Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
60 komentāri
Sakārtot:
Ieva
8. martā 17:22
Pareizi! Neatkāpies! Kādam vienreiz ir jātiek galā ar tiesisko patvaļu!
Smieklīgi
8. martā 17:25
Klaunāde lv
Nu re
8. martā 17:28
Kā balsoja krievnacisti?
w
8. martā 17:28
Pareizi, Ilmār neatkāpies, zoo&rīdzenes personāžu kučieri, istabenes& sulaiņi lai iet pie hūtes pēc stipendijām un spēlē dambreti ar viņa danu!
Ilmārs
8. martā 17:29
Redz kādus likumus radījuši Saeimas deputāti, lai noņemtu no valsts amata caurkritušu amatpersonu, jārīko valsts apvērsums. Tāpēc jau tiek izbīdīti tādi prezidenti kuri apstiprinās "bratvai" vajadzīgos likumus un pretī daudz nerunās.
Malacis
8. martā 17:31
Vārpiņa kungs! Tieši tā, nekāda atkāpšanās, galu galā ir nevainības prezumpcija. Pierādījumu nav, apsūdzības nav, turies, Ilmār! Nepakļaujies Saeimas pirmsvēlēšanu spiedienam!
Risinājums
8. martā 17:31
Pieņemt likumu par Latvijas Bankas likvidāciju. Nodibināt Latvijas Centrālo Banku.
Šmigls
8. martā 17:31
Turās veči! Tas ko izdarīja Saeima ir klajš likumu un demokrātijas pārkāpums! Kā Likumdevējs var kaut ko tādu atļauties, ja nav pat uzrādīta apsūdzība!? Nerunājot jau nemaz par to, ka cilvēks nav notiesāts. Saeima iebradā dubļos tiesiskumu! Atlaist Saeimu!
Gatis
8. martā 17:32
Balsojums, protams, ka ir populistisks, bet Rimšēviča gājiens ir amorāls un savtīgs, lai gan tiesisks. Parlaments, kurš ir pieņēmis likumu par LB prezidenta iecelšanu un termiņiem, ir galvu saspiedis. Civillikums regulē, kā var izbeigt darba tiesiskās atiecības. Ja bankas prezidents sajūk prātā un uz darbu nāk pliks stringos, viņu arī nevar atbrīvot? Ja piedzeries vemstās?
Protams
8. martā 17:35
Jā, Tēvijā nav droši-pārāk daudz parlamentā un valdībā ir nodevēju, murmuļu, krievnacistu, nejēgu un korumpētu zagļu un blēžu.
Šmigls
8. martā 17:35
Ja būtu normāls prezidents nevis oligarhu marionete, pēc šitā gājiena būtu atlaidis Saeimu!
Kārlis
8. martā 17:35
Kauns, miljonars var darit grib, nabaga Latvietim japelna sim un citiem liekeziem nedabiski augstas algas. Nav ticiba, ka tautai pieder valsts. Paedis needusu nesaprot.
Latviete
8. martā 17:37
Neatkăpies Ilmār!!!!!!
Nu re
8. martā 17:38
Rimšēvič! Latvieši ir ar tevi un tic tev! Turies un vadi LB!
Mo
8. martā 17:39
Rimšēvic atkāpies!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi