Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
48 komentāri
Sakārtot:
Gunča
13. janvārī 18:07
Baigi nesmuki no Baloža puses. Tas puisis ir labi jāiegaumē un vienmēr jāatceras kas par nodevēju viņš savā būtībā ir. Tādam mērkaķim nekad un nekur nav palīdzīga roka jāsniedz.
MAm
13. janvārī 18:19
Man patīk , ka viņš aiziet,bet jāpatur acīs , šā vai tāgan jau kaut kur līdīs, nevar vēlēt neparvienu veco, nevienu, viņi visi ir jāizolē!
.
13. janvārī 18:21
Ja paskatītos uz sevi no malas, tad nebrīnītos.
raica
13. janvārī 18:33
sudraba izliekas vai ari ir stulba , neko neredzu , nezinu
gunārs
13. janvārī 18:42
dom 2
stella
13. janvārī 18:48
Skaidrs ,ka līdīs citā partijā ,jo saprot ,ka ar Sudrabu ir cauri .Ar cēliem nodomiem tam nav nekāda sakara.
padomiešiem ir "sirds"?
13. janvārī 18:51
Un es visu laiku domāju, ka tikai vēders.
Andris
13. janvārī 18:53
Sudrabu pamet visi pieaicinātie algotņi , kurus viņa sameklēja īsi pirms kandidātu sarakstu stādīšanas . Esošie partijas biedri viņai nešķita pietiekami labi -- viņa , kā jau autortāra vadītāja sameklēja " labus "
moop
13. janvārī 18:54
A kur Sudrabas pokerfeiss?
Raimonds
13. janvārī 18:58
Ringold Balodi ... KONKRĒTI kas šajā komisijā tika darīts nepareizi ??? ... Un KONKRĒTI kas lūk tā nepareizā vietā šobrīd ir jādara pareizi ??? ... Bet ne vārda no kaut kā konstruktīva ... :)) ... tā vietā Ringolds Balodis vairs nemīl NSL ... jo reitingi rāda, ka partija netiks saeimā ... tā vietā Balodis sev meklēs šķirbu, caur kuru var atkal tikt pie siles . :))) ========================== Varbūt kāds te no tiem aktīvajiem komentētājiem var atbildēt uz šo jautājumu? . .. pirms te rakstīt tukšus komentārus par tiem NATOpiskām un CCCPiskām ... un taisīt Sudrabai un komisijai virsū... :)
 
13. janvārī 18:58
ždanok tēlo nezinīti un viņai sūdīgi sanāk, bet balodis ir, kā jau viens teica, paturams acīs par savām kustībām.... šitiem žurciniekiem nevar ļaut daudz muldēt un daudz kustēties.
replika nezinītim Raimondam
13. janvārī 19:02
Konkrēti šajā komisijā tika darīts nepareizi tas, ka: 1) par tās vadītāju tika ievēlēta Sudraba, kas pati tika pieminēta Rīdzenes sarunās un kurai nav pielaides valsts noslēpumam; 2) komisija par vainīgiem cenšas padarīt bijušos KNAB darbiniekus, kuriem oligarhiem labvēlīgie vadītāji (Vilnītis, Streļčenoks) vienkārši neļāva strādāt; 3) Komisija daudz laika veltīja tam, lai noskaidrotu, kādā veidā tika nopludinātas Rīdzenes sarunas, tā vietā, lai spriestu pēc būtības par to saturu; 4) komisija ļāva pēc sirds patikas izpausties oligarhiem- Šķēlem, Šleseram, Lembergam, kuri varēja runāt, cik grib, melot un arī apmelot, bet oligarhiem labvēlīgais prokurors Māris Leja paziņo, ka Šlesers esot melojis neapzināti; 5) interešu konflikts ir arī Mārim Lejam, jo viņš bija iesaistīts oligarhu lietas izmeklēšanā un viņam būtu bijis jāatbild uz komisijas jautājumiem, nevis tie jāuzdod. Tie ir tikai daži piemēri, kas skaidri apliecina, ka komisijas uzdevums jau sākotnēji bija atmazgāt baltus valsts izzadzējus un nomelnot cilvēkus, kas mēģināja pret viņiem cīnīties. Bet taisnība uzvarēs. Zaglīgie un melīgie oligarhi sēdēs cietumā, un pēc nopelniem saņems arī viņu aizstāvji.
Vova
13. janvārī 19:11
No šito trako veceni visi drïz aizbēgs..
izgaismotie aģenti
13. janvārī 19:13
Kremļa lakstīgala ir politiskais līķis,kas drīz pazudīs no politiskās skatuves...
muļķis
13. janvārī 19:16
Tā čekas prostitūta, pa telafomu tik runā, kur piegād'ā viņa olgarhu paveles......

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi