Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
75 komentāri
Sakārtot:
latvietis Arizonā
13. martā 09:07
Izvarotājs, pedofīls, pidars, zaglis un un īpašuma bojātājs vispārbīstamā veidā, ar dedzināšanu, turklāt psihopāts un sociopāts ir "sistēmas bērnu" galvenais varonis?
Kate
13. martā 09:07
Tā jums izskatās pēc "otras puses"? Tā ir tieši tā pati puse! Jūsuprāt, bērnu namu audzēkņi aiz labas dzīves un aiz nav ko darīt veic šādus nodarījumus? Vai tomēr tās tā kā varētu būt pret viņiem pašime vērstas vardarbības sekas? Vai katrs no jums var galvot, par ko pārvērstos, izejot cauri tam, kam cauri iziet pamests, noraidīts un pazemots bērns?
cienītie
13. martā 09:08
Divas netaisnības nerada vienu taisnību.
Duduu
13. martā 09:13
kartejais upuris,kas vainos visu tikai ne sevi
Ļubomirs
13. martā 09:14
Džeks ir Homo Sorosensis!
Zaardele
13. martā 09:17
Par padēkli nepiedzimst, par padēkli uztaisa. Visu izsaka kontingents un laikam jau pārmantotība (garīgais mantojums?!). Ja ļoti sausi secināt, tad pārsvarā psiholoģiski un morāli degradētu cilvēku bērni nonāk bērnunamos. Ar krūti saņemtas negācijas un riebums pret visu pasauli, kā arī vēlme visiem atriebties, lai kompensētu savu niecību. Neizklausās iepriecinoši? Nekā iepriecinoša ar nav.
***
13. martā 09:19
Barojums gan viņam labs! Badu nav cietis...
noziedznieka fantāzijas
13. martā 09:21
Interesanti,kā jūtas nožēlojamie žurnālisti,kuri bez jebkādas faktu pārbaudes,uzcītīgi publicēja zagļa un izvarotāja sadomātas stāstus par "briesmīgajiem" bērnunamiem?
Ja nu kas
13. martā 09:24
Zinu cilvēku no bērnunama, kas izauga par kārtīgu cilvēku, atkarīgs arī no paša.
Starp citu
13. martā 09:27
Drukātā prese vairāk filtrē, šis jau arī ir Latvijas Avīzes raksts. Publika grib izklaidi par brīvu un tad brīnās par kvalitāti. Bet no zupas virtuves nevar gaidīt pat stacijas bufetes līmeni.
Dakterīšiem !
13. martā 09:40
Tad jāsēž cietuma ! Ja ir ta bijis ! Nevis pie " slimajiem " - mocīt gribošajiem dakterīšiem ! Tie nav joki !!!! Ārsti , loti nežēlīgi !!!
slazds
13. martā 09:42
Arī zinu cilvēku no bērnu nama, pamāte centās kā nu spēja ieaudzinat manieres, izglītot utt. Bet gēnus neizmainīsi. Milzīga tieksme pēc seksa. Rezultātā bērnu pulciņš katrs no sava, mūžīgi meli, sevis žēlošana, citu apmelošana...
nu gan
13. martā 09:45
ja tie bērni būtu pūkaini un labvēlīgi, tad tādu problēmu ka bērnunama bērni vispār neceltu un bērnu namus neslēgtu. tā ir realitāte un nav ko tagad šeit brīnīties "ak kāds slikts audzēknis"
klau, pažarniek
13. martā 09:46
Labi nobarojies teftelis, kas pieradis darīt visu, kas ienāk prātā, sacīt visu kas ienāk prātiņā... jo lieliski zina, ka viņam par to nekas nebūs - viņš taču ir mūžīgais žēlojamais, dzīves apdalītais, no bērnunama... Tas nekas, ka iesaistās visādās kriminālās darbībās, ''aiz neko darīt'', nevis izglītojis sevi, kaut kādu vismaz arodu iemācījies...dzīvo tik zaļi, uz citu rēķina
Janka
13. martā 09:48
Arī es zinu vienu tādu, kurš dara pretīgas lietas, vaino visus, tikai ne sevi.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi