Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
69 komentāri
Sakārtot:
Image
2018. gada 8. februārī 19:57
Un ko tas nabags, saimniecības vadītājs pēkšņi pakārās, neizturēja nervi no apvainojumiem, vai pacienti daveda? Ātrāk sieniet nākamos, lai nenodara sev ļaunu!!!
Image
2018. gada 8. februārī 19:59
Ja kāds kautkad arī nav atbilstoši rīkojies, tad "labāk vēlāk, nekā nekad!"!
Forma vai saturs?
2018. gada 8. februārī 20:04
"izcilā stāvoklī esošās telpās sniedz kvalificētu un profesionālu psihiatrisko palīdzību bērniem un pusaudžiem " Par izcilā stāvoklī esošām telpām nešaubos, bet par kvalificētu un profesionālu palīdzību lai spriež mediķi un VI. Man gan ir šaubas vai viens psihiatrs strādājot dažas dienas nedēļā, spēj to nodrošināt mūsdienīgu un kvalitatīvu ārstēšamu 70+ pacientiem... Bet tauta pavelkas uz formu (jaunām telpām un aparatūru), nevis saturu (ko var nodrošināt tikai ar pietiekamu skaitu speciālistu, kas izglītojas visu mūžu). Un tā daudzās jomās....
Lauku paps
2018. gada 8. februārī 20:11
Tieši jau tāpēc komunisti nav ieinteresēti sakārtot valsti - ja viss būs sakārtots, vajadzīgā brīdī nebūs par ko sacelt troksni, kas novērš sabiedrības uzmanību no komunistu un čekistu noziegumiem.
Lauku paps
2018. gada 8. februārī 20:13
Tieši jau tāpēc komunisti nav ieinteresēti sakārtot valsti - ja viss būs sakārtots, vajadzīgā brīdī nebūs par ko sacelt troksni, kas novērš sabiedrības uzmanību no komunistu un čekistu noziegumiem.
Smilla
2018. gada 8. februārī 20:19
"Izcilā stāvoklī esošās telpās" tiešām ir baigais attaisnojums bezpriģelam slimnīcā...bija nesen arī viena pagastvecene, kas paziņoja, ka nav pagasta interesē bērnunama bērniem meklēt audžuģimenes, jo tad bērnu namu slēgs un pagastam zudīs dotācijas...kas par domāšanu, ghhhhrr!
Kamēr
2018. gada 8. februārī 20:29
valstī būs PSRS sistēma, kur ministri un ministriju ierēdņi noteiks situāciju pakļautajās iestādēs ,nepārzinot situāciju uz vietām, neuzklausot padotos, tikmēr mūsu ļaudis, ieskaitot dakterus un apkalpojošo personālu pametīs Latviju. Pastāv vien cerība, ka vēlēšanās rudenī, tauta beidzot sapratīs, kādi cilvēki jāievēl Saeimā, lai mainītu šo sistēmu, attieksmi pret cilvēkiem un savstarpējo komunikāciju. Samazinās Ministriju skaitu un uzpūsto ierēdniecību tur.
tuk tuk
2018. gada 8. februārī 20:34
diez ko vēl mēs uzzināsim priekšvēlēšanu cīņu gaisotnē? cik draņķības uzpeldēs? un kur tad visu laiku politiskie spēki ar ierēdņu un valsts amatpersonu svītu ir bijuši, par ko algas no budžeta ne mazās saņēmuši? dzīvojuši uz nebēdu, rīkojot dzīres mēra laikā.
izcila telpa
2018. gada 8. februārī 20:43
Straubergu vajag ievietot šajās "izcilajās telpās"- vakar delfos bija bildes- telpas ir sausssmīiigas
Kaut viņus
2018. gada 8. februārī 20:46
Kaut viņus visus velns parautu! Par to ka bērnus izmantoja,un tad kurš pakārās arī baidījās no soda! Droši ka kāds pedofils! Zināja ko ir darījis! Tāpēc arī aizgāja.
tas jansons
2018. gada 8. februārī 20:55
vispar ir itka smuka meduza, kas peld "brivos" udenos un smuki izskatas, bet, ja kas, parversas par bezformigu recekli, kuram sava nav itneka...
valdis
2018. gada 8. februārī 21:05
Savāda dziednīca ja slimnieks aizmūk un darbinieks pakaras.Drošības pēc jāizlaiž no baseina ūdens,lai kāds vēl nenoslīkst.
?
2018. gada 8. februārī 21:11
''No "Ainažu" vadītājas amata uz izmeklēšanas laiku atstādinātā Ilona Balode ir arī Saulkrastu novada domes deputāte un tāpat kā Straubergs pārstāv Latvijas Reģionu apvienības sarakstu.'' Kopš kura laika Balode un Straubergs ir Saulkrastu domes deputāti? Salacgrīva jau pievienota Saulkrastiem? Jeb žurnālistiem uz tādiem ''sīkumiem'' nospļauties, galvenais ir pieminēt Ainažu slimnīcu? Galvenais ir skandāls, vai ne, niansēm nav nozīmes?
Sesks
2018. gada 8. februārī 21:16
Cerams, kā ministrijā nemaksāja prēmijas un piemaksas par labu darbu
Ainaži
2018. gada 8. februārī 21:16
Urrā! Beidzot Salacgrīva pievienota Saulkrastiem! Tagad arī Ainaži sauksies par Pierīgas pašvaldību, jo būs Saulkrastu novadā.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi