Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
A. Slesers
6. martā 19:16
Ieteiktu vinus uzmest bet majaslapu parlikt uz citu Sia. Veco pardot ukrainiem. Mani 10% par ideju.
man 100 % par ideju
6. martā 19:23
vissus vainīgos zagļus sasēdināt matīsa cietumā
cubus
6. martā 19:48
Nekas ar tiem 500 cilvēkiem slikts nenotiks. Labāk lai "Jauns" redakcija paskaidro, kāpēc tika liegta komentēšana un izdzēsti visi komentāri par 4.marta Māras Zālītes rakstu par pēkšņo viņas sirdsmiera zaudēšanu sakarā ar čekas maisu purināšanu..
eu
6. martā 19:53
cik ilgi būs tas cirks un atkal maļ uz riņķi!!!!:)))) Vēl izdalīs ielūgumus un tad vispār būs ķīselis!!!!:)))
eu
6. martā 19:55
kur tās ruļļu 200 biļetes lika? Un Biļešu tad vairāk nav bet ir pie spekulantiem!!!!:))))
Guna. cubusam
6. martā 19:56
Drośi vien tas notiek täpēc,ka ir Cenzūra,tāpat kā tas bija Padomijas laikos vai arī tuvojamies Ziemeļkorejai vai Krievijai.....
Jānis
6. martā 20:29
Mūsu valdības darbs -- tāds viņš ir visās jomās . NEBALSOJIET par ZZS , NA , V -- Šiem svētkiem vajadzēja būt bezmaksas , bet valdība kārtējo reizi velk naudu no tautas kabatām . . . .
Ūdenszīme
6. martā 20:37
Normālā valstī ieteiktu atgriezt biļetes kasē un to pārdošanu rīkot pa jaunam. Un, to darīt vairākkārt un biežāk. Piemēram ar populāru dziedātāju un grupu uzstāšanos. Dodu zobu, ka šeit spekulācija izbeigsies. ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Arī cenu pieaugums.
eu
6. martā 20:42
Es zinu kā to lietu var atrisināt ielādējot vienreizējo biļeti Rīdzinieku kartē kur problēma? Dziesmu svētku estrādi bija jābūvē Spilves lidostā un vietas būtu visiem!!!!
zuze
6. martā 20:57
Nesaprotu, priekš kam vajag PARADĪZES kases? Agrāk bija vienkārši aizgāja un mierīgi pirka biļetes un nebija tāda nekārtība!!!! Manuprāt Paradīzes kases laiks likvidēt!
W
6. martā 21:23
Visi cepās ap kaut kādiem politmafijas "dziesmu" svētkiem par 60 miljoniem "otkatos"!!!
Liene
6. martā 23:17
Jā Latviešu gods un lepnums Dziesmas svetki Riko lai cilveki sajustu to lepnumu un cik loti visi ir saliedeti. Ne bet deputatiem cukam vel par maz to pasu atnem nabaga cilvekiem.Latvija driz izputes tas ir fakts!
ša
7. martā 00:39
Kāpēc pie Latvijas Dziesmu svētku biļetēm šeptējas Наливай-Kо? un Васильева
andis
7. martā 00:56
Domāju vis būs kā pie mums pieņemts. Biļetes Viņiem neredzēt kā savas ausis. Bet par naudas atgriešanu katram pašam būs jāvēršas tiesā un jāpierāda, ka nav āzis. Un tad varbūt kādam arī pēc gadiem desmit kautko atdos.
pjanku Janka
7. martā 11:00
Nez kapē man liekas, pie šī bardaka un publikas trokšņa, kases meituškas nejauši izpārdevušas rezervētās VIP beņķīšu vietas. Kādam par to jasamksā un zaudējumi jākompensē kopā ar morālo un patriotisko kaitējumu!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi