Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
36 komentāri
Sakārtot:
nodzēries prātiņš
2018. gada 8. februārī 10:13
Pat paRašā māca tikai valsts valodā! Bet par nodokļiem ko maksā yrlas un grib lai yrlēnus mācītu yrliski tad lai brauc uz rodzinu, šeit tos nekas netur.
Viesis
2018. gada 8. februārī 10:26
Ždanokieshi lau brauc uz Abreni mācīties!
Lai veicas!
2018. gada 8. februārī 10:38
Jo ātrak, jo labāk!
latvane
2018. gada 8. februārī 10:43
hosams latvietis....vacies uz savu zemi,un savam curkam maci-ka dzivot.
Milda Jūrmalā
2018. gada 8. februārī 10:49
Jau tā tiem "tupajiem" tika dots "pārejas periods 30 gadu !!! garumā, bet joprojām vēl tādi atrodas, uzrodas no jauna gluži kā neārstējama vīrusu slimība ! Gudrākie visu citu tautību cilvēki sen jau mācās valsts valodā, apgūst arī citas valodas un ir tikuši cildināti, godāti ! Nu bet šitie Pim... enoviši ar Ždanoku priekšgalā jāliek uz transportlentas un lielā ātrumā aizdzīt tur, kur māca tikai popu un pareizticīgo ( vecticībnieku ) paražas.
laikam
2018. gada 8. februārī 11:06
krievnacistiskie sovoku bidlas uzskata savus vijebkus par hidrocefālā sindroma skartiem ?
Antiņš
2018. gada 8. februārī 11:07
Vai ta nebūtu lietderīgāk pāriet visiem uz angļu vai vācu valodu. jo tad jauniešiem ir vieglāk dabūt darbu mītnes zemē un tad plēšanās ar krieviem arī izpaliktu?
Vasīlijs
2018. gada 8. februārī 13:04
Kas maizīti par hļebu sauc, tam no Latvijas ir jāaizbrauc!
Mildai Jūrmalā
2018. gada 8. februārī 16:14
ja nezini,turi muti.Vecticibniekus pašus mongoļu tatāri izdzina. Šis ticības cilvēki ir ļoti ieturēti,kaurtīgi ,jo viņi zin,kas ir vajāšana.Latviešu valodu dažu mēnešu laikā var apgūt meksikānis,francūzis,krievs no Sibirijas,japānis,ķīniets,lībiets....bet osvoboditeļu atraugas to nevar.Kāpēc mūsu valsts vīri atļauj ņirgāties.Kādreiz pacietībai taču arī var pienākt gals.
niknais
2018. gada 8. februārī 20:04
Tauta tiek izspiesta no mājām, ārzemēs mācās latviešu bērni, tur dzimušie dzimto valodu prot arvien mazāk, Latvijā visvairāk slēdz latviešu skolas, nu slēdz arī krievu valodā runājošās skolas, bet pats galvenais, uz tā visa iznīcības rēķina vēl laiž ar pierēm latviešus un krievu valodā runājošos, izmantojot latviešu valodu kā ieroci! Jautājums...KO dara kūdītāji, lai latvieši brauktu atpakaļ un ŠEIT lietotu savu valodu? Te sāk smirdēt pēc apzināta asinsizliešanas scenārija! Runa nav par to, ka nebūtu jāzin latviešu valoda. Runa ir par to, ka tiek likvidēta VISA izglītība un pa vidu strādāts pie naida un vardarbības eskalācijas vēl palikušo cilvēku vidū. Šis vējš pūš lielu, mākslīgu problēmu virzienā. Fonā visādi oik un pārējie cilvēku aplaupīšanas scenāriji uzņem apgriezienus, bet naids vajadzīgs, lai novērstu atklātu Latvijas tautas vēŗšanos pret tiem, kas iznīcina šo zemi, valsti un tautu.
Livonija
2018. gada 9. februārī 18:42
Viena valsts viena valoda.
Dr. Aiskule
2018. gada 10. februārī 01:37
Kaut kā grūti noticēt, ka TIEŠI Hosans Abu Meri varētu būt satraucies par informācijas telpas dažādību. Vai ta' viņš pats nemaz neieskatās arābvalodīgajos informācijas forumos tīmeklī? - - - Tas ir pilnīgi normāli, ka krievvalodīgie ieskatās Krievijas internetā. Es arī šad tad ieskatos, jo saprotu krieviski. Roberto Meloni noteikti ieskatās Itālijas interneta forumos, ne?
Nu nu
2018. gada 10. februārī 16:48
Kad saeima saks virzit likuma grozijumus,ka deputatiem un valsts parvaldes darbiniekiem,par pienemtu lemumu ka rezultata tikusi nodariti materiali zaudejumi,atbildes ar savu naudu un ipasumu?
Arķoms
2018. gada 10. februārī 23:43
Kāpēc gaidīt 2 gadus? To būtu jāsāk jau 2018.g. septembrī.
profesor
2018. gada 11. februārī 08:17
Valsts valodu jāsāk mācīt jau tajos bērnu dārzos, kuri tiek finansēti no valsts budžeta. Visā pasaulē integrācija notiek uz valsts valodas pamata. Tā jābūt arī Latvijā. UN NEKĀ CITĀDI. PUNKTS.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi