Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
30 komentāri
Sakārtot:
cipiņš
12. martā 10:16
Maligina kunga radinieki, neļaujat nekaunīgiem židarām
cipiņš
12. martā 10:17
Maligina kunga radinieki, neļaujat nekaunīgiem židarām slapstīties gar Maliga biznesu un mantojumu!!! Kur židaras, tur zagšana un nelaimes !!!
vajprats
12. martā 10:22
Ļipman un Godman nelietigi satani izlaupitaji bandugas
millers
12. martā 10:22
joske jau nelaidīs garām iespēju uzvārīties uz citu problēmām
IT Eksperts
12. martā 10:24
jā, ļipmanels izzaga Liepājas Metalurgu.
Valdis
12. martā 10:27
Tur jau Godmanis lietas nokārtos kā vajag.
blondā
12. martā 10:29
vai tad Lipmanim bija kāds sakars ar metalurgu ???bet Maligina mantojuma lietā visvairāk pārsteidz nevis Savicka snaikstīšanās, bet gan tas, ka iesaistās Godmaņpapus...
Aurangzebs no Agras raksta
12. martā 10:32
zviedreļu un jūdeļu augļojošo salašņu sazagtais jākonfisce, tas skaidrs.
patiesībā
12. martā 10:40
ļipmancūka izzaga hoķi un grindexu. izzags arì olainfarm. nost ar to cūku joski.
L39
12. martā 11:21
Kad to krupja galvu kaads staarkis noriis?
Gaida
12. martā 11:49
Vienalga kas notiek ar Maligina mantojumu....Ir taču viņa griba.tur viss rakstīts..Mani pārsteidza tikai tas,ka savai mammai tik maz novēlēts.
ha ha
12. martā 11:54
Vish pat nezin kas tas taads Olinfarm!!!!! Nez kaapeec tad jaanaak klajumaa ar taadu pazinjojumu. !!??
e-krasts
12. martā 12:30
Ikreiz, kad Tu iegūsti lietu savā īpašumā, ego aug un augšana ir patīkama. Cilvēks jūtas vērtīgāks, dzīvāks. Viss marketings balstās uz to. Ikreiz, kad lietas vai nauda pazūd, nāk sāpes. Ego tiek nogriezta daļa nost. Cilvēks jūtas mazāk vērtīgs. Sāk pietuvoties tam stāvoklim, kur viņam nepieder nekas, un tas ir baiss stāvoklis. Jo vairāk Tev ir, jo vairāk vari pazaudēt. Un lielākas ir bailes. Ja cilvēks spēj kontrolēt otru cilvēku, viņš jūtas, ka izaug daudz lielāks. Jo skaistāku cilvēku tas spēj kontrolēt, jo skaistāks tas jūtas pats. Jo vairāk cilvēkus tas kontrolē, jo spēcīgāks un ietekmīgāks tas jūtas. Prāts tiecas kontrolēt visu, kas ir. Un nekad šo kontroli nepazaudēt. VIŅŠ ŠĀDĀ VEIDĀ VĒLAS BŪT VISS! Uz tā balstās karaļi, valdnieki un visas šīs varaskāres. Jo lielāka ir vara, jo vairāk to vajag vēl. Tas ir narkotiski. Jo cilvēkam nevis pati vara dod baudu. Bet augšana. Šī jaunas varas iegūšana. Ja varas līmenis nemainās, ar laiku tas atnes ciešanas. Un jo vairāk ir varas, jo lielākas bailes, jo vairāk tā ir apdraudēta. Un tas pavadīs katru minūti sava laika domājot, kā nostiprināt un paplašināt savu varu. Izraavums no Andris Ciekurs teiktaa.
starts
12. martā 12:31
Tas tik sākums. Rakšanas darbi Latvijā tik sāk sākties. Drīz tādas lietas peldēs augšā, ka mēs piedzīvosim to naudasmaisu kautiņu un pēkšņas, dīvainas aiziešanas...
niknais
12. martā 12:54
Kādas vēlēšanas ar tādu kriminālo pamatu?! Visi viņi saistīti ar partiju grupējumiem!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi