Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
X
13. martā 12:43
LABI ,KA KURZEMES TIESA PENSIONĀRAM NEIEDEVA PRĒMIJU...
nodzēries prātiņš
13. martā 12:50
Tiesneses meitu vajadzēja pamudināt uz sexsiņu!
euro
13. martā 13:00
heteroseksualis - parastais
Talsinieks
13. martā 14:32
Vai mums nevajadzētu savus "varoņus" saukt vārdos??? Lai mēs Talsos viņu pazītu un uzmanītos.
!!!
13. martā 14:39
Gadiņš nosacīti...Labais... lai tas vecais perversais kraķis varētu atkal turpināt, tikai zinātu, kā labāk slēpties...nez ko tiesnese teiktu, ja viņas mazgadīgajai meitai šitāds lops uzmāktos...
aga
13. martā 17:08
Tiesnesim līdzīgas garīgi seksuālas novirzes, nav šaubu. Latvijas tiesu sistēma (bezsistēma) ir kretīniska un tik korumpēta (spriežot pēc piespriestiem sodiem pedofīliem, slepakavām, izvarotājiem un milijonu zagļiem). Rodas velme ieviest linču tiesu, goda vārds u ar rīkstēm nopērt publiski pedofīlu un šo tiesnesi.
moda
13. martā 19:08
''Sirmtetinam'' gan vajadzeja piemerot sodu par pedofiliju,un tas,es ceru,ir lielaks par 1 gadu,ne???!!! Bet taja pasa laika interesi raisa ari sis mazas,miilas meitenites,kas gatavas atdotiess siem izvirtusajiem,vecajiem,krunkainajiem pe..u turetajiem. Cik talu gan var aiziet 50e del. Nozelojami.
Ilze Kleze
13. martā 19:26
ASV par šādiem noziegumiem 25 - mūža ieslodzijums! Tagad slavenajam trenerim jau pāris mūža ieslodzijumi piespriesti! Slima Latvijas valsts tiesu sistēma! Pedofīlu atbalstītāji!
Jācer,
13. martā 19:28
Jācer, ka tiesnesei ir bērni, lai gan ko tādu negribētos novēlēt.
janis
13. martā 19:40
mulkis butu braucis uz franciju tur tagad no 15 ir legali
Gita
13. martā 20:01
Kas darās 12 gadīgu meiteņu prātiņos, ja ir gatavas uz ko tādu? Tas nav normāli, pilnīga degradācija ☹
!.!
14. martā 15:34
Meitene pati piekrita. Tur nav teikts ka viņš viņu ar varu ņema. Viņš pateica viņai visu kā ir. Tā ir pašu cilvēka izvēle vai piekrist kaut kam tadam vai ne. Nav jau teikts ka viņa viņu ignoreja. Viņa pati piekrita tam visam, nav ko cilveku vainot ja pašas meitenes nedoma ar galvu. Viņam vajadzēja un viņš arī mekleja. Meitenei ir jaizdoma vai tiešam tas ir tas kas tev vajadzīgs 12 gados un vēl naudas dēļ. Nē, protams no viņā puses stulbi ka mekleja nepilngadigas meitenes. Bet neredzu nevienu iemeslu lai viņu tagad ieslodzītu uz visu dzīvi.
Liiiii
16. martā 10:51
Portāls manu komentāru nepublicēja,jo atklāju tā zvēra vārdu. Iegooglējiet Talsu pedofils un sapratīsiet par ko iet runa. Sodīts jau vairākkārt..

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi