuālistu solidaritāte ir ļoti spēcīgs vienojošais faktors...
nedrīkst neiet
14. martā 09:32
Obligāti jāatrod, ir jānonāk pie vēlamākā varianta.Neiet ir noziegums šajā, tik bezcerīgajā situācijā!
AAAAAA
14. martā 10:33
Visi pervrseļi = tagad kopā > :)
Cerība
14. martā 10:35
Cerība tikai un Jauno konservatīvo vai uz Reģionu apvienību!
h
14. martā 10:40
savādais visu pareizi saprot!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi