Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
nu
9. martā 13:39
pareiz ir jo krievi nak
Jou
9. martā 14:06
Uz 58 skolēniem 22 pedagogi.no skolas vajadzētu nākt ārā viens ģēnijs pēc otra.kāds man var izskaidrot ko tik mazā skolā dara 25 tehniskie darbinieki?
>Jou 14:06
9. martā 19:23
Tā ir INTERNĀTSKOLA skolēni tur dzīvo! Un skolas darbinieku skaits visticamāk ir saistīts ar IZM un citu kontroles institūciju izdotajiem rīkojumiem, ieviestajām ES direktīvām un citiem mēsliem...Jautājums par cik ierēdņiem ir samazinājies/palielinājies IZM un pārējo kontrolētāju kantoristu skaits šo 27 gadu laikā kamēr skolas tiek MASVEIDĀ likvidētas?
tā likvidējama ir bijusī Aglonas internatskola,
10. martā 13:00
kuru nozaga tas melsvārcis ,kas nu dikti paaugstināts amatā? Somersetā kas tagad ir!? vai kāds zin?
jou ...tu esi idiots,
10. martā 13:02
un šī bija tā reize ,kad bija jāpaklusē!
Cik ilgi vēl
12. martā 08:47
Bože moj....
pareiz dara
12. martā 14:06
darbinieku gamdriiz tik pat, cik skoleenu, šeit it perspektiiva ietaupiit.
Vārds
13. martā 16:36
Katrā ziņā uzturēt šādu internātvidusskolu ir visīstākais stulbums. Laikam Aglonai nav kur naudu likt!
=====
14. martā 16:36
jo mazāk izglītota tauta,jo vieglāk cirpt///
ja,
14. martā 19:47
varbüt vajazētu likvidēt gudrīšu kantori... ja nav, tad nav.....
AZ
14. martā 21:57
Ļoti satraucoša ziņa! Tātad-strauji izmirstam! SOS!
cik zinu,
14. martā 22:22
to internātskolu uzbūvēja pirmās republikas laikā, par visas Latvija iedzīvotāju naudu naudu un nodeva apsaimniekošanā katoļu bazilikai lai Latgales bērniem būtu kur mācīties un dzīvot ,kas bija ļoti svarīgi tajos laikos ,bet ...90.gados Gorbunovs ar vēlīgu roku pieļāva,ka šo skolu ierāva nāsīs(citu vārdu grūti atrast) alkatīgie dieva vietnieki uz zemes virsas un tur esošos bērnus izmeta ārā un savāca to ēku-elles ugunīs viņiem degt! 10 gadus atpakaļ biju aizbraucis apskatīties,viss nolaists ! esmu beidzis šo skolu,atceros labi kā melnsvāči mums bērniem nāca prasīt ziedojumus, kad mēs uz baznīcu reizēm aizgājām to krāšņumu apskatīties,redzēja tak, kas mēs esam...bet tādiem jau kauna nav...viss mūžs,ka tik kaut ko dieva vārdā nokampt! Tāpēc jau labi sapasēja ar tā laika partijnieku blici! Gorbunovs vē 1 miljonu iedeva! gribētos zināt vai viņām kā partijas1. sekretāram pa ideoloģisko līniju, tas nedaudz nespiežas rīklē...lai gan abi vienādi ar to kardinālu -mērķis attaisno līdzekļus!
cik skumja ziņa!
16. martā 12:28
kur skolas nav, tur pat putni nedzied. + vēl mazā miestā cilvēki bez darba. Vai Zbigņevs nevarēja iesistīties saglabāšanā?
-->Jou
16. martā 12:32
Darbinieku internātskolā ir tik, cik nosaka likums. Pirms raksta ko, vajag padomāt- lai vēlāk pašam nav kauns.
12:28 zini,
16. martā 22:04
tas tavs Zbigņevs jau ir no tās kompānijas,kas pirmā ar to kardinālu priekšgalā jau iepriekšējo skolu iznīcināja ...vai ne Puzo Andri(ceru ,ka esi vēl dzīvs un vesels ,ko arī Tev novēlu) baznīcas ir ņēmējas ,bet nedēvējas...ar retiem izņēmumiem,bet tas jau star citu ,nu tā,kam negadās...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi