Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
40 komentāri
Sakārtot:
Gunārs
2. martā 13:03
Pēc iepriekšējās iešanas skolā no 6 gadu vecuma rezultātā tikai parādījās 12 klase. Tagad mēģināsim pāriet uz 13 klasēm? Lai mācās līdz 21 gadam?
!
2. martā 13:10
Kā nu neatbalstīs- nauda seko skolniekam! Bet, ko viņi ar tiem 6gadniekiem darīs tālāk, kur viņus liks brīvlaikos, ja pat pagarinātā dienas grupa ir nepārvarama problēma, par atbilstošu mācību vidi vispār nerunāsim...
smaids
2. martā 13:22
Nu tādu vājprātu var atbalstīt tikai debīli skolu direktori-lai jau tik aldziņas sev varētu palielināt,lai jau pustukšās skolas piepildīt.Tad jau skolā būs jāmācās 13 gadi,tad vēl augstskola,un pusmūžš jau pagājis.
Laura
2. martā 13:23
Kā tad, skolotājiem vajag saglabāt darba vietas, nopelnīt algu, kas ir saprotams, bet kurš domās par bērniem ,kuri 4. vai 5. klasē iepaliks mācībās, tā viņiem būs trauma ( tas no pieredzes ar manu bērnu, kuram bija jāsāk mācīties no 6 gadu vecuma).
aaa
2. martā 13:36
Kā nu neatbalstīs, cilvēki aizbrauc ar visiem bērniem, bērni arvien mazāk paliek, nav vairs kas skolās iet, likvidē skolas, kaut kā jau tā slodze jāsalasa, ja nē tad nolikvidēs to pašu, bravo, žēl tik kad bērni jau kļuvuši par politiskiem instrumentiem !!!
Noyb
2. martā 13:54
By accessing and understanding to use Parent-Child bond those questions can become answered easier aswell. Plus need learn to unlock previous life memories if any..could be..
Re kā
2. martā 14:21
Kā gan citādi-savādāk rīt vairs nebūsi direktors...
Omīte
2. martā 14:29
Anglijā bērni uzsāk skolas gaitas četru gadu vecumā.Sešos gados jau rēķina skaitļu saskaitīšanu,atņemšanu līdz 100.Iemācās lasīt-katru nedēļu izlasa maza grāmatiņu,vēl zīmē,pasporto un iemācās visvienkāršākos pamatus,lai darbotos ar datoru....un vecākiem nekādu pretenziju,piedevām visi skaisti ģērbjas skolas formās.
Www.
2. martā 14:46
Kas notiek , kadi 6 gadi nekas tads nevar notikt bernam jaiet no 7g.vecuma.
:)
2. martā 14:46
Nezinu, neko netraucēs. 1. klasē sāku mācīties jau 6 gadu vecumā. Nekādu problēmu. Lasīt un rakstīt iemācījos tik 1. klasē.
mīkstmāmiņām,
2. martā 14:50
Tādām kā, piem., Laura. Trauma, ko tu neteiksi??!! Trauma ir, ja 19- gadīgs zirgs vēl dirn skolas solā un nezin', ko darīt tālāk. Maniem bērniem pirmajā klasē bija garlaicīgi. Skolotāji teica, ka vajadzējis uzreiz otrajā sūtīt. Būtu sākuši no 6 gadiem, būtu o.k. Šeit jau vairāk ir runa par to, cik labi bērni tiek sagatavoti skolai. Slinkās mātes ir pirmās brēcējas par "mazulīšu traumām". Ko tik visu nav nācies redzēt par šiem gadiem, bet secinājums viens - ābelēs bumbieri neaug un "tumšais gals" vienmēr būs opozīcijā kārtīgai izglītībai.
AK
2. martā 15:48
Sāks iet skolā no sešiem gadiem, nekas ar bērniem slikts nenotiks.Tā ažiotāža un ņemšanās ap to bezjēdzīga.
Šūdu durskis
2. martā 16:23
BEIDZAT TIRST, BĒRNAM SKOLĀ JĀIET NO 7 GADU VECUMA .
Atlaist izglītības.min
2. martā 16:27
Esam pret 6gadiem!!! Murgs!
Indra
2. martā 16:43
Domāju, ka tās varētu būt finansiālas intereses - nepieciešams palielināt skolēnu skaitu, skolu pastāvēšanu - tās ir ieinteresētās personas, kuras lemj par 6 gadniekiem. Bērniem jāiet skolā no 7 gadiem- psiholoģiski bērns ir nobriedis sākt jaunu dzīves attīstības posmu. Par to arī runā psihologi un neirologi un viņiem, kā arī vecākiem ir tiesības noteikt par bērnu veselīgu pāreju uz skolas gaitām, nevis ierēdņiem

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi