Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
27 komentāri
Sakārtot:
.
13. janvārī 18:28
Ždanoka pēc 1991.gada 13.janvāra ir darbojusies kompartijā, tāpēc vēlēšanu likums viņai liedz piedalīties Saeimas vēlēšanās. ///////// Vispār, viņai ir interfrontiste, kura iestājās pret LV suverenitāti. 100%, ka viņa sāks rēgoties visos kremļa tv.
Dr.xy
13. janvārī 18:50
Kadel ES un NATO Valsts Latvijas ienaidniekus nesoda par vinu noziegumiem ?!Ka LV valdiba var izskaidrot kadel netiek nodoti tiesa Valsts budzeta izlaupitaji un kremla cekistu pretvalstiskas politiskas apvienibas par saviem noziegumiem ? Likumu nepildisana no atbildigajam institucijam un atseviskam personam ir nozieguma un noziedzinieku atbalstisana.Valsts nodeviba. Ilgadejs cietumsods ar mantas kofiskaciju.Soda parsudzesana un pirmslaiciga atbrivosana nav paredzeta.
nost ar krievfašismu
13. janvārī 18:50
Tā vecā sla,pa jau daudzas reizes ir piedalījusies krievnacistu propogandonu šovos kur tā Padonaka visu laiku piemin savu nekam nevajadzīgo rusofobiju,un stāsta kā Latvijā abižo krievus,tiem šeit vispār nēesot tiesības,nožēlojamā kremļa apmaksātā Latvijas nīdēja
Viesis
13. janvārī 19:19
Pezda Voņučaja!
piektā kolonna
13. janvārī 19:19
Kāda starpība,kādā partijā ir krieviski runājoši padomju imigranti- Latvijas valsts ienaidnieki.Tāpat viņi ir zināmi,viņu darbība tiek novērota un neviens cilvēks par viņiem nebalsos...
,,,
13. janvārī 19:27
atv.,kuru spēku pārstāv Rajevskis?
Viesis
13. janvārī 19:37
Saskaņas elektorātam galvenais ir 9.maijs un putlera bilde. Zdanokas arī. Tut nav jābūt politologam, lai to saprastu!
Tālāk no tāda.
13. janvārī 20:09
Rajevskis un politologs ? Kādas muļķības, viņš ir īstākais varas partiju uzpirktais zombētājs. Nekad neklausiet viņam. Rajevskis vienmēr ir rējis pēc politiskās varas stabules.
aritmētiķis
13. janvārī 20:17
Mainot saskaitāmos vietām,iznākums nemainās.
Jezus
13. janvārī 20:23
Ir ok. Šķelšanās krievu pusē mums ir izdevīga. Ja ždanoka atņems ap 4 procentiem saskaņai, tas būs mums izdevīgi.
Fakts
13. janvārī 21:01
Kā nevainīga bērna asara šeit skaidri redzama Kremļa polittehnoloģija. ''Saskaņa'' - "'zažralas'', jo tikusi pie Latvijas valsts kopējās sivēnu siles,bet Kremlim vajag demonstrācijas ielās un spriedzi etniskajās attiecībās.Ja tagadējā valsts pārvalde zem "demokrātijas "" lozunga, pieļaus galēji kreisas-pretvalstiskas partijas nonākšanu saeimā ,tad latviešiem nāktos pajautāt,kurš (Vards, Uzvārds ,Personas kods) ir devis šo atļauju.
Fakts
13. janvārī 21:12
Kremļa projektam ''Saskaņai"' vajag radikālo spārnu,lai Saeimā varētu apvienot, šo divu ""atseviško"' partiju balsis.Daudziem krieviski runājošiem pilsoņiem,kuri vīlušies Latvijas politikā-''Saskaņa'' ir pārāk liberāla un viņi nepiedalās vēlēšanās,bet izprovocējot etnisku spriedzi,šie cilvēki ies balsot par radikālo spārnu.
Kas
13. janvārī 21:16
Ir Rajevskis? Runās un muldēs par tiem, kas visvairāk maksās.
Neticu vairs,neticu!
13. janvārī 22:37
Tur nav ko klausit tos politologus,visi kā viens darbojas režīma labā! Bet izskatās tā,kad Ždanoka,SC ir uz vienu roku ar Dzintarēniem... Visi kopā teātri nospēlē,katram sava loma un katram kas atlec no tā "labuma".. tur nav par ko balsot,nav.!
tam Neticu vairs,neticu! no Jaunliepājas
13. janvārī 23:03
Ja netici ,neraksti! Iemācies filozofēt. Lai kaut ko rakstītu, iemācies lasīt!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi